Page 21 of 33
Re: Váš portret
Posted: 17:41 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Moje Kora!!
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!
Re: Váš portret
Posted: 17:45 31. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Czech_Luthor wrote:Moje Kora!!
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!
Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....
Re: Váš portret
Posted: 17:46 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji

Re: Váš portret
Posted: 17:56 31. Jan 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....
Czech_Luthor wrote:Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji
...přeleštil si brýle a šel do svého pokoje?

Re: Váš portret
Posted: 17:57 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Hádej dál

Re: Váš portret
Posted: 18:19 31. Jan 2012
by jachyra
Holt ale donečne mám presnú podobizňu Kory, ako vyzerá

myslím, že to je úplne najvýstižnejšia ukážka toho, ako sa vie tváriť
Ale jojo, to je ona, len si treba predstaviť temne medené vlasy a ostro zelené oči

Re: Váš portret
Posted: 18:26 31. Jan 2012
by Ajax the Great
KaTo wrote:xxxMajkyxxx wrote:Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu.....
Czech_Luthor wrote:Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji
...přeleštil si brýle a šel do svého pokoje?

Kdybys věděl, jak to bylo těžký se u tý fotky nesmát!

Re: Váš portret
Posted: 19:29 31. Jan 2012
by Molly23
Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!
Re: Váš portret
Posted: 19:34 31. Jan 2012
by Terbee
Re: Váš portret
Posted: 19:35 31. Jan 2012
by jachyra
XD presne takto si predstavujem "mračiacu" sa Vill.... prosto to nedokáže! Ber si príklad odo mňa .. a to som bola len mierne najedovaná XD nechci ma stretnúť s pohľadom, z ktorého šľahajú blesky, keď sa rozzúrim (ja som to nevymyslela, za môj život mi to povedalo asi 20 ľudí nezávisle na seba

)
Re: Váš portret
Posted: 19:35 31. Jan 2012
by Czech_Luthor
Re: Váš portret
Posted: 16:07 01. Feb 2012
by jachyra
HA! Keď sa na forku posledne rozoberalo odievanie thalie .. tak ja som furt za, že by sa to malo pripodobniť fakt stredoveku

Re: Váš portret
Posted: 16:39 01. Feb 2012
by Molly23
To skutečně vypadá jako by to bylo rovnou z nitě jak tak koukám...
Re: Váš portret
Posted: 18:44 04. Feb 2012
by Amber
jachyra wrote:HA! Keď sa na forku posledne rozoberalo odievanie thalie .. tak ja som furt za, že by sa to malo pripodobniť fakt stredoveku

Páni...! tak to upřímně smekám, vážně krásné (a samozřejmě nejen šaty

).
Abych jenom nespamovala obdivným komentářem, tak něco přidám - z nedostatku aktuálních fotografií jedna čerstvě vykutěná...
Re: Váš portret
Posted: 20:02 04. Feb 2012
by kucik
To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.