Page 3 of 6

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 13:09 14. Jan 2008
by wekslo
postak anebo vynalezce, ete nevim ;]

kazdopadne...postak bude mnich kvuli rychlejm noham a vynalezce samozrejme carodej :]

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 13:52 14. Jan 2008
by Smoke
na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 14:09 14. Jan 2008
by Zyga
photter wrote:....
Cleric/rogue, to by mohlo bejt zajimavy 8)
Tak me napada, pojede vubec nekdo drowi knezku?

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 14:40 14. Jan 2008
by kucik
Zyga wrote: Cleric/rogue, to by mohlo bejt zajimavy 8)
Tak me napada, pojede vubec nekdo drowi knezku?
Jakoze knez lapka? Takovej obtloustlejsi pan, kterej vybira desatky, nalejva se mesnim vinem a leci zasadne jen za tucnej honorar? Nebo snad potulny knez?

Drow knezka je precijen jedna z nejmocnejsich bytosti na sve... totiz v podtemnu. Pocitam, ze se nejaky objevi az casem. Precijen to bude asi dost narocny na hrace.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 14:53 14. Jan 2008
by Theogil I
kucik wrote: .......
Já mám v plánu v podstatě totéž ... jen má představa rogue v tomto povolání je spíše zvěd. V mém podání se tedy pravděpodobně (pokud mi to systém hry a kraftů dovolí) bude jednat o felčara přiděleného k jednotce zvědů. Stejně tak tam může být i mág atd..... Myslel jsem na takový druh jednotky jež v menším množství trpas ... ,ehm zase mi to uklouzlo, lidí pracuje za nepřátelskou linií, sbírá informace, napadá ze zálohy kurýry a provianťáky a je odkázaná jen a jen na sebe včetně starání se o raněné atd..

Tak takovou nějakou ptákovinu mám v hlavě a na papíře (samo wordovém, kdo z nás technokratů ví jak vypadá pravý papír :D ).

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 16:06 14. Jan 2008
by igor
Všichni chtěj hrát za silný mágy, já bych je ještě trochu oslabil :D Třeba na seslání kouzla potřeba inteligence 17+lvl kouzla :))

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:12 14. Jan 2008
by Pivo
Smoke wrote:na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození :twisted:
Kašli na mnicha a pojd hrát duergara :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:19 14. Jan 2008
by xyz
Začíná to vypadat nadějně s těma duergarama. :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:20 14. Jan 2008
by Pivo
xyz wrote:Začíná to vypadat nadějně s těma duergarama. :twisted:
Chce to zburcovat lidi no.Já nejsem spamer :)

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:24 14. Jan 2008
by xyz
Tak s chutí do toho a půl je hotovo. 8)

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 19:04 14. Jan 2008
by RES
Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani :roll:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 19:06 14. Jan 2008
by Rejty
*vymysli dalsi omezeni*

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 19:10 14. Jan 2008
by RES
:wink:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 19:29 14. Jan 2008
by Pajule
chmm tak u me to je tezky.Mati druidka a tatik zaklinac.Tak kdyz uz mam tu magii v krvi a nemusism se ji srotit jak enjaky caryfukove tak proc se ucit kouzla prirody , kdyz takhle aspon budu umet s lukem nee?a mecem? :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: takze u me to je jasny hranicarka s magii v krvi :twisted: :mrgreen:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 19:39 14. Jan 2008
by Kiri
RES wrote:Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani :roll:
hihi nerikam nic