Page 3 of 4
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:18 10. Dec 2019
by NesQe
Sem v praci, tomu rikam vyzva! Ze bych na masine rozjela nwn? Hm!

me pak prijdou nestastny eclka. Nejde o to ze ty postavy maj min xpu, ale o to ze to ecl desne rozbije xpy skupince, na tak malem serveru je ten lvlovy rozsah desne spatnej uz. Pokud je v parte postaba s ecl tak lvlovy rozdil muze byt max 4lvly a to se ta parta dost spatne sklada. Taky je skoda ze i kdyz spolu skupinka aktivne hraje tak ta postava s ecl bude hodne rychle s lvlem pozadu od kamaradu pokud nehraje a nelovi navic. Takze jde o to ze maj min xpu.

ok sem zenska musite chapat ze vlastne nevim co chci!
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:19 10. Dec 2019
by Puxina
LDamian wrote:
z městské brány na kraby s bossem + zombie námořníci
Tam jsou za krabama nějací zombie namořníci? Tak ten přechod jsem tam fakt nenašel

Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:21 10. Dec 2019
by Puxina
LDamian wrote:NesQe wrote:Nepisu ze je toho malo, pisu ze ti to vyvrazdim do 2hodin.
To beru jako výzvu. Logni postavu na vhodném levelu a pojď mi to dokázat!

Malé dungy projdu se svou Druidkou taky fakt rychle. Nikdy jsem si to nestopoval, ale nedávno na 5-6lvlu dala za sebou krabíky, krysodlaky, brouky, mravence, vosy a pavouky a ještě stonožky (na jezevce jsem zapomněl

)
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:47 10. Dec 2019
by LDamian
Puxina wrote:LDamian wrote:NesQe wrote:Nepisu ze je toho malo, pisu ze ti to vyvrazdim do 2hodin.
To beru jako výzvu. Logni postavu na vhodném levelu a pojď mi to dokázat!

Malé dungy projdu se svou Druidkou taky fakt rychle. Nikdy jsem si to nestopoval, ale nedávno na 5-6lvlu dala za sebou krabíky, krysodlaky, brouky, mravence, vosy a pavouky a ještě stonožky (na jezevce jsem zapomněl

)
Pěkné. To by dala i ty jezevce a psy, kus majáku u Karathy a stoky pod Karathou včetně obou bossů. Pak by mohla jít na Karathský hřbitov nemrtvé. S trochou snahy od těch vos vlky, koboldy a krotky, s vhodným přítelíčkem bandity a zpět ke stonožkám. No a potom by ji čekala cesta na poušť na štírky a pašeráky. Přijde mi, že to je na víc, než na dvě hodiny, spíš to už není to, co se nejvíc vyplácí.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:52 10. Dec 2019
by Barbar321
Puxina wrote:LDamian wrote:
z městské brány na kraby s bossem + zombie námořníci
Tam jsou za krabama nějací zombie namořníci? Tak ten přechod jsem tam fakt nenašel

