Lagy
Re: Lagy
Delo se neco na modulu ze lagy zmizely? Resp. cim byly zapricineny, ma nekdo zdani?Caehan wrote:Lagy sou momentálně tatam.... nebo možná tytam...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Lagy
Nahrála jsem modul i s lokací která byla nahrána jen přes web (resmana)... předtím to bylo totéž s Jonovou DM lokací.. Jestli byly lagy skutečně tím netuším, každopádně dvakrát zmizely po regulérním nahrání lokace v modulu.karolina wrote:Leda by souvisely s nahráním DM lokace, která není nahrána přímo v modulu, ale pouze přes resmana, ale to netuším, jestli je možné.
Na vyžádání.
Re: Lagy
Já ti věřím. Logl jsem se a viděl je taky!kokosak wrote:L.....A.....G....Y..., ale neuvěřitelný
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Lagy
Má někdo zkušenosti s tímto, kdy postava vejde do lokace a vinou její velikosti, nepřeberného množství placeablů, NPC, skriptu (kdoví čeho přesně) se nastartují takové lagy, které nepřestávají ani když postava danou lokaci opustí a přestanou teprve až po restartu hry ?
Jedná se o typ lagu, který sníží brutálně počet fps pomalu na slideshow.
Jedná se o typ lagu, který sníží brutálně počet fps pomalu na slideshow.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Lagy
Tohle se mi příležitostně stávalo na starém počítači. Pomohl až restart počítače (ne jenom hry)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Lagy
Fryne, zkus napsat přímo Pajky. Ta je na lagy z lokací "expert".
Děje se to jen v některých konkrétních velkých lokacích, nebo obecně v každé větší? Hodně tu byl problém s jedním určitým tilesetem (Karatha, okolí Doubkova atd.)
Děje se to jen v některých konkrétních velkých lokacích, nebo obecně v každé větší? Hodně tu byl problém s jedním určitým tilesetem (Karatha, okolí Doubkova atd.)
.
Re: Lagy
Tento druh lagu jsem zažil snad poprvé. Předtím se mi hra o něco zasekávala jen ojediněle a to při opravdu masivních grafických orgiích (spousta grafických efektů kouzel ve spojitosti s větším množstvím PC apod...), ale i s tímhle si moje mašinka většinou v pohodě poradila a hlavně po skončení náročnosti na grafiku se opět hra vzpamatovala a vrátila do původní plynulosti.Nalkanar wrote:Fryne, zkus napsat přímo Pajky. Ta je na lagy z lokací "expert".
Děje se to jen v některých konkrétních velkých lokacích, nebo obecně v každé větší? Hodně tu byl problém s jedním určitým tilesetem (Karatha, okolí Doubkova atd.)
Jednalo se o konkrétní lokaci (chrám v Murgondu, nevím přesně které podlaží, u již zmiňovaných Maugů), asi větší (nestihnul jsem si ji celou projít) a znovu jsem do ni nenakouknul, abych si ověřil, že s plynulostí hry provede to samé co předtím.
Co mě opravdu zajímá, jestli je na vině něco v té lokaci (NPC, skript) nebo je chyba v mém kompu (nepoužívám vůbec žádné soubory v Override). Možná za tím bude prostá kombinace s Win7, které s NWN nejsou zrovna nejstabilnější, kdy se vše aktivovalo větší náročností dané lokace.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Lagy
Spíš velké nic ... 3 x bylo ze mně jen žrádlo pro hyeny... tak sem se na to tentok. Odlogl někde v dungu ...takže žrádlo číslo 4 ... snad to doženu vizitkou postavy, nic kloudnějšího mně nenapadá ... jít na výpravu sebevražda. Lag a smrt.Zeerit wrote:Včera to taky nebylo nic moc, ale dneska jde pomalu i forum.
Sledoval jsem na stránce serverů chvilku ping a na Thalii to skákaklo od 47 po 1670 ...
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."