Page 3 of 4

Re: omezení craftu

Posted: 14:31 29. Jan 2008
by igor
kucik wrote:...
Poupravil bych to na 3 nevrhlý elfky + 1 chudák otrok :lol:

Re: omezení craftu

Posted: 14:34 29. Jan 2008
by wekslo
Theogil I wrote:
kucik wrote:Moje idea je, ze:
Thalie byla pro mě úžasná a nádherná právě díky kraftu, tolik možností, tolik zkoušení abych viděl co to umí, tolik zklamání a následně radosti, ta radost z každého kraftového exp. a pokusy na nových materiálech, to nebezpečí při získání nové suroviny to je to co mě bavilo a jak vidíš nebyl jsem zdaleka sám.
S timhle naprosto souhlasim...ja osobne sem na zadnym jinym servru necraftil - bud to byla nuda, nebo nedomysleny - nerikam ze ten starej Thalia craft nemel par much, napr. ono vypsani co je potreba za suroviny atd, ale klady jako rozmanitost, zabavnost, realisticnost a v neposledni rade vychytavka se slepicema ;] ty mouchy zadupali do zeme.

A zazitek kdyz sem se s craftem tady poprve setkal? Ten je pro me nezapomenutelny a rad na nej po vecerech u kaficka a cigaretky vzpominam ;].

Kazdopadne a uprimne, absence craftu po wipeu zpusobila, ze sem nekolik dni a noci preckaval pred dvermi Krejcovske dilny ve stanu tak jako fanaticka faninka cekajici na koncert Micheala Jacksona. Bohuzel ta moje hvezda nedorazila ;]

Takze drzim palce at se prace na novem craftu dari a snad to bude velkej comeback ty moji vysneny hvezdy a ja, a verim ze ne jen ja, ale i ostatni fanousci, se konecne dockame prekrasnyho koncertu ;]

Btw: kdyby byla moznost jak pomoci a tim urychlit proces vytvareni "noveho alba" tak me prosim kontaktujte pres PM, estli teda o pomoc stojite :]

Re: omezení craftu

Posted: 14:45 29. Jan 2008
by Lord_Berserk
wekslo wrote:Kazdopadne a uprimne, absence craftu po wipeu zpusobila, ze sem nekolik dni a noci preckaval pred dvermi Krejcovske dilny ve stanu tak jako fanaticka faninka cekajici na koncert Micheala Jacksona. Bohuzel ta moje hvezda nedorazila ;]
No k Majklovi raci neprirovnavej nebo nam ta kraftova hvezda nedorazi a navzdy se rozpadne :lol:

Re: omezení craftu

Posted: 15:07 29. Jan 2008
by Kiri
oka ve trech mozna, ale to je zase druha zalezitost mezi hracema...pak posledni vec a t oje odbornost na sekeru (bylo by to lepsi kdyby nemusela bejt smrtelna)

Re: omezení craftu

Posted: 15:15 29. Jan 2008
by Theo
kucik wrote:Rasova omezeni by tam imho byt nemela. Je mozne, ze bude mit nejaka rasa zvyhodneni pro urcite remeslo, ale to bych asi moc predbihal.
Akoze napriklad budu moct trpaslici pouzivat techniku znamu len im - runy?

Re: omezení craftu

Posted: 15:24 29. Jan 2008
by Awadar
Kiri wrote:oka ve trech mozna, ale to je zase druha zalezitost mezi hracema...pak posledni vec a t oje odbornost na sekeru (bylo by to lepsi kdyby nemusela bejt smrtelna)
Toto se většinou řeší pracovními rukavicemi – mají odbornost smrtící zbraně + negativní vlastnosti
Jen stačí jim dát dostatečný počet negativních vlastnosti, aby to někdo nezneužíval trvale.

Re: omezení craftu

Posted: 15:29 29. Jan 2008
by Daanri
Myslim, ze sa zbytocne obavat vobpred aky bude craft. Urcite si dame na nom zalezat aby bol zaujimavy a premysleny. Nikto z toho nebude robit simulator reality. Myslim, ze o to na Thalii nejde v nicom. Vsetky obmedzenia su nastavovane tak aby to stale bolo este hratelne a tak isto bude koncipovany aj craft a verte, ze sa je naco tesit. Bude omnoho premakanejsi ako ten predtym. :wink:

Re: omezení craftu

Posted: 15:47 29. Jan 2008
by Kiri
jucha.....po dlouhy dobe bdue mit zivot smysl :))) :mrgreen:

