Page 3 of 3
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 22:26 17. Jan 2008
by steel_martin
Těch víc možností by bodlo. Tak to napíšu sem:
Bral bych všechno kromě pátku 15.2.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 10:38 18. Jan 2008
by Zyga
Tak musim priznat ze nemam poneti kdy bych tak moh mit cas, az bude naky datum tak si ho proste zkusim zaridit
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 12:20 18. Jan 2008
by Jonny
Ja budu moct vcelku kdykoliv... Akorat teda doufam, ze to pojede az do rana, nebo bude moznost nejakyho noclehu, at nemusime my prespolni pospavat nekde na nadrazi...

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 12:32 18. Jan 2008
by Krata
Taky dorazim, dal sem sice 1.3. ale můžu tak nějak taky kdykoliv.. a taky bych rád kdyby to jelo do rána či bylo nějaké místečko kam složít tělo

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:09 18. Jan 2008
by nomis_b
Anurin wrote:Jsem sice z práglu ale mám kousek od tý plzeňský vesničky chatu. Zvolil jsem sobotu ale ve směs můžu vždy. Pak hurá na chatu a tam se dožrat.
no snad tim dozranim nemyslis dojidani tataraku zmych noh, ale pekne vypalovani mozku nejakou tvrdsi lihovinou.
A ten napad dozrat se a pak prespat na cizi chate: HURA!!! napis mne na seznam hostu.
Jen doufam, ze nejak pocitas, ze ti asi ze startreku nepujci teleport a budem se v noci muset nekam strachat minimalne na bus.
P.S. Teda nepocitam, ze by byl nejakej ochotnej abstinent, kterej nas tam vecer doveze, ale kdyby, tak se prosim zvete
