Page 3 of 5

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:53 26. Jan 2008
by jitka
ano bastila jsem to jako horkou malinu protoze co rekne DM ma byt svate kdyz rekne ze to slunce ve hre je fialove budu se snazit hrat ze to slunce je opravdu fialove tohle me neskutecne zklamana :( kdyby to bylo napsany v jine sekci nez informace rekla bych si dobry jsi lama a veris ale takhle hmmmm *krouti hlavou* pristup malich deti

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:56 26. Jan 2008
by marii
trapne....

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:58 26. Jan 2008
by Daanri
Beriete to moc vazne lidi. :wink:

Sranda musi byt vzdy aj keby sa neviem co dialo. :lol: A nebojte uz to bude naozaj "coskoro". :twisted:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:59 26. Jan 2008
by Kaoru
jitka wrote:
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.

Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.

_________________
//oficiální informace


tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru :!:
:D

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:00 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
tak jak koukam Teamu se timdle blbym vtipkem fakt podarilo navodit u par jedincu castecnej infarkt :mrgreen:

uz sem si lestil sekeru ze pudu navstivit serverovnu :)

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:09 26. Jan 2008
by jiromir
jitka wrote:jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmal :( a od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise :evil:
chacháááá. S tebou musí bejt sranda :mrgreen:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:13 26. Jan 2008
by LDamian
nebylo to vtipny...


nebo jo, mozna bylo, ale dost cernej humor..


sakra kterej bastard bezcitnej to vymyslel takovou svinarnu?


pozaduji minimalne verejne upaleni jeho postavy ve hre!

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:14 26. Jan 2008
by Magratela
hihi aspon ze slo o ftipek tak proc tady kricet.Mozna ten ftipek neprisel vsem podnost*zveda ruku ze i ona se nasrala :twisted: *ale hlavni je ze to pojede ne lidi :wink:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:17 26. Jan 2008
by steel_martin
..jak už sem řek... banda bezcitnejch manipulátorů :lol:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:24 26. Jan 2008
by nomis_b
Ja sem tak stastnej!!!

a za odmenu si nedam jednu, ale vice..
nomis_b wrote:No reknu vam, ja se jdu dneska poradne opit.... a myslim, ze par frtanu si dam za Thalii....
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....

Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..
no ale ne ze to spustite zitra rano... to bych s tou bolavou hlavou moc nenahral :lol: :lol:

EDIT: ac to byl vtipek i na moje triko.. tak to byl dobrej vtipek .. ale to neznamena, ze je muzete opakovat, protoze bych taky mohl zacit rozbijet nabytek okolo :twisted:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:37 26. Jan 2008
by RES
*otira si uplakane oci a rika pane doktore to bude dobre muzete jit domu*Berte priste ohledy i na lidi co maji slabe srdce !!! *ma okousany nechty,vytrhane chomace vlasu a nervozne ceka kdy to zapnou*

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:39 26. Jan 2008
by igor
No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:45 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:No vzhledem k tomu, že bylo původně v plánu 7. leden a pořád se to odkládalo a teď se jako oficiální info napsalo 1. duben tak mi to taky moc vtipný nepřišlo...
:mrgreen: cekal si snad ze by te 1.dubna napsali ...nestihli sme delali sme si prdel Apriiil ...pobezi to ale uz brzo ? :lol:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:46 26. Jan 2008
by Daanri
jj brzo brzo :lol: :lol: :lol:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 16:46 26. Jan 2008
by jitka
Kaoru wrote:
jitka wrote:
Kaoru wrote:To je tu opravdu tolik lidi kteri nemaji smysl pro ironii? :D
Moc se omlouvame vsem hracum, kteri se tesili na hru, ale wipe bude nutno odlozit. Nastaly problemy s databazi, vetsina lokaci je nefunkcnich, upravy povolani a kouzel dosly tak daleko, az je svet nehratelny. Na cez diky bohu nekteri osviceni hraci prisli, aniz by jeste hrali. Dekujme jim za toto proroctvi! Nevime jak to pujde dal, mozna bude nutno celou Thalii smazat a zacit uplne od zacatku. Alespon pro Vasi utechu Vam rekneme konkretni datum, do ktereho se pokusime vse stihnout. Wipe probehne 1. dubna 2008.

Jeste jednou se vsem natesenym hracum omlouvame.
S pozdravem Vas tym Thalie.

_________________
//oficiální informace


tohle je pro me smerodatny neee nakej nazor Kaoru :!:
:D
omlouvam se Kaoru ze jsem neverila brala jsem informace od DM za platny ale jen dodnes uz nebudu :idea: