Page 21 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 17:10 14. May 2009
by Kiri
kolik vorechu to dela rocne???
Re: Pady serveru
Posted: 17:19 14. May 2009
by melvik
Krata wrote:melvik wrote:dyt to nepada

, zkusime este nejak poladit a jinac je potreba novej servik tak jak tak. Takze bych zbytecne nekiloval npc. I kdyz mohlo by se nekdy zkusit odpoledne udelat test. Krvelacna dmka by se mohla vyradit a vykilovat co nejvic npc
Fakt by jsme mohli?

jako pro test jo

ale spis o vikendu, je potreba, aby bylo hodne lidi na serveru
Re: Pady serveru
Posted: 17:19 14. May 2009
by melvik
Kiri wrote:kolik vorechu to dela rocne???
je moderni doba, staci penize, vorechy si uz koupim

Re: Pady serveru
Posted: 00:54 15. May 2009
by Rejty
Stejně to shazuje Melvik...
Re: Pady serveru
Posted: 03:00 15. May 2009
by aster3
Rejty wrote:Stejně to shazuje Melvik...
taky si myslim ... jasny stret zajmu... melvik shazuje a pak se dozaduje orechu

Re: Pady serveru
Posted: 06:49 15. May 2009
by Pajule
no melvík se dobře vyspal, tak je aktivni

Re: Pady serveru
Posted: 22:56 15. May 2009
by Tretas
padlo to 22:55
Re: Pady serveru
Posted: 02:36 16. May 2009
by melvik
vinik nalezen, vinik popraven, skript opraven
Re: Pady serveru
Posted: 15:45 16. May 2009
by DenGrasse
Re: Pady serveru
Posted: 18:52 16. May 2009
by melvik
no bylo to jedno dmko, nebudu menovat, ale kazdy vi ze s dmkama sou jen problemy
Re: Pady serveru
Posted: 21:39 18. May 2009
by monstera
A přece se točí - vlastně ne, pardon - padá !
21,35 pád - louhovala kůže
Re: Pady serveru
Posted: 21:41 18. May 2009
by innfra
Ehh, to asi nie, já pařím... 21.40
Re: Pady serveru
Posted: 21:56 18. May 2009
by monstera
innfra wrote:Ehh, to asi nie, já pařím... 21.40
mě to odpojilo, takže asi to bude na interneový lince...
Re: Pady serveru
Posted: 23:15 02. Jun 2009
by Esuliams
Zdravím.
Tak jsem se jen chtěla zeptat, jestli se bude řešit ta chyba u craftu krejčího. Je to u kvalitních kůží. Mám hotové lepší kůže, ale kvalitní prostě neudělám. Prý je tam chyba...
Esu
Re: Pady serveru
Posted: 23:47 02. Jun 2009
by kucik
Nebude, protoze to tady nikdy nenajde a navic jsi nenapsala, co to je za chybu. Na chyby je forum pro hlaseni chyb, tam se zkus trochu rozepsat.