Page 21 of 33

Re: Váš portret

Posted: 17:41 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Moje Kora!! :viking:
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!

Re: Váš portret

Posted: 17:45 31. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Czech_Luthor wrote:Moje Kora!! :viking:
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!
Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....

Re: Váš portret

Posted: 17:46 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji :roll:

Re: Váš portret

Posted: 17:56 31. Jan 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....
Czech_Luthor wrote:Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji :roll:
...přeleštil si brýle a šel do svého pokoje? :lol:

Re: Váš portret

Posted: 17:57 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Hádej dál :D

Re: Váš portret

Posted: 18:19 31. Jan 2012
by jachyra
Holt ale donečne mám presnú podobizňu Kory, ako vyzerá :twisted: myslím, že to je úplne najvýstižnejšia ukážka toho, ako sa vie tváriť

Ale jojo, to je ona, len si treba predstaviť temne medené vlasy a ostro zelené oči :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 18:26 31. Jan 2012
by Ajax the Great
KaTo wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....
Czech_Luthor wrote:Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji :roll:
...přeleštil si brýle a šel do svého pokoje? :lol:
Kdybys věděl, jak to bylo těžký se u tý fotky nesmát! :D

Re: Váš portret

Posted: 19:29 31. Jan 2012
by Molly23
Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!

Re: Váš portret

Posted: 19:34 31. Jan 2012
by Terbee
Molly23 wrote:...s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!
:lol: :lol: :lol:

Re: Váš portret

Posted: 19:35 31. Jan 2012
by jachyra
XD presne takto si predstavujem "mračiacu" sa Vill.... prosto to nedokáže! Ber si príklad odo mňa .. a to som bola len mierne najedovaná XD nechci ma stretnúť s pohľadom, z ktorého šľahajú blesky, keď sa rozzúrim (ja som to nevymyslela, za môj život mi to povedalo asi 20 ľudí nezávisle na seba :D )

Re: Váš portret

Posted: 19:35 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Molly23 wrote:Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 16:07 01. Feb 2012
by jachyra
HA! Keď sa na forku posledne rozoberalo odievanie thalie .. tak ja som furt za, že by sa to malo pripodobniť fakt stredoveku :D

Re: Váš portret

Posted: 16:39 01. Feb 2012
by Molly23
To skutečně vypadá jako by to bylo rovnou z nitě jak tak koukám...

Re: Váš portret

Posted: 18:44 04. Feb 2012
by Amber
jachyra wrote:HA! Keď sa na forku posledne rozoberalo odievanie thalie .. tak ja som furt za, že by sa to malo pripodobniť fakt stredoveku :D

Páni...! tak to upřímně smekám, vážně krásné (a samozřejmě nejen šaty :wink: ).
Abych jenom nespamovala obdivným komentářem, tak něco přidám - z nedostatku aktuálních fotografií jedna čerstvě vykutěná...

Re: Váš portret

Posted: 20:02 04. Feb 2012
by kucik
To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.