Page 3 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 23:55 12. Jan 2008
by jitka
jestli tak urcite hodnouse aby obcas nekdo tem drowum ukazal kde je jejich misto :D:D:D:D:D ale pssss nikomu to nerikejte :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:06 13. Jan 2008
by Sorrow
Hodnous nebo hovnous? :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:08 13. Jan 2008
by Rejty
Pivo wrote:Hrát drowa je opravdu těžké.Třeba já na něj nemám :D
Nahodou, jeste ted se tresu pri vzpomince na tvoji drowku. :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:12 13. Jan 2008
by jitka
Sorrow wrote:Hodnous nebo hovnous? :D
PSSSSST :oops: no jasne ze HODNOUS *taha ksandy* 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:17 13. Jan 2008
by Pivo
Rejty wrote:Nahodou, jeste ted se tresu pri vzpomince na tvoji drowku. :wink:
No díky,ale ta drowka byla rebel.Na kněžku moc nedala.Neuměl jsem za drowa hrát.Drowa už nikdy :D
Možna ten duergar,ale chce to nějakou skupinku lidí nechci tam být sám.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:19 13. Jan 2008
by Sorrow
To Pivo.Chces hrat za dobraka a mas takovej peknej obrazek,to bude nejspis Thalovo bracha,ne :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:26 13. Jan 2008
by Pivo
Sorrow wrote:To Pivo.Chces hrat za dobraka a mas takovej peknej obrazek,to bude nejspis Thalovo bracha,ne :D
Ten obrazek je z jednoho srazu nwn 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:28 13. Jan 2008
by igor
Pivo wrote:Ten obrazek je z jednoho srazu nwn 8)
To jako že kromě hráčů a DM přijely na sraz i creepové jo? :-D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:44 13. Jan 2008
by Pivo
igor wrote:To jako že kromě hráčů a DM přijely na sraz i creepové jo? :-D
:D Na sraz se přece jezdí v převleku za postavu co za ní hraješ na serveru.Nebo se pletu? :P

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 00:51 13. Jan 2008
by igor
No, převleky byly... ale ne za to co kdo hraje, teda jak kdo :) *snaží si představit jak se Kiri převlíká za vznešenýho mága a Photter za zvrhlou elfku v tangách* :lol:

Edit: nevim z jakýho důvodu přestala na webu fungovat galerie, ale tady se můžeš kouknout na fotky:
ZDE letní sraz
a říjnovej sraz tady:
ZDE podzimní sraz
PS: někde v Koši je i Numerovo zápis z letního srazu :-/

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:05 13. Jan 2008
by Sorrow
No Igore, tak ted si tomu vytrel pr..., sem myslel ze se na to uz zapomelo :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:23 13. Jan 2008
by jitka
jako bys to neznal co muze byt tak bude pouzito proti tobe :lol: nahodou tenhle prevlek se ceni super :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:27 13. Jan 2008
by Pivo
Pěkný fotky.Co jsem byl já naposled na srazu to byla dětská školka :D.Od té doby mám ze srazů hrůzu. :P

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:30 13. Jan 2008
by igor
Sorrow wrote:No Igore, tak ted si tomu vytrel pr..., sem myslel ze se na to uz zapomelo :)
Pač se to všechno hází do koše, byla by přece škoda na to zapomenout ne? 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 01:35 13. Jan 2008
by steel_martin
igor wrote: ZDE letní sraz
a říjnovej sraz tady:
ZDE podzimní sraz
PS: někde v Koši je i Numerovo zápis z letního srazu :-/
OMG ... Photter s palcátem :mrgreen: :mrgreen: ... že by nepovedený sneak attack? :mrgreen: