Page 3 of 5

Re: Funguje Thalie?

Posted: 23:05 26. Jul 2020
by Aillen
Nejde mi se přihlásit do hry :(
Poradíte prosím?
Image
internet mi běží normálně

Re: Funguje Thalie?

Posted: 08:31 27. Jul 2020
by karolina
Aillen wrote:Nejde mi se přihlásit do hry :(
Poradíte prosím?
Image
internet mi běží normálně
Hra vcera bezela normalne. Staci kdyz je slabe pripojeni - i kdyz ti treba videa jdou, ale do hry se neprihlasis

Re: Funguje Thalie?

Posted: 15:22 27. Jul 2020
by kucik
Sice pozdě ale: Zhruba od pátku měli různí poskytovatelé drobné výpadky. Ačkoliv jsem o tom nenašel žádnou zprávu. Zaznamenali jsme nějaké floody na hraniční routery.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 16:20 27. Jul 2020
by Aillen
Stále se nemohu přihlásit. :(

Jako IP adresu jsem zkoušela zadat jak "78.108.108.89:5121" tak i "thalie.pilsfree.cz", nepomohlo ani jedno :(

Je nějaký způsob, jak si ověřit u sebe v mém počítači, jestli jsem omylem neumazala nějaký důležitý soubor, který mi brání přihlášení na server? Abych měla jistotu, že chyby není na mé straně?
Včera odpoledne jsem totiž mazala některé složky temp1 až temp 160, co jsem měla ve složce modules a pak nahrálavala do složky temp0 vyexpedované soubory lokací, co jsem dělala v toolsetu. Nemohla jsem tím způsobit nějakou chybu?
Nevíte, kde bych mohla ověřit, v jaké složce, že jsem třeba omylem neumazala něco důležitého?

Hra v singlu mi funguje.

Zajímavé ale je, že na server Equlibrie by mi přihlásit se zřejmě šlo , při zadání IP adresy " equilibrie.cz:5121 " :shock:
To byl nápad Thurmse, abych zkusila .....

Ještě pro doplnění, jako poskytovatele internetu mám Starnet.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 17:09 27. Jul 2020
by kucik
Přihlašovací jméno jsi při tom neměnila? Nějak mě nenapadá, jak by to mohlo způsobit smazání nějakých souborů. Z jaké adresy se přihlašuješ?
V logách nevidim žádný odmítnutý login.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 17:31 27. Jul 2020
by Aillen
Minulý týden jsem byla mimo domov, takže jsem měla připojení internetu přes jinou wi-fi, teď jsem zase doma. Nemůže být problém v tom?

Screen přehlašovacích údajů ti pošlu do PM.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 18:42 27. Jul 2020
by camelie
Já tomu moc nerozumím, ale podobný problém řeším každý týden, protože o víkendu hraju z chaty a ve všední dny z domova. Pokaždé po návratu domů musím přepisovat CD klíč. Na chatě to jde snadno, ale doma mi to ten správný CD klíč nechce načíst. Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to uložit. Strávím s tím pokaždé tak 20 minut

Re: Funguje Thalie?

Posted: 19:07 27. Jul 2020
by Aillen
camelie wrote:Já tomu moc nerozumím, ale podobný problém řeším každý týden, protože o víkendu hraju z chaty a ve všední dny z domova. Pokaždé po návratu domů musím přepisovat CD klíč. Na chatě to jde snadno, ale doma mi to ten správný CD klíč nechce načíst. Musím to přepisovat ručně po 3-4 znacích a pokaždé to uložit. Strávím s tím pokaždé tak 20 minut
Tak to by mohlo být ono, ale já už tak dlouho nemusela CD klíč zadávat, snad od té doby, co jsem se prvně registrovala a je to řada let, tak už si nepamatuji postup, mi s tím někdo tehdy pomáhal.
Zajímavé, už párkrát jsem hrála z jiného místa než z domova a nikdy jsem nemusela CD klíč znovu zadávat.

Mám originální hru, ale tam jsou celkem 3 klíče a všechny tyto tři klíče jsou jiné, než mám ten v přihlašovacích údajích.

Jsem se na ně dívala a měla jsem kolonky prázdné, dala načíst (načetlo se mi automaticky vše) a dala aktualizovat, ale ani pak mi nešlo do hry se přihlásit.

Se trochu bojím s tím něco dělat, než se poradím, nebo to pokazím.

Mám to chápat tak, že ten CD klíč, co mám teď v přihlašovacích údajích mám smazat (předtím si samozřejmě nakopírovat jinam) a pak ručně znovu napsat ten samý, dát aktualizovat a pak to půjde?

Re: Funguje Thalie?

Posted: 19:22 27. Jul 2020
by camelie
Mám to chápat tak, že ten CD klíč, co mám teď v přihlašovacích údajích mám smazat (předtím si samozřejmě nakopírovat jinam) a pak ručně znovu napsat ten samý, dát aktualizovat a pak to půjde?[/quote]

No, zkus to, mě to tak funguje. Nejde mi ten klíč jen přepastovat, musím ho opravdu po kouskách přepsat a po každých těch pár znacích uložit. Ale jak říkám, tem technikáliím nerozumím :-)

Re: Funguje Thalie?

