Page 3 of 7

Re: Relevely

Posted: 16:38 09. Oct 2018
by Vaileen
ráda bych se přidala na relvl od 17:00 jestli to nevadí.

Re: Relevely

Posted: 19:14 09. Oct 2018
by Barbar321
Jsi tu, Rejty?

Re: Relevely

Posted: 08:49 15. Oct 2018
by Rejty
Někdo dnes na relevel?

Re: Relevely

Posted: 10:07 15. Oct 2018
by RainMan
Rejty wrote:Někdo dnes na relevel?
Ahoj, já se hlásím, v případě že již funguje dlouhý luk jako rodova zbraň pro elfy. Pokud ne, tak mám ještě jednu postavu na relevel. Mohu kdykoliv v průběhu dne až do pozdního večera.

R.

Re: Relevely

Posted: 07:29 16. Oct 2018
by Rejty
Omlouvám se, včera jsem se nějak zabral do toolu a zapomněl jsem na to :roll:

Re: Relevely

Posted: 10:38 16. Oct 2018
by kokosak
A to sem byl i ve hře! :D

Re: Relevely

Posted: 10:58 16. Oct 2018
by Rejty
Ty jsi se ale nehlásil :P

Re: Relevely

Posted: 20:05 24. Oct 2018
by Barbar321
Bude nějaký další termín k relevelům?

Re: Relevely

Posted: 08:17 25. Oct 2018
by Rejty
Ano, pokud budou zájemci. Je třeba se nahlásit, už sem termíny nepíšu.

Re: Relevely

Posted: 14:47 25. Oct 2018
by kokosak
Co tuhle sobotu?

Re: Relevely

Posted: 15:11 25. Oct 2018
by Rejty
Spíš neděle k večeru / večer.

Re: Relevely

Posted: 18:17 25. Oct 2018
by Barbar321
Šlo by tedy třeba úterý podvečer / večer?

Re: Relevely

Posted: 08:11 26. Oct 2018
by Awadar
Rejty wrote:Spíš neděle k večeru / večer.
Ahoj, mě by to celkem sedělo v tu neděli na večer.

Re: Relevely

Posted: 08:11 27. Oct 2018
by Rejty
Tak klidně neděle a úterý.

V úterý budu najisto doma v šest, v neděli cca od čtyř. Kdybych byl dřív, napíšu sem.

Re: Relevely

Posted: 16:32 27. Oct 2018
by Barbar321
Teoreticky bych mohl být i v pondělí večer, pokud ti to bude vyhovovat a budeš to chtít mít spíš z krku