Page 3 of 3
Posted: 12:47 01. May 2007
by pepa48
u half orka na 20m
na 21.

Posted: 12:52 01. May 2007
by igor
Tak ono je zas rozdíl mezi PG kdy postavu jedete jen kvůli číslům a bonusům a tim že si uděláte postavu jaká by se vám líbila (s jakou zbraní, jaký povolání) - nejlepší varianta. Ale zas je logický jí dávat featy a skilly co jí pomůžou nebo se budou hodit. Nebudu přece postavě dávat schopnosti který používat nemůže nebo je vůbec nevyužije

Posted: 13:07 01. May 2007
by Nimmrodel
pepa48 wrote:u half orka na 20m
na 21.

ak zacinas s 20 silou, a kazde 4 levely mas +1 kolko ti vyjde na 20tom ?

Posted: 13:23 01. May 2007
by pepa48
ja myslel ten devast na 21. sila bude smz na 20.
Posted: 13:25 01. May 2007
by pepa48
spatne jsem pochopil strukturu topicku.... moje chybka
Posted: 14:19 01. May 2007
by Michal
Zase musím říct, že je rozdíl mezi DnD a NWN. Některý přítelíčci tady jsou hodně silný. Některý maj dokonce pravdivý vidění, damge resistance a regeneraci a podobně. Takže třeba v bojích s nízkolevelovejma NPC jsou některý přítelíčci prakticky nezranitelný.
Bojový povolání zase maj mnohem vyšší náklady na lektvary a lékárny než čarodějný povolání nebo nějaký tanečníci a podobně. Aspoň ze začátku.
To NWN je holt dělaný pro jednotlivce a PG a povolání nejsou vyvážený. Nějaký výhody jednotlivejch povolání se skoro nevyužijou a i nejsilnější kouzla jsou zadarmo což posiluje kouzelný povolání. Ale zase DnD není stavěný pro samotnýho kouzelníka, ale pro družinu,ale i tady se často chodí o samotě
Změny děláme (nebo spíš ti, co sou na tohle chytřejší než já, dělaj) tak, aby se povolání vyvážily a byly vhodný pro hraní online, ale zároveň se dalo dobře hrát i jednotlivě. Nějaký zásahy do systému povolání NWN jsou pro online hraní vhodný, možná i nutný.
Podle toho, co jsem ale viděl, tak musím říct, že pokud si čaroděj dobře vybere kouzla, tak si může dovolit jít skoro bez rizika do dungeonů, kam by třeba můj hraničář nemoh ani na o dost vyššim levelu. Čiský klerický povolání, kde se využívá všech předností klerika, jsem tady moc neviděl, tak nemůžu posoudit. Druid je ale taky silnej.
Posted: 21:29 01. May 2007
by Sorrow
Nekdo uz tu psal, ze nas stejne vsechny BOJMIR semele
Sorrow
Posted: 21:53 01. May 2007
by Sylmael
Sorrow wrote:Nekdo uz tu psal, ze nas stejne vsechny BOJMIR semele
tj. Bojmira zas dostane poriadne zabijacke pivo, ktore uvarim ja. Uz minule behal po Ivory v podnapitom stave nahy a krical "podme si vsetci zatancovat!"
A k tym PG len tolko

uz coskoro chlapci... coskoro...
dobře nabostovanej klerik oblečenej do špičkových zbrojí
Posted: 18:37 03. May 2007
by monstera
a zbraní je témeř neporazitelný. Pokud jste byli někdo na ARK 2 těsně před tím, než skončila, mohli jste potkat Monsteru - klerika 21 lvl, oblečeného do dračího brnění s kvalitním štítem s výraznou regenerací a vynikajícím mečem. Takový zbroje a zbraně tady nejsou a tak Lucie se moc nepere a raději se věnuje podnikání.
Posted: 18:44 03. May 2007
by Daanri
ale sou

mozna nie take silne ale su tu dobre veci

jenom si je treba zasluzit

Posted: 19:09 03. May 2007
by Michal
Lucia myslím má přístup k těm nejlepším věcem, protože si je umí vyrobit
Epický předměty musej bejt vzácný. I s předmětama co jsou teď můžou mít postavy OČ vyšší než má BVP
Já když vzpomenu jaký předměty byly v Realms of Arkania... a bylo to super jako máloco v následujících letech!

Posted: 19:21 03. May 2007
by Rejty
BVP? Co je to za build? To neznam?

Posted: 19:38 03. May 2007
by Michal
No přece BVP...jako je třeba OT.
Bojové vozidlo pěchoty... jako třeba Obrněný transportér

Posted: 16:19 06. May 2007
by monstera
[quote="Michal"]Lucia myslím má přístup k těm nejlepším věcem, protože si je umí vyrobit
Monstera na ARK2 si je taky vyráběl, ale suroviny byly opravdu obtíížné - zuby bodaka, srdce draků, lebky lichů a pod....