Page 3 of 3
Re: Letní ZOO
Posted: 10:43 19. Jun 2016
by Miell
Sešla se dobrá parta..
.. a kde bylo třeba..
.. tam jsme si pomáhali.
Re: Letní ZOO
Posted: 10:46 19. Jun 2016
by Miell
Jen jedno místo museli naši druidé zvládnout sami.. ale my ostatní jsme byli připraveni kdykoliv přes nástrahy, které hrozily od strážce místa.. pomoci
Re: Letní ZOO
Posted: 12:48 19. Jun 2016
by Theogil I
Byl to úžasný den strávený v milé společnosti. Díky všem.

Re: Letní ZOO
Posted: 13:34 19. Jun 2016
by Miell
Bylo to skvělé! Moc ráda si s Vámi výlet zopakuju

Re: Letní ZOO
Posted: 15:15 19. Jun 2016
by Molly23
Jsem rád že jsem to stihnul, příště snad na celý den.

Re: Letní ZOO
Posted: 19:06 19. Jun 2016
by RainMan
S touhle bandou kamkoliv
Díky.
Re: Letní ZOO
Posted: 20:51 19. Jun 2016
by kokosak
Fajne bolo
