Page 3 of 8
Re: Lagy
Posted: 23:17 12. Sep 2015
by Caehan
Lagy sou momentálně tatam.... nebo možná tytam...
Re: Lagy
Posted: 10:21 14. Sep 2015
by pavad
Caehan wrote:Lagy sou momentálně tatam.... nebo možná tytam...
Delo se neco na modulu ze lagy zmizely? Resp. cim byly zapricineny, ma nekdo zdani?
Re: Lagy
Posted: 11:57 14. Sep 2015
by karolina
karolina wrote:Leda by souvisely s nahráním DM lokace, která není nahrána přímo v modulu, ale pouze přes resmana, ale to netuším, jestli je možné.
Nahrála jsem modul i s lokací která byla nahrána jen přes web (resmana)... předtím to bylo totéž s Jonovou DM lokací.. Jestli byly lagy skutečně tím netuším, každopádně dvakrát zmizely po regulérním nahrání lokace v modulu.
Re: Lagy
Posted: 19:21 04. Nov 2015
by kokosak
L.....A.....G....Y..., ale neuvěřitelný
Re: Lagy
Posted: 19:23 04. Nov 2015
by KaTo
kokosak wrote:L.....A.....G....Y..., ale neuvěřitelný
Já ti věřím. Logl jsem se a viděl je taky!

Re: Lagy
Posted: 14:16 18. Nov 2015
by Fryn
Má někdo zkušenosti s tímto, kdy postava vejde do lokace a vinou její velikosti, nepřeberného množství placeablů, NPC, skriptu (kdoví čeho přesně) se nastartují takové lagy, které nepřestávají ani když postava danou lokaci opustí a přestanou teprve až po restartu hry ?
Jedná se o typ lagu, který sníží brutálně počet fps pomalu na slideshow.
Re: Lagy
Posted: 14:25 18. Nov 2015
by Barbar321
Tohle se mi příležitostně stávalo na starém počítači. Pomohl až restart počítače (ne jenom hry)
Re: Lagy
Posted: 14:42 18. Nov 2015
by Nalkanar
Fryne, zkus napsat přímo Pajky. Ta je na lagy z lokací "expert".
Děje se to jen v některých konkrétních velkých lokacích, nebo obecně v každé větší? Hodně tu byl problém s jedním určitým tilesetem (Karatha, okolí Doubkova atd.)
Re: Lagy
Posted: 17:36 18. Nov 2015
by kokosak
Server si právě škytnul tak, až všechny hráče vykopnul

Re: Lagy
Posted: 21:27 18. Nov 2015
by Fryn
Nalkanar wrote:Fryne, zkus napsat přímo Pajky. Ta je na lagy z lokací "expert".
Děje se to jen v některých konkrétních velkých lokacích, nebo obecně v každé větší? Hodně tu byl problém s jedním určitým tilesetem (Karatha, okolí Doubkova atd.)
Tento druh lagu jsem zažil snad poprvé. Předtím se mi hra o něco zasekávala jen ojediněle a to při opravdu masivních grafických orgiích (spousta grafických efektů kouzel ve spojitosti s větším množstvím PC apod...), ale i s tímhle si moje mašinka většinou v pohodě poradila a hlavně po skončení náročnosti na grafiku se opět hra vzpamatovala a vrátila do původní plynulosti.
Jednalo se o konkrétní lokaci (chrám v Murgondu, nevím přesně které podlaží, u již zmiňovaných Maugů), asi větší (nestihnul jsem si ji celou projít) a znovu jsem do ni nenakouknul, abych si ověřil, že s plynulostí hry provede to samé co předtím.
Co mě opravdu zajímá, jestli je na vině něco v té lokaci (NPC, skript) nebo je chyba v mém kompu (nepoužívám vůbec žádné soubory v Override). Možná za tím bude prostá kombinace s Win7, které s NWN nejsou zrovna nejstabilnější, kdy se vše aktivovalo větší náročností dané lokace.
Re: Lagy
Posted: 23:20 18. Nov 2015
by Nalkanar
Mě NWN7 fungovali na NT v pohodě, i na jiných světech.
Re: Lagy
Posted: 11:45 20. Nov 2015
by J.F.Payne
Hlásím NNL (Naprosto Nehratelné Lagy)
Re: Lagy
Posted: 11:47 20. Nov 2015
by Zeerit
Včera to taky nebylo nic moc, ale dneska jde pomalu i forum.
Re: Lagy
Posted: 12:35 20. Nov 2015
by kokosak
Bude spojení se serverem. S tím se asik nic netento :/
Re: Lagy
Posted: 15:56 20. Nov 2015
by Kinkin
Zeerit wrote:Včera to taky nebylo nic moc, ale dneska jde pomalu i forum.
Spíš velké nic ... 3 x bylo ze mně jen žrádlo pro hyeny... tak sem se na to tentok. Odlogl někde v dungu ...takže žrádlo číslo 4 ... snad to doženu vizitkou postavy, nic kloudnějšího mně nenapadá ... jít na výpravu sebevražda. Lag a smrt.
Sledoval jsem na stránce serverů chvilku ping a na Thalii to skákaklo od 47 po 1670 ...