Page 3 of 3
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 12:42 23. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:WOW!! Kde sa podelo moje hlasovanie z rana????
Theo bacha, sledujou tě...už dlouho a teď ti začli mazat příspěvky na fóru. Nevšiml sis toho černýho auta před barákem?
tyfe...uklidni se a nekřič. Hold nějak buglo fórum a nezaregistrovalo to tvoje hlasování nebo příspěvek. Možná že místo červenejch výkřiků bys to mohl hodit do "chyb fóra"...
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 13:06 23. Jan 2008
by jiromir
Jinak pro kucika... Hlasoval jsem ze je treba to udelat trochu jinak, proto pisu jak bych si to zhruba predstavoval. Premejslel jsem o tom (trochu

a...
Nevim jak moc je to realizovatelny a jestli je to dostatečně komplexní řešení, jestli jsem někde něco neopomněl nebo tak. Pokud by to šlo, tak bych dal všem classům všechny zbraňový featy, aby každej mohl vybavit libovolnou zbran a nebylo to tak, ze mág s inteligencí vysoce převyšující průměr, neumí vzít do ruky meč (?!), ale na zbrane by se potom vztahovala penalty treba právě za atributy ve stylu současnýho omezení zbrojí a zbraní. Případně pokud by šly zbraně upravit tak, aby se na ně nevztahoval zadnej featovej prerequist, tudiz by je opet mohl kazdej vybavit (ale s penalty) a featama/atributama by se potom tato penalty dala zrusit/snizit...
Protoze na nekterý zbrane jako dlouhej meč je ten soucasne prereqist STR11 hrozne moc. Meč je prostě základ a měl by ho umět používat, aspon v omezený míře, úplně každej. Ne třeba efektivně, ale ono ke kouzelníkovi nemusí patřit nutně jenom hůl...ne? A copak musí mít každej kouzelník sílu 11? Nechal bych asi jen nejaky pohybovy omezení na zbroje pri nedostatecny STR.
No a nebo se na to vykašlat a nechat to klasicky, jak je každej zvyklej (jen se mi nechce ozelet to, ze prestanou lítat naboofovany kleričky ve fullplatu) (zdravim Seth

Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 13:29 23. Jan 2008
by Seth-Plzen
jiromir wrote:Jinak pro kucika... Hlasoval jsem ze je treba to udelat trochu jinak, proto pisu jak bych si to zhruba predstavoval. Premejslel jsem o tom (trochu

a...
Nevim jak moc je to realizovatelny a jestli je to dostatečně komplexní řešení, jestli jsem někde něco neopomněl nebo tak. Pokud by to šlo, tak bych dal všem classům všechny zbraňový featy, aby každej mohl vybavit libovolnou zbran a nebylo to tak, ze mág s inteligencí vysoce převyšující průměr, neumí vzít do ruky meč (?!), ale na zbrane by se potom vztahovala penalty treba právě za atributy ve stylu současnýho omezení zbrojí a zbraní. Případně pokud by šly zbraně upravit tak, aby se na ně nevztahoval zadnej featovej prerequist, tudiz by je opet mohl kazdej vybavit (ale s penalty) a featama/atributama by se potom tato penalty dala zrusit/snizit...
Protoze na nekterý zbrane jako dlouhej meč je ten soucasne prereqist STR11 hrozne moc. Meč je prostě základ a měl by ho umět používat, aspon v omezený míře, úplně každej. Ne třeba efektivně, ale ono ke kouzelníkovi nemusí patřit nutně jenom hůl...ne? A copak musí mít každej kouzelník sílu 11? Nechal bych asi jen nejaky pohybovy omezení na zbroje pri nedostatecny STR.
No a nebo se na to vykašlat a nechat to klasicky, jak je každej zvyklej (jen se mi nechce ozelet to, ze prestanou lítat naboofovany kleričky ve fullplatu) (zdravim Seth

No jo no Eleanor nebyla zrovna tradicni klerik

. Ale zase bylo fajn, ze kdo ji neznal, tak ji dost casto podcenil

Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 13:32 23. Jan 2008
by Theo
jiromir wrote:tyfe...uklidni se a nekřič. Hold nějak buglo fórum a nezaregistrovalo to tvoje hlasování nebo příspěvek. Možná že místo červenejch výkřiků bys to mohl hodit do "chyb fóra"...
Nejka buglo forum... hmm... citaj poriadne forum dobre? Moje hlasovanie bolo zmazane - omylom, ale bolo. A to mam ja ako vediet ty mudrlant. Vsetko sa vyriesilo, to len ludia ako ty dalej do toho rypu.
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 13:51 23. Jan 2008
by Sorrow
Ten byl dobrej...

Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 14:02 23. Jan 2008
by Theo
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 14:04 23. Jan 2008
by RES
Myslim ze to nema zadnou vahu to dal resit.Zadna dalsi uprava se nehodla delat vse zustava pri starem s pozadavkama na silu.Ja tu napsal jen napad co muze udelat hru o trosku lepsi ale vecina stejne chcece stavajici nastaveni a tim to asi uzavreme.Jedine co si muzeme ric ze nam zase uteklo trosku cekani na ten nama ocekavanej waip

Berte slovo toho nahore jako zakon a ten to rika jasne. *amen*
Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 14:12 23. Jan 2008
by Krata
Tak vymyslíme něco jinýho proti nudě, už sme probrali kouzla, omezení.. co třeba... mno... hmmm... napadá někoho něco?

Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 14:17 23. Jan 2008
by Theo
Krata wrote:Tak vymyslíme něco jinýho proti nudě, už sme probrali kouzla, omezení.. co třeba... mno... hmmm... napadá někoho něco?


Napriklad ja v subforu "Co thalie nabizi" nevidim obmedzenie Hips ! ( stara dobra tema

)
Takze zostava hips pri starom ? (okamzite hipsnutie, odhipsnutie a potom pauza 4s kym znova auto. hipsnem) alebo sa zavadza ten postich -10 H a MS na urcitu dobu?

Re: HLASOVANI omezeni zbrani
Posted: 15:39 23. Jan 2008
by jiromir
RES wrote:Myslim ze to nema zadnou vahu to dal resit.Zadna dalsi uprava se nehodla delat vse zustava pri starem s pozadavkama na silu.Ja tu napsal jen napad co muze udelat hru o trosku lepsi ale vecina stejne chcece stavajici nastaveni a tim to asi uzavreme.Jedine co si muzeme ric ze nam zase uteklo trosku cekani na ten nama ocekavanej waip

Berte slovo toho nahore jako zakon a ten to rika jasne. *amen*
mno jeste bych nehazel flintu do zita...mozna by jeste neco mohlo vyjit...