Page 3 of 4
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:21 14. Jan 2008
by Krata
Souhlasim s Photerem, aby to neskončili že od každý rasy v podtemnu budou 3 hráčové a všichni ještě proti sobě, nechla bych to tak jak to je a vztahy řešit až ve hře a ne na forum, a s tim oddělenym forem bych to taky bral, drowové samostatn i duergaři.. a jedno společný

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:24 14. Jan 2008
by photter
@ manon
to neni reakce na žádost o subfórum, s tim naprosto souhlasim ale na ty příspěvky nad rejtym a nad tebou
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:28 14. Jan 2008
by Manon74
No, tak to ja bral jen s nadhledem a bral to jako vtipky, ikdyz...
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:28 14. Jan 2008
by Rejty
Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:30 14. Jan 2008
by Manon74
Rejty wrote:Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Safra, to je rychlost...
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:32 14. Jan 2008
by wekslo
Je podforum povrchu? myslim ze by se taktez siklo aby se pripadny akce sjednocenyho povrchu mohli resit stejne jako ty zpod drnu ;]
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:44 14. Jan 2008
by Seth-Plzen
Než zakládání fóra už bych radši šel hrát

.
Tak ja to vypadá se spuštěním? Nějaké novinky?
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 19:09 14. Jan 2008
by liuk
Je fajn, že jste se toho chytli a myslím, že nemusí docházet jen k bojům. Vy pomůžete nám a my vám. Zabíjet a lovit budeme chtít všichni na stejnym plácku nahoře.

Ale jak už tu někdo psal, ať to vyplyne ze hry...
Co bych vám ale mohl doporučit, udělejte to podobně jako my drowové. Vezměte si pojící článek. Kupříkladu si dejte, že patříte k jedné rodině. Ostatní rasy podtemna mimo drowů mohou k vaší rodině patřit jako spojenci.
Bude jen zajímavé navazovat s vámi vzájemné vztahy.
A dotřetice o zakládání subfor.
Aby to někdo špatně nepochopil.
Nejde o forum všech drowů, nebo o forum všech duergarů. Stejně tak nebude ani forum všech povrchňanů.
Fora, která jsou založena (duergaři a drowové) jsou pro konkrétní frakce (guildy), budou obsahovat interní informace.
Kupříkladu na našem je seznam členů rodiny, její historie, další plány, seznam financí a jiné věci.
Obecné informace o tom co se děje na povrchu v Karathě nebo u duergarů v Hagolu si každý může přečíst na obyčejném foru reálií. Je potom už na hráči, aby si četl jen o místech kde hraje. Tady vám doufám může tým Thalie věřit.
System, kdy k informacím o drowech mohli jen hráči drowů byl na serveru Arhalie2 kde jsem hrál a byl hodně nepružný.
Jakmile vstoupíte ve světě do některé z guild, dostanete i vy přístup na její forum. A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů.

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 19:14 14. Jan 2008
by Rejty
Hlavne nezapomente, ze muzete byt maximalne v jednom spolku / guilde.
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 19:40 14. Jan 2008
by Pivo
liuk wrote: A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů.

To je dobře.Moc dobře

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 20:38 14. Jan 2008
by Manon74
Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.
Manon
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 21:28 14. Jan 2008
by Shifter
No tak koukam ze duergari jeste nejsou ztraceny, to rad slysim! Tim padem nejspis (opet) ukladam myslenky na dobrou postavu k ledu. Bejt kolem 10. hracu nevaham ani na chvilku.
Doufam ze se zapojis Wekslo, kdyztak ti muzeme s panem Taronem predat nase duergari vedomosti u pivka
Co se tyce vzahu v podtemu zadna valka se nevyhlasuje, ale obe zucastnene strany vedi, jaka asi panuje atmosfera. Nekdy pak staci malo a co neni muze byt
Nebudu vahat zapsat sebemensi krivdu do me malicke Knihy zasti!
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 22:03 14. Jan 2008
by wekslo
No ja ti nevim shifto...dyt me znas, ja sem dobrak od kosti .) ja bych ty zlouny neuhral

a u pivka si muzem pokecat o tom jak ti vasi dva duergari dostali klepec od postaka

kazdopadne jeste furt prokoumavam toho svifna ale to byste me jako duergari mohli sikanovat a ja bych jenom prikyvoval

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 23:51 14. Jan 2008
by liuk
A kdo chce hrát duergara, svirfneblina, hlubinného půlčíka, černého skřeta, či cokoliv jiného i z povrchu jako OTROKA ať pošle zprávu mně, já ho přidám na naše forum.
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 13:46 15. Jan 2008
by Manon74
Manon74 wrote:Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.
Manon
Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch
Manon