Page 3 of 9

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 07:02 30. Jan 2008
by Krata
Ani v podtemnu nejsou, teda apon u Drowu

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 08:00 30. Jan 2008
by Phantorris
LDamian wrote:... nebo jejich postavy nemaji body v odemykani a tak tam proste stoji.
Můžu dveře tak maximálně vykopnout :twisted:

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 15:19 31. Jan 2008
by Phantorris
Teď prozměnu Thaluv kněz z Ivory postava uplně na druhy straně Ivory než je jeho chrám. Mimochodem přijde mi divný, že vetešník na povrchu prodává duergaří oděv.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 15:24 31. Jan 2008
by kucik
Phantorris wrote:Mimochodem přijde mi divný, že vetešník na povrchu prodává duergaří oděv.
Kdyz mu ho nekdo prodal, tak si ho prece nebude schovavat.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 15:25 31. Jan 2008
by Phantorris
jestli je to tak tak to je v poho

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 15:29 31. Jan 2008
by Daanri
Problem je v tom ze niektorim nepride blbe nosit odev drowa, duergara alebo ich zbrane, ktore si nakupili v zaciatocnom obchode a pak je ste aj prodavaji obchodnikom. Bude sa to musiet nak vyriesit.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 15:50 31. Jan 2008
by Awadar
V obyčejných obchodech je to divný, ale určitě bych nějakej obchod z těmito věcmi(třeba zloděj v kanélech) nechal. Třeba nějakej vyslanej zvěd by tam asi neměl moc šanci kdyby nebyl správně oblečen (zamaskován). Nebo obchodník nechce uvést svého klienta v nemilost rodu a tak se taky přestrojí.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 16:15 31. Jan 2008
by Krata
No jo.. válka začala a všichni na povrchu vědi nejnovější výstřelky mody z podtemna :)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 17:32 31. Jan 2008
by Phantorris
Uz sem s tim trapnej, ja vim, ale Krkovicka misto aby stal za barem tak se cpal vzadu v kuchyni a me bylo docela blby mu tam lezt, kdyz sem potreboval pokoj.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 19:01 31. Jan 2008
by Awadar
nevím jestli to de dá sem, ale nemůžu sehnat štít - ani v Ivory ani Karatha(25 polí plnech bot, rukavic a brnění a štít žádnej)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 19:12 31. Jan 2008
by Phantorris
jo už sem to tady taky psal, taky nemuzu sehnat stit

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 19:37 31. Jan 2008
by Krata
to je nejspíš tou chybou, to co je nad 25 mi už nevidíme a tam ten štít může bát.. já takhle zas nemůžu sehnat katanu :wink:

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 21:21 31. Jan 2008
by kucik
Ja bych byl obecne pro zmenseni poctu stejnych predmetu v bednach. Bude to hlavne prehlednejsi pri vybirani.
Chyby u obchodniku jsou snad uz opraveny vsechny, tak se muze zacit upravovat tohle.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 21:46 31. Jan 2008
by Awadar
tak tech 25 polí na to nemá vliv, po restartu jsem to znovu kontroloval a jeden má 10 polí a druhej 15 a přesto tam nebyli jedinej štít, tak moc moc prosím aby se na to někdo podíval

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 13:02 01. Feb 2008
by Marvin
Nevim zda je to chyba, ale mne osobne prijde divny ze Azsharuv knez v Shardonskem hajku prodava mrtva tela,hlavy na bodle na kulu, soupravy lebek a napoje zbusobujici zraneni, moc jako druidsky zbozi mi to neprijde :roll: