Page 21 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:18 27. Dec 2008
by Pajule
tss prej na schodech a potupně!phmf téměř mrtvá sem se dostala někam až za nějakou jeskyni plnou dasů(nějaký hnízdo bo co) a pak mi až v invu schovanej das klepnul a to sem byla taky v invu.Asi podam žalobu na dase , páč sem do tá doby envěděla že se umí skrejvat :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:48 27. Dec 2008
by nomis_b
hm no jo dasove.. ty sem mel rad. Obzvlaste, kdyz cela skupina v klidu prosla v klidu a na posledniho kouzelnika se jich sesypalo 5 z HIDU a von zhebnul :lol: .. osobne by mne zajimalo, kam presne ses v te jeskyni dostala, protoze je celkem zajimave umistena.. no ale to uz prozrazuju moc :mrgreen:

Podle me je nejhorsi cast na zapamatovani to bludiste se schodama. Ale nektere ze schodu sou trosku kratsi... ale to uz taky moc prozrazuju :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:20 27. Dec 2008
by igor
nomis_b wrote:... no ale to uz prozrazuju moc
Přesně tak...
Tímto udílím Nomisovi 1. napomenutí (celkem je jich 15) za nevhodné vynášení OOC informací ze hry.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:46 28. Dec 2008
by Pajule
jáse dostalaž za tu jeskyni někam ale kam nevim sem to zapomněla

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:46 28. Dec 2008
by nomis_b
igor wrote: Tímto udílím Nomisovi 1. napomenutí (celkem je jich 15) za nevhodné vynášení OOC informací ze hry.
Huráááá taky si to můžu dát do podpisu ? vážně ? Skvělý !!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:23 28. Dec 2008
by Pajule
nomis_b wrote:
igor wrote: Tímto udílím Nomisovi 1. napomenutí (celkem je jich 15) za nevhodné vynášení OOC informací ze hry.
Huráááá taky si to můžu dát do podpisu ? vážně ? Skvělý !!
jak malinko stačí k radosti :D :D :D :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:33 29. Dec 2008
by Theogil I
Jojo, podtemno mají vážně hezké a nejspíš jsme měli i štěstí, protože v lehkém lootu jsme našli i dost zlata. Jen ty postihy .... hauuu .... připadal jsem si tam jako mrzák. No budeme muset ještě drobet posílit než se tam zabydlíme na delší dobu. Mohl by někdo napsat jak vlastně funguje ten postih na sesílání kouzel?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:58 29. Dec 2008
by Sorrow
Postih na seslani kouzla plati jen pro magy a jine se stejnou magii.
Takze, kdyz bude postih treba 50%, tak sesilana postava ma 50% uspesnost
na seslani, neco jako kdyz se mag navlece do platovky.
Bohuzel na kleriky a podone to neplati.
Ted si nevybavuju to onaceni jejich magie.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:03 29. Dec 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:Postih na seslani kouzla plati jen pro magy a jine se stejnou magii.
Takze, kdyz bude postih treba 50%, tak sesilana postava ma 50% uspesnost
na seslani, neco jako kdyz se mag navlece do platovky.
Bohuzel na kleriky a podone to neplati.
Ted si nevybavuju to onaceni jejich magie.
Díky za info. :wink:

Na kleriky neplatí, neplatí, ne pla tííí .... notuje si. Takže jen -4 AC/AB. Nu potrénujeme a prozkoumáme. :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:07 29. Dec 2008
by Pajule
to j eale pěkně blbéé páč oni kouzla sesílat můžou a my čárufukové ne a tu sou kouzla naše zbraně :evil:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:08 29. Dec 2008
by igor
Pajule wrote:a tu sou kouzla naše zbraně :evil:
Už to, že mág ty svoje zbraně nemusí opravovat je výhoda jaxviň :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:09 29. Dec 2008
by Sorrow
Bohuzel neplati ale mohlo by se stim neco udelat.
Treba by mohl klerik dostavat postih na odolnost
za dejchavicnost v tech jejich zbrojich.
Dejme tomu -5 odolnost :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:16 29. Dec 2008
by Sorrow
igor wrote:
Pajule wrote:a tu sou kouzla naše zbraně :evil:
Už to, že mág ty svoje zbraně nemusí opravovat je výhoda jaxviň :D
No Igore, kdybych mel na vyber si ty kouzla opravovat a dole mit 100% seslani jako nekdo ma zasah, tak bych urco nevahal :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:27 29. Dec 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:Bohuzel neplati ale mohlo by se stim neco udelat.
Treba by mohl klerik dostavat postih na odolnost
za dejchavicnost v tech jejich zbrojich.
Dejme tomu -5 odolnost :D
Teda, teda ty jsi nepřejíci potvora. :)
Jaká dejchavičnost se sílou 18. Vždyť právě proto snad byly zavedeny min. hodnoty síly na zbroje aby se k těžkým zbrojím dostali ti, kteří si ty body právě do síly dají. Tak si je tam taky dej a na 27 lvl tradá epické klidné kouzlo 1-9 a pak si ten tvůj prďola navleče tu parádní bouřnou plátovku pro trpaslíky a gnómy a bude za největšího šviháka. :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:17 29. Dec 2008
by kucik
Mno teoreticky by meli mit klerici vlastne taky nejakej postih, protoze svoji silu maj od svyho boha a ta je v danejch koncinach omezena. Takze by teoreticky slo udelat, aby mel kazdej podle prislusnosti ke svymu bohu a podle toho, kde se zrovna nachazi, urcitou pravdepodobnost selhani kouzla - proste protoze je tam moc jeho boha omezena.