Page 3 of 3

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:47 24. Jul 2018
by sandoftime
Herní soubory jako portréty, postavy apo. se podle mě vůbec neliší. EE není nic jiného než staré nwn na steamu s lepšími texturami a odstraněným gamma barem.

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 09:30 25. Jul 2018
by Shaman88
Přesně jak píše písek.

Problém jsou skripty a upravené haky. Některé 2da soubory jsou jiné a je nutné je ručně překonvertovat.
A pak je problém v NWNX - NWNEE obsahuje jiné pluginy pro NWNX a tak některé úpravy co máme na thalii z pohledu mechaniky, ale třeba i systém trezorů by prostě převést přímo nešel a musel by se přepsat.

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:08 13. Mar 2019
by Dragon Soul
Zdravim, jak to teď je běží Tahlie? Zkoušel sem lognout a hra mě nepustí a hlásí timeout. Nevim jestli mám poslední hak staženej, každopádně na letecký poště už není. Dík za info.

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:14 13. Mar 2019
by kokosak
Server normálně jede. Chybějící hak by ti napsal, že nemáš hak :)

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:19 13. Mar 2019
by Nalkanar
https://www.dropbox.com/s/vjo34i99jhstr ... 6.hak?dl=0
https://uloz.to/!0DnW7vpmZrzR/nt-c-181016-hak

+ jsem zeditoval shamanův příspěvek. Tady by to mělo vydržet déle. :wall:

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:30 13. Mar 2019
by Dragon Soul
Staženo a zjištěno. Vše oka. Díky za info.

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 18:48 13. Mar 2019
by Dragon Soul
Tak oprava chybí mi ještě tlk soubor. Odkaz na leteckou poštu ze soupisu novinek už pozbyl platnost, hodí mi to sem někdo pls? (nt master 0019.tlk) Díky

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 19:14 13. Mar 2019
by Nalkanar
Mrkni do novinek. :)

A jinak... je tu živěji. Nějaký ten quest, hrající hráči, čím víc lidí, tím líp. Více různých nápadů vytvoří více dění.

Re: Jak se daří lidičky?

Posted: 11:45 14. Mar 2019
by kucik
Vše je na webu pod odkazem ,,ke stažení" http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm