Page 3 of 6
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 13:09 14. Jan 2008
by wekslo
postak anebo vynalezce, ete nevim ;]
kazdopadne...postak bude mnich kvuli rychlejm noham a vynalezce samozrejme carodej :]
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 13:52 14. Jan 2008
by Smoke
na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 14:09 14. Jan 2008
by Zyga
photter wrote:....
Cleric/rogue, to by mohlo bejt zajimavy

Tak me napada, pojede vubec nekdo drowi knezku?
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 14:40 14. Jan 2008
by kucik
Zyga wrote:
Cleric/rogue, to by mohlo bejt zajimavy

Tak me napada, pojede vubec nekdo drowi knezku?
Jakoze knez lapka? Takovej obtloustlejsi pan, kterej vybira desatky, nalejva se mesnim vinem a leci zasadne jen za tucnej honorar? Nebo snad potulny knez?
Drow knezka je precijen jedna z nejmocnejsich bytosti na sve... totiz v podtemnu. Pocitam, ze se nejaky objevi az casem. Precijen to bude asi dost narocny na hrace.
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 14:53 14. Jan 2008
by Theogil I
kucik wrote: .......
Já mám v plánu v podstatě totéž ... jen má představa rogue v tomto povolání je spíše zvěd. V mém podání se tedy pravděpodobně (pokud mi to systém hry a kraftů dovolí) bude jednat o felčara přiděleného k jednotce zvědů. Stejně tak tam může být i mág atd..... Myslel jsem na takový druh jednotky jež v menším množství trpas ... ,ehm zase mi to uklouzlo, lidí pracuje za nepřátelskou linií, sbírá informace, napadá ze zálohy kurýry a provianťáky a je odkázaná jen a jen na sebe včetně starání se o raněné atd..
Tak takovou nějakou ptákovinu mám v hlavě a na papíře (samo wordovém, kdo z nás technokratů ví jak vypadá pravý papír

).
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 16:06 14. Jan 2008
by igor
Všichni chtěj hrát za silný mágy, já bych je ještě trochu oslabil

Třeba na seslání kouzla potřeba inteligence 17+lvl kouzla

)
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 17:12 14. Jan 2008
by Pivo
Smoke wrote:na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození

Kašli na mnicha a pojd hrát duergara

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 17:19 14. Jan 2008
by xyz
Začíná to vypadat nadějně s těma duergarama.

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 17:20 14. Jan 2008
by Pivo
xyz wrote:Začíná to vypadat nadějně s těma duergarama.

Chce to zburcovat lidi no.Já nejsem spamer

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 17:24 14. Jan 2008
by xyz
Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:04 14. Jan 2008
by RES
Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:06 14. Jan 2008
by Rejty
*vymysli dalsi omezeni*
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:10 14. Jan 2008
by RES
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:29 14. Jan 2008
by Pajule
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:39 14. Jan 2008
by Kiri
RES wrote:Paniiii cucim jako blazen ze bude hrat takove spousta carodeju i pres to ze to je tak slabe a nehratelne povolani

hihi nerikam nic