Page 21 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:18 17. Jan 2011
by Prasokralik
Arii nebolej záda, jí t vyvažujou křídla
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:41 17. Jan 2011
by Lord_Berserk
Fuj ... je to SLIZ silikonovej !!!
http://www.csfd.cz/film/7930-sliz/
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:29 17. Jan 2011
by Prasokralik
No, v jednom prográmku jsem uplácal Riena, sranda ten HeroMaker
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:32 17. Jan 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:No, v jednom prográmku jsem uplácal Riena, sranda ten HeroMaker
Rien je ten hnědý dole s tím ocáskem pruhovaným?
Jo aháá to ten v rudém žejo?

Ale ten ksichtík má trošku noo ženský

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:33 17. Jan 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote: Ale ten ksichtík má trošku noo ženský

Já tě zabiju!!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:35 17. Jan 2011
by Pajule
hh ne náhodou směkam PANA černého pruhovaného s velkým PAN ..já bych to nesesmolila..mně ten xichtík příde v pohodě, až na barvu teda a OBOČÍ..nemá no
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:37 17. Jan 2011
by Prasokralik
V hero makeru to sesmolí každej. Teď vyrábim Ariji, aby neměl RoFa přešly ty řečy.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:41 17. Jan 2011
by Terbee
epileptici nekoukat, a bacha ať vám nevypadnou oči z důlku...nevím, je to prostě vtipný

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:43 17. Jan 2011
by de Aers
A udělals jí malý prsa na ženskou...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:08 17. Jan 2011
by Prasokralik
Odměna pro RoFa, létající obluda v plné kráse svého šaškovsko-pirátského oblečku
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:13 17. Jan 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:18 17. Jan 2011
by de Aers
Parodie ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:19 17. Jan 2011
by Radim
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:19 17. Jan 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:08 17. Jan 2011
by kucik
Drsny

Tenhle dojem ve me vzdycky Arie budila