Re: omezení craftu

Posted: 17:02 29. Jan 2008
by monstera
Nezlobte se, je to of topic,ale zdá se mi, že v týmu jsou převážně voliči sociální demokracie. Taky chtěj nám chudákům živnostníkům a řemeslníkům co nejvíce otrávit život ! Kuciku, je fakt,že z mahagonu udělat řadu luků nebyl pro Lucii žádnej problém - problém byl ale je prodat - prodala jen jeden skládanej očarovanej mahagon, druhej nosila sama. A když po úsilovné práci a především díky povinným minimálním cenám nahromadila celkem 600 000 zlatek, už nevěděla co s nimi ! Kraft na Thalii před wipem byl dobrý, stejně jako byl dobrý na ARK2. Na ostatních serverech za moc nestojí. Doufám, že nový kraft se k těm ostatním serverům nepřipojí

Zdraví vás ze záhrobí Lucie Exos

Re: omezení craftu

Posted: 17:27 29. Jan 2008
by kucik
Mno tema pseudo-komancema bys me urazil, ale to nechme bejt.
Ja jsem teda pri prodavani na zadnej problem nenarazil. Snad jen ze odnosit to kvantum luku z dilny ke svazu obchodniku zabralo trochu casu, protoze ten luk neco zabere.
Nwn ma k realite daleko a nema smysl se k ni snazit dopracovat. I v realu mi ale prijde nesmysl, aby si remeslnik - truhlar vydelal za den pul milionu.
Craft je v tomhle trosku orisek. Jednak jsou tu omezene prostredky nwn. Jendoduse natahnout cas, potrebny k vyrobe jednoho predmetu by omezilo tuny vyrobku, ale mam pochybnosti, ze by nekoho bavilo cucet na svoji postavu, jak pul hodiny mlati do kovadliny bez interakce a nakonci z toho vyleze zmetek. Zaroven nechci, aby postavy trcely cely den v dilne a nevylezly mezi ostatni. To si muzu zahrat rovnou singleplayer.

Re: omezení craftu

Posted: 17:36 29. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote: Nwn ma k realite daleko a nema smysl se k ni snazit dopracovat. I v realu mi ale prijde nesmysl, aby si remeslnik - truhlar vydelal za den pul milionu.
porat se mi ty sumy zdaji byd odhadem dooost prehnany...

Re: omezení craftu

Posted: 17:49 29. Jan 2008
by monstera
I v realu mi ale prijde nesmysl, aby si remeslnik - truhlar vydelal za den pul milionu.

Těch 600 000 nevydělala za den, ale za celej život na Thalii, to sběrači pokladů vydělali daleko víc, zejména ten, co si chodil po resu pro poklady v invisu :D

Re: omezení craftu

Posted: 18:28 29. Jan 2008
by kucik
Ja vychazim z toho, ze tech 300 nebo pul milionu jsme za odpoledne proste udelali, pokud jsme chteli.

Re: omezení craftu

Posted: 19:35 29. Jan 2008
by photter
udělali, já u toho byl :)
tim prvním svým přispěvkem sem měl především na mysli právě omezit to množství, to zbytečný, neupotřebitelný množství zbytečnejch výrobků, ktrý se vyráběj jen proto, aby se řemeslník zlepšil
jakej je rozdíl v tom, jestli postava za tejden (reál) vyrobí 500 výrobků a zlepší se o lvl, nebo jestli
tejden dělá výrobky dva a zlepší se zrovnatak o lvl ?
ano, možná ste uhodli - rozdíl je, že na světě neni těch 498 přebytečnejch inflačních šmejdů a postava taky dělá něco jinýho než lítá s volama po surovinách

Re: omezení craftu

Posted: 19:48 29. Jan 2008
by Theogil I
photter wrote:udělali, já u toho byl :)
tim prvním svým přispěvkem sem měl především na mysli právě omezit to množství, to zbytečný, neupotřebitelný množství zbytečnejch výrobků, ktrý se vyráběj jen proto, aby se řemeslník zlepšil
jakej je rozdíl v tom, jestli postava za tejden (reál) vyrobí 500 výrobků a zlepší se o lvl, nebo jestli
tejden dělá výrobky dva a zlepší se zrovnatak o lvl ?
ano, možná ste uhodli - rozdíl je, že na světě neni těch 498 přebytečnejch inflačních šmejdů a postava taky dělá něco jinýho než lítá s volama po surovinách
Jo ale vyrobit ty dvě věci mi zabere např. 30 min. a co budu do konce týdne dělat?

Tak právě kvůli tomuto přístupu ... tj. lootění craftu to asi chtějí předělat, a vás to tak bavilo. *dost se diví*

těch přebytečných 498 např. železných malých štítů odvezu do Karaty a prodám po 10 zl. ... to mi hodí pěkných skoro 5000 zl. nebo i víc, však taky těch 500 štítů dělám týdem a chtěl bych postoupit na další lvl, nebo si něco hezkého koupit ... tomu se říká vydělat si peníze.