Page 3 of 5
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 12:56 20. Jul 2016
by Luelle
Pajule wrote:tak se stavim možná v pátek nebo vůbec. V sobotu to nestihnu
stav se, budu mít s sebou bestie
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 13:42 20. Jul 2016
by RainMan
Ahoj,
po zjištění, že bychom se s Lokim museli kodrcat celý den v dostavníku,abychom se vůbec dostali do tech končin a s ohledem na to, že pro psa je taková cesta v letním vedru zabiják, ohlašuju neúčast.
Docela mě to mrzí, ale fakt jsem čekal, že tenhle kout je dosažitelný nějak rozumně a ne pouze po objetí půlky republiky.
Takže vám můžu jen popřát aby se vám vydařilo.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 15:32 20. Jul 2016
by kucik
Jakto? To máš tam od vás tak blbě?
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 18:38 20. Jul 2016
by RainMan
kucik wrote:Jakto? To máš tam od vás tak blbě?
Právě že úplně na pytel. Do Děčína pak do Prahy, odtamtud do Plzně a pak teprve někam na ty Konstantinovy Lázně . Odjezd z Rumburka někde v osm ráno, příjezd do KL kolem 17te hodiny. Autobusem nemůžeme jet kvůli psovi dyl jak hodinu. A i ten vlak pro něj bude utrpení.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 18:46 20. Jul 2016
by kucik
Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 18:48 20. Jul 2016
by Miell
Já se s hokama srazů neúčastním z téhož důvodu. Je to hodně z ruky.. ještě, že máme Zoo

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 21:33 20. Jul 2016
by Radim
kucik wrote:Tak veřejnou dopravou je to trošku sci-fi. A nemůže tě někdo nabrat? Já už mám auto přeplněný.
Shaman si to dal s kufříkem na kolečkách, když to dal on až z Chacharstánu tak to dá každej.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 12:02 21. Jul 2016
by Theogil I
Ahoj, tak jedeme, spaní zamluvil brácha u Krkovičky, napíšu mu ať pošle Rejtymu penízky.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 08:24 22. Jul 2016
by Awadar
Theogil I wrote:Ahoj, tak jedeme, spaní zamluvil brácha u Krkovičky, napíšu mu ať pošle Rejtymu penízky.
peníze zaslány na uvedený účet

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 17:09 22. Jul 2016
by Fox
Pokud by někdo chtěl, budu mít ještě dvě volná místa na cestě z Plzně. Pojedu okolo šesté večer kvůli práci.
Docela škoda té hromadné neúčasti. Přeci jen je to akce jednou za uherák a myslím, že se pokaždé vydařila skvěle.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 20:24 23. Jul 2016
by rosnicka
jako kdyby někdo chtěl z Plzně tak pojedu přes Plzen, jinak jedu přes Stříbro
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 09:05 24. Jul 2016
by Rejty
Jedou:
- Rejty, KaTo, Fredy, Fox, Berserk, Molly, Luelle, Rosnička, Sváča, Igor, Čivi, Kucik, Theogil + Awadar, Bahnak
Takže zatím jen tato sestava? Platí to? Někdo si rozmyslel účast, případně se chce někdo přidat?
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 13:09 24. Jul 2016
by rosnicka
Tak lidi, já se musím omluvit, ale nepojedu a věřte mi že mě to neskutečně s*** , před chvíli jsme přijela od doktora - strhla jsem si komplet celý nehet na palci u nohy a tudíž musím na neschopenku

, co jsem posílala tak prosím použijte na cokoliv. holt přijedu na nějaký jiný sraz.
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 14:29 24. Jul 2016
by Luelle
Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, KaTo, Fredy, Fox, Berserk, Molly, Luelle, Rosnička, Sváča, Igor, Čivi, Kucik, Theogil + Awadar, Bahnak
Takže zatím jen tato sestava? Platí to? Někdo si rozmyslel účast, případně se chce někdo přidat?
připiš tam ty moje dva psy, at to nevypadá jako tak malá skupinka

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Posted: 21:16 24. Jul 2016
by pavad
rosnicka wrote:Tak lidi, já se musím omluvit, ale nepojedu a věřte mi že mě to neskutečně s*** , před chvíli jsme přijela od doktora - strhla jsem si komplet celý nehet na palci u nohy a tudíž musím na neschopenku

, co jsem posílala tak prosím použijte na cokoliv. holt přijedu na nějaký jiný sraz.
To mas, zelena zabko, z toho ze svemu nehtu rikalas Rekord.
A pak jsi zkousela trhat rekordy...
Jeden by ocekaval ze s ohledem k nasemu (a Tvemu obzvlaste!!!) veku jiz budes mit alespon za hrst rozumu. Ale ono ne. Ono to chce dokazovat co vse to jeste ve svem veku (ne)zvladne...
PS: At se to hoji bez potizi. Rychle to nebude, s ohledem na charakter zraneni. Zato mas ted plno zkusenosti jak reagovat na pripadne chyceni postavy: inkvizici nebo podtemnem, to je jedno, hlavne kdyz u toho bude vybaveni na nedobrovolnou pedikuru. Nebo mantikoru nebo malik-kuru nebo jak to je!