Posted: 19:33 27. Jul 2020
by Aillen
camelie wrote:Mám to chápat tak, že ten CD klíč, co mám teď v přihlašovacích údajích mám smazat (předtím si samozřejmě nakopírovat jinam) a pak ručně znovu napsat ten samý, dát aktualizovat a pak to půjde?
No, zkus to, mě to tak funguje. Nejde mi ten klíč jen přepastovat, musím ho opravdu po kouskách přepsat a po každých těch pár znacích uložit. Ale jak říkám, tem technikáliím nerozumím :-)[/quote]

Jaj než tohle udělám, ještě otázku, dívala jsem se u popisu postupu přihlášení na Thalii je uvedeno, že je požadováno vyplnění Vašeho veřejného klíče, který zjistíte pomocí této utility + odkaz na prográmek - klikla jsem a stáhla, ale píše mi to že program může poškodit můj počítač. :(

Takže pokud bych si ten prográmek stáhla a dala pomocí něho zjistit můj veřejný klíč pro Thalii - bude to stejné číslo, jako mám teď nebo jiné?

Prostě se bojím, že si to připojení rozhasím ještě víc a pak už to vůbec nedám dohromady :( :( :(

Edith: může to, že mám nyní problém být tím, že dříve, když jsem hrála z jiného místa než z domova, byl poskytovatelem internetu v obou místech stejný poskytovatel Starnet a tentokrát jsem byla minulý týden na místě,, kde byl poskytovatelem internetu Netcoss? A přechodem z Netcossu na Starnet (doma) se mi připojení rozhodilo?

Re: Funguje Thalie?

Posted: 20:03 27. Jul 2020
by Desmond
Aillen wrote:
Edith: může to, že mám nyní problém být tím, že dříve, když jsem hrála z jiného místa než z domova, byl poskytovatelem internetu v obou místech stejný poskytovatel Starnet a tentokrát jsem byla minulý týden na místě,, kde byl poskytovatelem internetu Netcoss? A přechodem z Netcossu na Starnet (doma) se mi připojení rozhodilo?
To by mohlo být ono, přihlaš se na stránky Thalie a odškrtni "Nechci ve hre kontrolovat moji IP adresu". Pak se zkus připojit do hry.

Tvůj nový poskytovatel internetu ti přidělil novou ip adresu. Takže se neshoduje s tou, kterou máš vyplněnou na stránkách Thalie.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 20:13 27. Jul 2020
by Aillen
Desmond wrote:
Aillen wrote:
Edith: může to, že mám nyní problém být tím, že dříve, když jsem hrála z jiného místa než z domova, byl poskytovatelem internetu v obou místech stejný poskytovatel Starnet a tentokrát jsem byla minulý týden na místě,, kde byl poskytovatelem internetu Netcoss? A přechodem z Netcossu na Starnet (doma) se mi připojení rozhodilo?
To by mohlo být ono, přihlaš se na stránky Thalie a odškrtni "Nechci ve hre kontrolovat moji IP adresu". Pak se zkus připojit do hry.

Tvůj nový poskytovatel internetu ti přidělil novou ip adresu. Takže se neshoduje s tou, kterou máš vyplněnou na stránkách Thalie.
Mám zaškrtnuté, že nechci kontroloval, dala jsem i nové heslo a heslo napsala při přihlašování, ale stále jsem se na server nepřihlásila :-(
Musím tedy znovu vyplnit ten CD klíč ještě?

Edit:
Přepsala jsem ještě znovu ten CD klíč - stejný jako jsem měla a dala aktualizovat, ale stejně se na server nemůžu přihlásit :( :( :(

Re: Funguje Thalie?

Posted: 21:23 27. Jul 2020
by Niareta
A jejej, to mi připomíná, že jsem ze začátku měla stejný problém. Změnili jsme IP adresu a zlobilo to. Pak, když jsme se poprvé zkusili lognout dva z jedné IP adresy. Pokaždé jsem musela měnit CD klíč + generovat nový na fórum > děsnej opruz :wall: A stejnej mi to teda brát nechtělo, musela jsem hledat nové.

Navíc se budeme stěhovat, takže mě to zřejmě čeká zase, néé :shock:

Re: Funguje Thalie?

Posted: 21:37 27. Jul 2020
by Aillen
Chápu to správně, že musím vygenerovat NOVÝ CD klíč pomocí programu:
Image
(a nevadí, že se mi ukazuje , že ten soubor může poškodit můj počítač? )
Nestačí tedy vepsat stejný CD klíč, co jsem měla vygenerovaný poprvé do kolonky pro CD klíč v přihlašovacích údajích a se kterým jsem se přihlašovala poprvé do hry?

Tedy ten veřejný klíč není vázaný na ty 3 klíče, co mám na originálním CD hry?

Re: Funguje Thalie?

Posted: 21:47 27. Jul 2020
by Niareta
Aillen wrote:Chápu to správně, že musím vygenerovat NOVÝ CD klíč pomocí programu:
Image
(a nevadí, že se mi ukazuje , že ten soubor může poškodit můj počítač? )
Nestačí tedy vepsat stejný CD klíč, co jsem měla vygenerovaný poprvé do kolonky pro CD klíč v přihlašovacích údajích a se kterým jsem se přihlašovala poprvé do hry?

Tedy ten veřejný klíč není vázaný na ty 3 klíče, co mám na originálním CD hry?
Ano, bohužel ten jeden složený z těch tří je vázaný na ty tři :( Nevím, jak to řeší Camelie, ale já jsem musela zadat nové CD klíče (hledala jsem na netu, hra už nejde koupit, to by mě asi jinak doštvalo úplně :lol: ) a z nich pak vygenerovat ten jeden na forum. Problém je, že hodně klíčů má už někdo použité, ale stále se najít dají.

Možná počkej, co ti poradí Camelie. A pro jistotu si ty své určitě někam bokem ulož! :) Přeju hodně štěstí, ať se zadaří vyřešit.

Asi by s tím chtělo něco udělat, hraje nás tu sice o něco více jak pět a půl, ale stejně nás není tolik. Navíc ty problémy se zakoupením hry atd... Hlavně, když teď vidím, že to nedělalo problém jen u mě, ale zlobí to více hráčům :(