Page 3 of 3
Re: Vikingove - severan
Posted: 01:20 23. Jan 2008
by Pivo
Článek pěkný,ale nechápu k čemu je

Seveřan nemusí být přece Vikikng.
Re: Vikingove - severan
Posted: 07:44 23. Jan 2008
by Daanri
Berte to ako pekny referat o vikingoch.
S Thalijskymi severanmi v ziadnom pripade nespajat. Ty su uplne iny.
