Page 3 of 9

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 22:35 16. Oct 2018
by Jachym
Já nevím ale já si myslím že Kell je celkem dobrej , Menhiri má v Kellu 3 trezory a byteček , nerada by o vše přišla. Já bych ten kell nechal jak je a raději dodělal Nové Vary třeba. Je to ale jen můj názor a ten nemusí být správný.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 06:38 17. Oct 2018
by Puxina
Jachym wrote:Já nevím ale já si myslím že Kell je celkem dobrej , Menhiri má v Kellu 3 trezory a byteček , nerada by o vše přišla. Já bych ten kell nechal jak je a raději dodělal Nové Vary třeba. Je to ale jen můj názor a ten nemusí být správný.
O trezory nepřijdeš a o byt taky ne. Existující lokace bytů, banky, chrámu a tak se použijí. Pravděpodobně předělám stáje a ostatní lokace uvidím.

Kel je potřeba udělat pro hráče z podtemna a pro potencionální další skupiny, které nemůžou nebo nechcou být v Karathře.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 07:50 17. Oct 2018
by Puxina
Možná by se v Kelu měly pořešit i ti obchodníci.

Když přesunu ty z podzemí nahoru, tak sice bude v Kelu prodej věcí +1 až +3. Ale co jsem si všiml, tak ceny všech věcí u těch obchodníků jsou o cca 25-30% vyšší než v Karathře.

Co třeba kdyby ti obchodníci na trhu prodávali věci +1 až +2.

A místo oněch zamýšlených Lázní dát třeba Obchodnický Cech kde by byli obchodníci s věcma +3?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 08:01 17. Oct 2018
by Rejty
Obchody se budou v budoucnu revidovat, zatím nech na trhu ty staré.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 10:28 17. Oct 2018
by Puxina
Okeydokey.

Hmm furt nevím co s těma lázněma. Bud tam vytvořím speciálně lázně do Kelu a nebo má někdo jiný nápad, co dát vedle paláce?

Když bych tam nedal lázně (jejichž využití mi nepřijde kdoví jaké), tak bych tam dal anonymní domy a byty hráčských postav.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 10:29 17. Oct 2018
by Nalkanar
Jestli to má nahradit zčásti zlou frakci, tak bych domy nechal volné, časem tam můžou být něčí sídla, či domy k pronájmu. Zatím má Kel "jen" byty, které ač jsou prostorné, nejdou použít úplně na gildovní sídla.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 11:17 17. Oct 2018
by Puxina
Nalkanar wrote:Jestli to má nahradit zčásti zlou frakci, tak bych domy nechal volné, časem tam můžou být něčí sídla, či domy k pronájmu. Zatím má Kel "jen" byty, které ač jsou prostorné, nejdou použít úplně na gildovní sídla.
Ok dám tam zatím neutrální barák nebo baráky. Mě to aspoň ulehčí práci a pak není problém tam něco doplnit.

A vytvoření guildovních sídel si myslím taky není problém....časem :)

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 20:48 17. Oct 2018
by Rejty
Jo, nemusí být za každou cenu všude něco :) Možná bych rád zachoval i podzemní přístav, mohl by po úpravách Podtemna jezdit někam do odlehlé části.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 17:38 18. Oct 2018
by Puxina
Zatím jsem se zběžně díval na tileset toho Kel a Hazru, jsou tam vcelku hezké možnosti.

Hlavně co se trhů týče a dokonce je tam i speciální věc na ty otrokářské trhy.

Otázkou jest jestli to vše do té lokace napcu a nebudu ji muset zvětšit, to ještě odzkouším a uvidím.

Jinak má někdo ještě nějaké návrhy, dotazy či přání?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 18:20 18. Oct 2018
by Rejty
Podle mě je ta lokace už teď dost velká, rozhodně bych nezvětšoval :) To už radši něco nacpat do přístavu nebo do těch okrajových částí.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 10:21 19. Oct 2018
by Zeerit
Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po přijetí "úkolu" do arény spawnul otroka/gladiátora a po doručení hlavy by odměnil hráče penězi/xp. Pochopitelně by to znamenalo práci pro WB, což je vždycky potíž, ale kdyby jó někdo neměl do čeho píchnout. :P :lol:

(Nový)Kel by si možná zasloužil vlastní formu RP-friendly přivýdělku, vzhledem k tomu, že drivá většina stanic pro balíky jsou na severu a na jihu pouze 2 nebo 3 pokud se nepletu.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 12:53 19. Oct 2018
by kucik
Zeerit wrote:Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po přijetí "úkolu" do arény spawnul otroka/gladiátora a po doručení hlavy by odměnil hráče penězi/xp.
Udělat něco takovýho by asi šlo. Něco jako souboje jednoho proti jednomu, ale asi by byl problém, aby tam postava bojovala opravdu bez pomoci z venku (boosty atp.).

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 13:00 19. Oct 2018
by Barbar321
kucik wrote:
Zeerit wrote:Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po přijetí "úkolu" do arény spawnul otroka/gladiátora a po doručení hlavy by odměnil hráče penězi/xp.
Udělat něco takovýho by asi šlo. Něco jako souboje jednoho proti jednomu, ale asi by byl problém, aby tam postava bojovala opravdu bez pomoci z venku (boosty atp.).
Nastavit pak, aby v aréně byla jen jedna postava, při průchodu ořezána dispelem, diváci jen na ochozech, na kterých není možné kouzlit? Šlo by něco takového?

PS:...i když se stejně obávám toho, že někdo přijde na způsob, jak jakéhokoliv nastavení kapánek zneužít :( Škoda, nějaká taková aktivita by se mi taky líbila.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 13:04 19. Oct 2018
by Puxina
kucik wrote:
Zeerit wrote:Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po přijetí "úkolu" do arény spawnul otroka/gladiátora a po doručení hlavy by odměnil hráče penězi/xp.
Udělat něco takovýho by asi šlo. Něco jako souboje jednoho proti jednomu, ale asi by byl problém, aby tam postava bojovala opravdu bez pomoci z venku (boosty atp.).
Možná po vzoru lodního lístku nastavit, tento lístek si koupí za cenu obtížnosti soupeře, souboj začne třeba za minutu, postavu to hodí pak do lokace malé arény, kde jí to sundá kouzla, vyvolá to nepřítele a pokud ho porazí, hodí ji to trofej do invu a vyhodí ji to z lokace. Kde u NPC za trofej dostane prachy. Pokud postava prohraje, tak jí to oživí a vyhodí ji to z lokace a ztratí peníze za lístek.

Podobný finanční systém jako balíky. Samozřejmě soubojů by mohlo být jen pár za den.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Posted: 13:14 19. Oct 2018
by Barbar321
Puxina wrote: Možná po vzoru lodního lístku nastavit, tento lístek si koupí za cenu obtížnosti soupeře, souboj začne třeba za minutu, postavu to hodí pak do lokace malé arény, kde jí to sundá kouzla, vyvolá to nepřítele a pokud ho porazí, hodí ji to trofej do invu a vyhodí ji to z lokace. Kde u NPC za trofej dostane prachy. Pokud postava prohraje, tak jí to oživí a vyhodí ji to z lokace a ztratí peníze za lístek.

Podobný finanční systém jako balíky. Samozřejmě soubojů by mohlo být jen pár za den.
*rozzáří se mu očka* ...a to by vážně šlo? :O