Page 21 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:16 10. Dec 2011
by Sielencer
Poutavý film o muži jenž dokázal zkrotit vlastní mysl.
http://www.csfd.cz/film/222209-pokojny-bojovnik/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:57 10. Dec 2011
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=QsS3cXGs2GQ
jo tenhle jsem viděl několikrát, fajn počin
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:11 12. Dec 2011
by johnny98-G
Molly23 wrote:xpm335 wrote:Jakej je oblíbenej seriál když nečučím na TV?

Hochu hochu, trošku kultury by ti prospělo
Hlavně knížky!! hehe
Nejake doporuceni Miško

chci si dat voraz od Kinga
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:21 12. Dec 2011
by Molly23
Metro 2033/2034, Sienkiewicz

( Ohněm a mečem, Potopa, Pan Wolodyjowski), František Fajtl , Pierre CLostermann (Velký Cirkus, ikdyž ty nerad letadla hehe), já čtu hodně o letadlech no

...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:31 12. Dec 2011
by johnny98-G
Molly23 wrote:Metro 2033/2034, Sienkiewicz
( Ohněm a mečem, Potopa, Pan Wolodyjowski), František Fajtl , Pierre CLostermann (Velký Cirkus, ikdyž ty nerad letadla hehe), já čtu hodně o letadlech no

...
jeste jsi zapomel na Krizaky,Quo vadis a jako kluk jsem cetl jeste Pousti a pralesem, ale ja spis myslel neco co uz jsem necetl a letadla na me vubec nezkousej

inu coz Kingu jeste neodchazej

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:52 13. Dec 2011
by kokosak
Příjemně překvapil The Help. Podle popisu "černošské služky v USA šedesátých let" sem čekal něco děsně dramatickýho a ona je to zatím celkem fajnová, až pohodová věc.
http://www.imdb.com/title/tt1454029/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:18 13. Dec 2011
by klobouk
Předevčírem jsem viděl Trope de Elite (Elitní jednotka). Kdo chce vidět film o policii vs. slumy v Riu, tak toto. Je to něco jako...hm...jak se to jmenovalo? Z roku 2007 tuším... City of Gods?
Anebo 3:10 to Yumma (3:10 vlak do Yummy). Nejlepší western natočenej v tomto miléniu. Příznivci chlapů, co drží slovo, ať se kouknou.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:17 16. Dec 2011
by Prasokralik
Trilogie Evil Dead, Evil Dead 2 a Army of Darkness. Doporučuju

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:06 16. Dec 2011
by Bahnak
klobouk wrote:...
Dobrej výběr, druhý zmíněný doporučuji všem kdo ještě neviděli, dostolo to raketu ocenění a rozhodně to stojí za zmrknutí.
Teda alespoň doufám že jsi měl na mysli toto:
http://www.csfd.cz/film/88625-mesto-bohu/
Mimojiné perličky které stojí za zmínku:

Dle CSFD 24. nejlepší film!

Hodně členů komparzu tvořili skutečně bývalí členové gangu slums a někteří z nich opravdu žili v Cidade de Deus - Městě bohů.

Režisér prohlásil, že kdyby věděl, jak bude nebezpečné natáčet v Rio favela, nikdy by s natáčením nezačínal

Během natáčení se ztratilo několik revolverů, pak prý šly slyšet tu a tam výstřely
3:10 to Yumma
http://www.csfd.cz/film/228259-310-vlak-do-yumy/
V podstatě netřeba komentáře, dle mě po hodně dlouhé době syrový western s hutnou atmosférou, dobrým obsazením, scénářem ze staré školy a výbornou kamerou. Za mě: doporučuji, už jen pro výborné duo Russell Crowe vs. Christian Bale a dobrou atmošku.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:36 17. Dec 2011
by Molly23
Zabijáci lesbických upírek ...

šílenost
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:39 17. Dec 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Zabijáci lesbických upírek ...

šílenost
+1. Ten film musí každý vidět!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:45 17. Dec 2011
by Práček
Molly23 wrote:Zabijáci lesbických upírek ...

šílenost
co si pamatuju...tak bylo super...takže prostředek filmu bude asi taky dobrej

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:11 18. Dec 2011
by G-ladiator
Třpytí se upíři na světle? Pokud ano, tak se na to odmítám koukat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:29 18. Dec 2011
by de Aers
Jediní správní upíři na světle sou škvařící se (o:
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:36 18. Dec 2011
by G-ladiator
Přesně tak!