Page 3 of 5

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 12:56 20. Jul 2016
by Luelle
Pajule wrote:tak se stavim možná v pátek nebo vůbec. V sobotu to nestihnu
stav se, budu mít s sebou bestie

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 13:42 20. Jul 2016
by RainMan
Ahoj,
po zjištění, že bychom se s Lokim museli kodrcat celý den v dostavníku,abychom se vůbec dostali do tech končin a s ohledem na to, že pro psa je taková cesta v letním vedru zabiják, ohlašuju neúčast.
Docela mě to mrzí, ale fakt jsem čekal, že tenhle kout je dosažitelný nějak rozumně a ne pouze po objetí půlky republiky.
Takže vám můžu jen popřát aby se vám vydařilo.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 15:32 20. Jul 2016
by kucik
Jakto? To máš tam od vás tak blbě?

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 18:38 20. Jul 2016
by RainMan
kucik wrote:Jakto? To máš tam od vás tak blbě?
Právě že úplně na pytel. Do Děčína pak do Prahy, odtamtud do Plzně a pak teprve někam na ty Konstantinovy Lázně . Odjezd z Rumburka někde v osm ráno, příjezd do KL kolem 17te hodiny. Autobusem nemůžeme jet kvůli psovi dyl jak hodinu. A i ten vlak pro něj bude utrpení.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 18:46 20. Jul 2016
by kucik
Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 18:48 20. Jul 2016
by Miell
Já se s hokama srazů neúčastním z téhož důvodu. Je to hodně z ruky.. ještě, že máme Zoo :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 21:33 20. Jul 2016
by Radim
kucik wrote:Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.
Shaman si to dal s kufříkem na kolečkách, když to dal on až z Chacharstánu tak to dá každej.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 12:02 21. Jul 2016
by Theogil I
Ahoj, tak jedeme, spaní zamluvil brácha u Krkovičky, napíšu mu ať pošle Rejtymu penízky.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 08:24 22. Jul 2016
by Awadar
Theogil I wrote:Ahoj, tak jedeme, spaní zamluvil brácha u Krkovičky, napíšu mu ať pošle Rejtymu penízky.
peníze zaslány na uvedený účet :)

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 17:09 22. Jul 2016
by Fox
Pokud by někdo chtěl, budu mít ještě dvě volná místa na cestě z Plzně. Pojedu okolo šesté večer kvůli práci.


Docela škoda té hromadné neúčasti. Přeci jen je to akce jednou za uherák a myslím, že se pokaždé vydařila skvěle.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 20:24 23. Jul 2016
by rosnicka
jako kdyby někdo chtěl z Plzně tak pojedu přes Plzen, jinak jedu přes Stříbro

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 09:05 24. Jul 2016
by Rejty
Jedou:

- Rejty, KaTo, Fredy, Fox, Berserk, Molly, Luelle, Rosnička, Sváča, Igor, Čivi, Kucik, Theogil + Awadar, Bahnak
Takže zatím jen tato sestava? Platí to? Někdo si rozmyslel účast, případně se chce někdo přidat?

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 13:09 24. Jul 2016
by rosnicka
Tak lidi, já se musím omluvit, ale nepojedu a věřte mi že mě to neskutečně s*** , před chvíli jsme přijela od doktora - strhla jsem si komplet celý nehet na palci u nohy a tudíž musím na neschopenku :x :x , co jsem posílala tak prosím použijte na cokoliv. holt přijedu na nějaký jiný sraz.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 14:29 24. Jul 2016
by Luelle
Rejty wrote:
Jedou:

- Rejty, KaTo, Fredy, Fox, Berserk, Molly, Luelle, Rosnička, Sváča, Igor, Čivi, Kucik, Theogil + Awadar, Bahnak
Takže zatím jen tato sestava? Platí to? Někdo si rozmyslel účast, případně se chce někdo přidat?

připiš tam ty moje dva psy, at to nevypadá jako tak malá skupinka :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 21:16 24. Jul 2016
by pavad
rosnicka wrote:Tak lidi, já se musím omluvit, ale nepojedu a věřte mi že mě to neskutečně s*** , před chvíli jsme přijela od doktora - strhla jsem si komplet celý nehet na palci u nohy a tudíž musím na neschopenku :x :x , co jsem posílala tak prosím použijte na cokoliv. holt přijedu na nějaký jiný sraz.
To mas, zelena zabko, z toho ze svemu nehtu rikalas Rekord.

A pak jsi zkousela trhat rekordy...

Jeden by ocekaval ze s ohledem k nasemu (a Tvemu obzvlaste!!!) veku jiz budes mit alespon za hrst rozumu. Ale ono ne. Ono to chce dokazovat co vse to jeste ve svem veku (ne)zvladne... :D

PS: At se to hoji bez potizi. Rychle to nebude, s ohledem na charakter zraneni. Zato mas ted plno zkusenosti jak reagovat na pripadne chyceni postavy: inkvizici nebo podtemnem, to je jedno, hlavne kdyz u toho bude vybaveni na nedobrovolnou pedikuru. Nebo mantikoru nebo malik-kuru nebo jak to je! ;)