Page 3 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:55 12. Jan 2008
by jitka
jestli tak urcite hodnouse aby obcas nekdo tem drowum ukazal kde je jejich misto

:D:D:D:D ale pssss nikomu to nerikejte

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:06 13. Jan 2008
by Sorrow
Hodnous nebo hovnous?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:08 13. Jan 2008
by Rejty
Pivo wrote:Hrát drowa je opravdu těžké.Třeba já na něj nemám

Nahodou, jeste ted se tresu pri vzpomince na tvoji drowku.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:12 13. Jan 2008
by jitka
Sorrow wrote:Hodnous nebo hovnous?

PSSSSST

no jasne ze HODNOUS *taha ksandy*

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:17 13. Jan 2008
by Pivo
Rejty wrote:Nahodou, jeste ted se tresu pri vzpomince na tvoji drowku.

No díky,ale ta drowka byla rebel.Na kněžku moc nedala.Neuměl jsem za drowa hrát.Drowa už nikdy
Možna ten duergar,ale chce to nějakou skupinku lidí nechci tam být sám.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:19 13. Jan 2008
by Sorrow
To Pivo.Chces hrat za dobraka a mas takovej peknej obrazek,to bude nejspis Thalovo bracha,ne

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:26 13. Jan 2008
by Pivo
Sorrow wrote:To Pivo.Chces hrat za dobraka a mas takovej peknej obrazek,to bude nejspis Thalovo bracha,ne

Ten obrazek je z jednoho srazu nwn

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:28 13. Jan 2008
by igor
Pivo wrote:Ten obrazek je z jednoho srazu nwn

To jako že kromě hráčů a DM přijely na sraz i creepové jo?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:44 13. Jan 2008
by Pivo
igor wrote:To jako že kromě hráčů a DM přijely na sraz i creepové jo?


Na sraz se přece jezdí v převleku za postavu co za ní hraješ na serveru.Nebo se pletu?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:51 13. Jan 2008
by igor
No, převleky byly... ale ne za to co kdo hraje, teda jak kdo

*snaží si představit jak se Kiri převlíká za vznešenýho mága a Photter za zvrhlou elfku v tangách*
Edit: nevim z jakýho důvodu přestala na webu fungovat galerie, ale tady se můžeš kouknout na fotky:
ZDE letní sraz
a říjnovej sraz tady:
ZDE podzimní sraz
PS: někde v Koši je i Numerovo zápis z letního srazu :-/
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:05 13. Jan 2008
by Sorrow
No Igore, tak ted si tomu vytrel pr..., sem myslel ze se na to uz zapomelo

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:23 13. Jan 2008
by jitka
jako bys to neznal co muze byt tak bude pouzito proti tobe

nahodou tenhle prevlek se ceni super

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:27 13. Jan 2008
by Pivo
Pěkný fotky.Co jsem byl já naposled na srazu to byla dětská školka

.Od té doby mám ze srazů hrůzu.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:30 13. Jan 2008
by igor
Sorrow wrote:No Igore, tak ted si tomu vytrel pr..., sem myslel ze se na to uz zapomelo

Pač se to všechno hází do koše, byla by přece škoda na to zapomenout ne?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:35 13. Jan 2008
by steel_martin
OMG ... Photter s palcátem

... že by nepovedený sneak attack?
