Page 3 of 3
Re: Dluh po lvlupu
Posted: 17:40 11. Jan 2018
by Decka
Při creepení časovek neumíráš, to jejich efektivní hodnotu výrazně zvyšuje.
Re: Dluh po lvlupu
Posted: 20:24 11. Jan 2018
by Nalkanar
Nu ale i takový pro TH relativně nízký lvl 25, je z lvlu na lvl 120k XP. Pokud bys časovkoval sólo po 25 XP, tak je to 80 hodin sólo hry o časovkách. Pro mě by to byl měsíc hraní. Přitom mám pocit, že tohle se dalo creepem dát za víkend.

Re: Dluh po lvlupu
Posted: 23:17 11. Jan 2018
by Decka
No a ted si spočítej jak dlouho bys to musel creepit v dungu, kdybys byl šikovnej, že si uděláš 260K dluh. To bys dost možná měl v celkovém součtu záporné a neustále klesající hodnoty XP. Tedy at už jsou expy za pofrkování v dílnách menší či větší, pro část osazenstva budou vždy neporovnatelně výhodnější.

Re: Dluh po lvlupu
Posted: 23:49 11. Jan 2018
by Nalkanar
Fair enough.

Re: Dluh po lvlupu
Posted: 08:10 13. Jan 2018
by LDamian
Kdyby se měla zavádět možnost snižovat dluh xp z části duše, co si vezme Astharoth za peníze darované v chrámu bohům, jako že by ti bohové svou božskou mocí přivedli část té duše zpět třeba, vyrvali Astharothovi nebo tak, je možné ten poměr navázat na level.
Například:
1-20 level: 1 xp dluh = 10 zlatých
21 - 25 level: 1 xp dluh = 20 zlatých
26 - 30 level: 1 xp dluh = 30 zlatých
31 - 35 level: 1 xp dluh = 40 zlatých
36 - 40 level: 1 xp dluh = 50 zlatých
Takže když by někdo na 15. levelu měl 50 000 xp dluh, mohl by ho odmazat za 500 000 zlatých. Když by ten dluh měl na 37. levelu, odmazání by bylo za 2 500 000 zlatých.
Odmazat hypotetický dluh 260 000 expů na 26. levelu, by stálo 7 800 000 zlatých. Tedy v praxi by hráč nejspíš mohl za nasyslené peníze dluh snižovat o něco rychleji, ale jen minimum hráčů by mohla umírat bez ohledu na peníze s tím, že peněz mají neomezeně. A naopak - byl by to celkem mocný nástroj, jak zvýšit hodnotu peněz i pro high epicy. Protože by zde bylo za co utratit šmahem třeba 5 000 000 zlatých i když už je kompletní výbava.
PS: rp by to pak pro chrámy představovalo další zdroj moci a peněz, ale zároveň, většina těch peněz by šlo na přípravu oběti bohům - ve formě (dle boha) diamantů a drahých kamenů, uměleckých předmětů, luxusního jídla, artefaktů, šperků, magických předmětů... s tím, že oběť by byla při obřadu zničena. Tedy berlička pro možné vysvětlení, kam také jdou ty předměty, které nosí dobrodruzi z dungeonů a možný prostor pro RP nákupy a objednávky z chrámu typu 20x zlatý meč očarovaný tím a tím pro rituální účely... pro řemeslníky.
EDIT: po upozornění, že 260k xp dluh je reálný.
Re: Dluh po lvlupu
Posted: 09:17 13. Jan 2018
by Barbar321
+1

Re: Dluh po lvlupu
Posted: 13:04 15. Jan 2018
by kucik
Myslim si, že by to nebylo nic proti ničemu.