Page 3 of 3

Re: Letní ZOO

Posted: 10:43 19. Jun 2016
by Miell
IMG_20160618_143211.jpg
Sešla se dobrá parta..
IMG_20160618_143158.jpg
.. a kde bylo třeba..
IMG_20160618_152146.jpg
.. tam jsme si pomáhali.

Re: Letní ZOO

Posted: 10:46 19. Jun 2016
by Miell
IMG_20160618_162425.jpg
Jen jedno místo museli naši druidé zvládnout sami.. ale my ostatní jsme byli připraveni kdykoliv přes nástrahy, které hrozily od strážce místa.. pomoci :)
IMG-20160619-WA0032.jpg

Re: Letní ZOO

Posted: 12:48 19. Jun 2016
by Theogil I
Byl to úžasný den strávený v milé společnosti. Díky všem. :D

Re: Letní ZOO

Posted: 13:34 19. Jun 2016
by Miell
Bylo to skvělé! Moc ráda si s Vámi výlet zopakuju ;)

Re: Letní ZOO

Posted: 15:15 19. Jun 2016
by Molly23
Jsem rád že jsem to stihnul, příště snad na celý den. :)

Re: Letní ZOO

Posted: 19:06 19. Jun 2016
by RainMan
S touhle bandou kamkoliv :-)
Díky.

Re: Letní ZOO

Posted: 20:51 19. Jun 2016
by kokosak
Fajne bolo :)