Stačí projít to poslední patro u velekraba a vyjdeš u zombíckých námořníků.
LDamian wrote:
Pěkné. To by dala i ty jezevce a psy, kus majáku u Karathy a stoky pod Karathou včetně obou bossů.
Ono těch bossu pod stokoma je výrazně víc. Jen tak namátkou mě napadá alespoň...7 kousků?
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 18:24 10. Dec 2019
by LDamian
Barbar321 wrote:
Ono těch bossu pod stokoma je výrazně víc. Jen tak namátkou mě napadá alespoň...7 kousků?
To ano, ale až na ty dva mi připadají spíš pro vyšší level ne?
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 18:36 10. Dec 2019
by NesQe
Zeirovci jsou idealni tak pro 8-10lvl. Treba dva hrandove se ani nezapoti. I kdyz dva hrandove se nezapoti asi nikde.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 20:31 10. Dec 2019
by Puxina
LDamian wrote:....
Nevzpomněl jsi Pantery, kteří jsou kousek od trolů, na druhou stranu na pantery jsem děsně nerad chodil, Mají nějak vyšší AB a to dmg co dávají je taky vysoké. Přitom expy stejné jako mravenci.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 21:12 10. Dec 2019
by Shaman88
Zajímal by mě optimální vstupní dung pro postavu s obouručkou? Jde to ted někde?
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 21:25 10. Dec 2019
by NesQe
Shaman88 wrote:Zajímal by mě optimální vstupní dung pro postavu s obouručkou? Jde to ted někde?
*podzemni divocina 6 - doupe. Lokace v podtemnu. Idealni potvory pro vstup vesmes jakekoli postavy. Ovsem bez bosse ma barbaruv fear.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 11:36 11. Dec 2019
by Shaman88
Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 12:14 11. Dec 2019
by Barbar321
Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Na začátku je to jedno, stejně nemáš na výbavu, stejně jako by si hrál s jednoručkou a štít 2/+0 takové terno není. Ani obyčejné potvory neutankuješ. Takže z tohohle hlediska je výhodnější obouručka, se kterou je zkrátka zabiješ rychleji a snižuješ pravděpodobnost zranění od nepřátel. Později už to je něco jiného, pak k obouručce je vhodné velké množství životů a absorbce. V TOP je z tohohle DPSko, které kolem potřebuje někoho, kdo nějak doplní jeho strategii (tank, střelec, mág...to je jedno)
takže:
low - výběr dungů je shodný s klasickým tankem
pod epik (a solo) - bez absorbce či většiho množství životů sebevražda
TOP - je to opět jedno, protože se bez pomoci nehne, stejně jako valná většina ostatních
Do party je ale taková postava k nezaplacení, zvláště na TOP, protože s velkým zraněním kritikou snadno projde fyzické redukce, které jsou i 40/- a kde tank opravdu jen lechtá svým doplňkovým zraněním (pár dmg magický, event něco málo elementem, pokud má štěstí a potvora na něj nemá redukci či imunitu) potvory.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 12:31 11. Dec 2019
by RainMan
Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Co si matně vzpomínám, tak s obouruckou to šlo tak od 4tyho levelu, když už postava mohla mít platovou zbroj. S tou platovou už víceméně šly všechny ty low dungy. 4ty level se dá dosáhnout v pohodě sepsáním úvodního životopisu za expy od DM. Ale asi taky záleží na povolání postavy. S kombinací bojovník /barbar a postavou zaměřenou na odolnost to šlo.
Možná by pomohlo vrátit zpátky takový ty základní šaty s pohlcenim zranění. Nestaly moc a v pohodě řešily zbroj na úvodních levelech.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 15:25 11. Dec 2019
by LDamian
Shaman88 wrote:Zajima mě povrch.
Podle mě když si hráč vybere herní styl tedy obouručku, tak by měl mít možnost ten styl hrát od začátku do konce.
Na prvních levelech je podle mně pro silovou postavu obouručka výhodnější skoro všude - minimálně želvy, stonožky a pak vosy, brouci a většina typů potvor v mravenčím dungu, které se řeší přes redukce na oheň nebo kyselinu. To samé krotky... Dostáváš zranění, které v pohodě regeneruješ přes pásek s regenerací +1, případně štít nehraje moc roli, a díky obouruční zbraní zabíjíš mnohem rychleji.
Jednoručka je možná výhodnější na šéfku stonožek, vlky a líté jezevce (když je nedokážeš zabít dřív, než si nahodí zuřivost), kteří přeci jen dají větší damage na ránu a vyplatí se jim ubránit.
Re: Nováček a začínající postavy na Thalii
Posted: 17:31 11. Dec 2019
by NesQe
Ja vsemu ja zacatku strkam do pacek luk, ona kdyz se obourucka netrefi jen dvakrat tak umre, dokud neni aspon 30+ zivotu. Pak posilam za remeslniky pro pohlcovaci zbroj od 5-6lvlu. To uz si pak muze machat cim chce.