Page 3 of 10
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 20:52 07. Jan 2008
by Rejty
Vsechny upravy delame podle nasich vlastnich zkusenosti a nejlepsiho svedomi. Jestli nekdo rika, ze mag je slabej, tak ho leda tak neumi hrat. Hral jsem maga i valecnika a mag je neporovnatelne lepsi. A presne zahrajte si maga a uvidite, kam muzete jit s bojovnikem a kam s magem - tam, kde si bojovnik ani neprdne...
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 20:59 07. Jan 2008
by jitka
ja mam opacny nazor tam kde bojovnik projde tam ma mag velky problemy

nemluvim o epickem lvl ale o zacatku ne o extremu ja se nedostala se zaklinackou dal nez na 15 lvl a se svou bojovnici na 13 a bojovnice jasne vedla
// netvrdim ze mag je nakej chudak ale vadi mi ze tu kazdej keca jak je mag silnej

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:01 07. Jan 2008
by Rejty
Navic s novym xp systemem je na Vas, jestli budete zabijet a nebo ne. Takze i chudinky slaboucci magove mohou postoupit na dalsi level.

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:02 07. Jan 2008
by jitka
ma cenui neco tu psat ???????
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:07 07. Jan 2008
by Rejty
Ze zacatku to mam SAMOTNY mag urcite tezci nez valecnik ale s postupy se mu vyrovnava, az valecnika preroste.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:11 07. Jan 2008
by kucik
jitka wrote:Tak se pripojim se svou troskou do mlyna i ja

omezovani magie a jak jsou ty hnusny prskavky nechutne silny

to je jediny co se tu probira stale dokola a kecaj otom lidi co maga nikdy poradne nehrali nebo co tady na servru thalie poradne nikdy nehrali

udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet

nejdriv si toho maga zahrajte a uvidite kam muzete jit s bojovnikem a kam si dovolite jit s magem na stejnem lvl a potom tu tlachejte

diky
Ale ono se to tu uz nejakej patek neresi, ze jsou prskavky nechutne silny. Za posledni mesic je to tu nadhozeno asi prvne.
Necekane mi to prave nerikaj jen lidi co maga nikdy nehrali, ale i lidi, kteri hrajou prevazne magy.
jitka wrote:... udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet
Ano, to mas pravdu, ale muj soukromej nazor je, ze maga prave ma hrat hrac, ktery je schopny premyslet. Za tim si docela stojim. Uz jsem videl az moc magu, kteri rozhodne nebyli slabi a jejichz hraci meli problem dat dohromady smysluplnou vetu. Ver mi, ze to neni hezky pohled, neb postava ma sice v char. sheetu napsano int 22 (placam) ala hrac ji neuhraje.
V tomhle proste davam prednost kvalite nad kvantitou.
Priznam se, ze nehraju magy. Nehraju je mimo jine proto, protoze jich byva vsude precpano. Proto vychazim jen z toho co vidim jako pozorovatal a z toho co rikaji hraci magu.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:21 07. Jan 2008
by Shifter
Dovolim si s vama nesouhlasit s tim, ze bojovnika udela kazda lama. Je rozhodne lehci nez magicke povolani, ale kdo napise ze DOBREHO bojovnika udela kazdej do toho asi taky moc nevidi
Neni bojovnik jako bojovnik a v RP svete to vynikne jeste vic nez v arenach.
To same ale o vsech povolanich
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:59 07. Jan 2008
by MaSo
Tu se furt všichni hádají o síle mágů atd

....ja kdybych si vyrobil mága tak bych mu třeba jako kouzla dal nějake kterýma by mohl bavit děcka u ivor a tak

...prostě takeho šmajdalfa...nevim jestli tady dokaže mag vyčarovat ohňostroj...ale vim že kdesik na inem servru to bylo myslim možne a neni to zas tak špatna věc...když si třeba jde takovy straý zarostlý stařík a obyvatelům vesniček předvání nějaké zábavné kouzla atd...

. jo a musim teda hodně pochvalit zavedeni toho noveho xp systemu... konečně aji takovi ti co furt expi budou moct misto kuchani potvor posedět někde u ohynku a kecat

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:03 07. Jan 2008
by Pivo
Hraju bojovníka od doby co vyšlo nwn.Ano každej dokáže udělat bojovníka,ale hrát za něj dobře to každej neumí!!Hraju standartně bojovníka na obouruční zbraň(nevýhoda AC).Tak využívám featy co mám(utok z obrany,atd.).Jsem rád,že tu upravili obouruční zbraně,ale i tak to nebude sranda hrát.
Kdo je lepší mág nebo bojovník?
Pokud jdou oba dva spolu tak se tenhle problem řešit nemusí

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:07 07. Jan 2008
by Theo
Zdravim.
Ja osobne si najprv pockam na system expenia maga.
Mag je niciaci stroj, ano to je. Ale hranie zan bolo strasne. Snad to hranie napravy ten novy slubeny system expenia.
Theo
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:26 07. Jan 2008
by Pivo
Možná je spousta hráču zmlsaná z jiných serverů,kde je mág hratelnej od prvního lvl(přítelíček).Tohle není server jen o expení!
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:30 07. Jan 2008
by Sorrow
Add Maso : tak to ale nejni mag ale kouzelnik
Add Theo : strasne se hraje tem co za maga neumej hrat ale nechavat silu maga jen kvuli nim je dost nefer vuci jinym povolanim a zadna vyzva pro ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:39 07. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:Add Theo : strasne se hraje tem co za maga neumej hrat ale nechavat silu maga jen kvuli nim je dost nefer vuci jinym povolanim a zadna vyzva pro ty co uz hrat za nej dovedou a prijde jim to moc lechke.
Plne suhlasim. Len tu nikdy neslo o silu maga, ale o jeho hratelnost.
Theo
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:45 07. Jan 2008
by Kiri
asi ste krapet utekli od tematu, nezda se?
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 22:47 07. Jan 2008
by kucik
Nakonec nemyslite, ze je trochu brzo resit jestli mag je, nebo neni presilanej, kdyz v novem modulu nikdo jeste ani nezalozil postavu?