Page 21 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:57 09. Feb 2009
by Tretas
tady vám musím poslat krásnou fotku z dovolené

Re: Vtípky
Posted: 08:58 10. Feb 2009
by nomis_b
Vite co me minuly patek dostalo?
Programuju si tak doma platnerinu a uvazuju, co by tak meli mit za vlastnosti veci z meteoriticke oceli.. takze si ji pekne slevam, tezim, kovam....
Pak prijdu do prace a hadejte co nam prinesli....
Ano mate pravdu. V praci sem musel roztavovat par kousku meteoriticke oceli, protoze se to pekne debilne tavi (vona je to totiz spis jen struska, nez kus rudy) a my mame bezvadnou pec

Re: Vtípky
Posted: 09:52 10. Feb 2009
by Theogil I
nomis_b wrote:Vite co me minuly patek dostalo?
Programuju si tak doma platnerinu a uvazuju, co by tak meli mit za vlastnosti veci z meteoriticke oceli.. takze si ji pekne slevam, tezim, kovam....
Pak prijdu do prace a hadejte co nam prinesli....
Ano mate pravdu. V praci sem musel roztavovat par kousku meteoriticke oceli, protoze se to pekne debilne tavi (vona je to totiz spis jen struska, nez kus rudy) a my mame bezvadnou pec

A co z toho bude Nomísku? Meč? Sekera?

Re: Vtípky
Posted: 10:41 10. Feb 2009
by kucik
Tretas wrote:tady vám musím poslat krásnou fotku z dovolené

To ani nemusíš chodit daleko. Naše parkoviště vypadá identicky.
nomis_b wrote:...

Re: Vtípky
Posted: 12:37 10. Feb 2009
by nomis_b
Theogil I wrote:
A co z toho bude Nomísku? Meč? Sekera?

Prej ej to prisne tajne, takze pssssss jeste ze na foru sem neznamej, snad to necte muj sef

Re: Vtípky
Posted: 15:43 10. Feb 2009
by Sveneld
hlavne posledni veta

Re: Vtípky
Posted: 12:28 13. Feb 2009
by kucik
Citáty chytrých právniček
Jejich autorky nejsou nijak zaostalé. Jsou to právničky! Tyto otázky a odpovědi totiž skutečně padaly vesměs v soudní síni. Z úst soudkyň a obhájkyň:
1. "Je to pravda, pane doktore, že pokud někdo zemře ve spánku, neví o tom až do rána?"
2. "Váš nejmladší syn, ten dvacetiletý, kolik je mu let?"
3. "Byl jste přítomen, když byl pořízen váš snímek?"
4. "Byl jste sám, či o samotě?"
5. "Byl jste to vy, nebo váš mladší bratr, kdo byl zabit ve válce?"
6. "Zabil vás?"
7. "Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku nárazu?"
8. "Chápu to tak, že jste tam zůstal až do svého odchodu?"
9. "Kolikrát jste spáchal sebevraždu?"
10. Otázka: "Takže datum početí vašeho dítěte bylo pátého srpna?"
Odpověď: "Ano."
Otázka: "A co jste v tu dobu dělala?"
11. Otázka: "Takže ona měla tři děti?"
Odpověď: "Ano"
Otázka: "Kolik mezi nimi bylo chlapců?"
Odpověď: "Žádný."
Otázka: "Byla mezi nimi nějaká děvčata?"
12. Otázka: "Takže ty schody vedly dolu do sklepa?"
Odpověď: "Ano"
Otázka: "A ty schody vedly také nahoru?"
13. Otázka: "Vy jste podnikl poměrně dalekou svatební cestu, že?"
Odpověď: "Ano, jel jsem do Ameriky, paní soudkyně."
Otázka: "A vzal jste s sebou svou novou ženu?"
14. Otázka: "Jak bylo ukončeno vaše první manželství?"
Odpověď: "Smrtí."
Otázka: "A čí smrtí došlo k ukončení manželství?"
15. Otázka: "Můžete tu osobu popsat?"
Odpověď: "Byl střední výšky a měl plnovous."
Otázka: "A šlo o muže či ženu?"
16. Otázka: "Doktore, kolik pitev jste vykonal na mrtvých?"
Odpověď: "Všechny mnou vykonané pitvy byly vykonány na mrtvých."
17. Otázka: "Jste kvalifikován k podávání vzorku moči?"
Odpověď: "Odmalička."
18. Otázka: "Doktore, než jste započal pitvu, zkontroloval jste tep?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "zkontroloval jste krevní tlak?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "zkusil jste nalézt známku dechu?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "Takže, je možné, že při započetí pitvy byla pacientka stále naživu?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "Jak si můžete být tak jist?"
Odpověď: "Protože její mozek ležel ve sklenici na mém stole."
Otázka: "Nicméně, je i přesto možné, že byla stále naživu?"
Odpověď: "Je možné, že byla stále na živu a vydělávala si jako právnička."
Re: Vtípky
Posted: 01:36 14. Feb 2009
by Corollus
Sem som este neprispel.... ale pochopil som to tak ze sem mozem dat hocico co je aspon trochu vtipne.... teda vazeni uzivatelia elektroniky, pocitacov a programo a inych vymozenostii techniky....
toto ma celkom pobavilo a navyse je v tom aj kusok pravdy....
http://www.zvedavec.org/humor_1505.htm? ... t3d82qrr63
Re: Vtípky
Posted: 05:30 14. Feb 2009
by Krata
Re: Vtípky
Posted: 15:30 21. Feb 2009
by Sorrow
To by me zajimalo, do ktereho filmu ho pak rejza obsadil
http://www.youtube.com/watch?v=WaT9koiX ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 15:25 22. Feb 2009
by Bahnak
můj oblíbeny:
http://kotva.alansie.cz/?id=10
PS: trocha spamu neškodí... snad
Re: Vtípky
Posted: 22:53 24. Feb 2009
by Krata
správnej creeper

Re: Vtípky
Posted: 23:16 24. Feb 2009
by monstera
bohužel jenom vtip :
Thalie vydržela týden bez pádu serveru !
Re: Vtípky
Posted: 23:18 24. Feb 2009
by Rejty
Fakt vtipný!
Re: Vtípky
Posted: 00:13 25. Feb 2009
by George
LOL
