Page 21 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:18 17. Jan 2011
by Prasokralik
Arii nebolej záda, jí t vyvažujou křídla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:41 17. Jan 2011
by Lord_Berserk
Fuj ... je to SLIZ silikonovej !!! :mrgreen:
http://www.csfd.cz/film/7930-sliz/

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:29 17. Jan 2011
by Prasokralik
No, v jednom prográmku jsem uplácal Riena, sranda ten HeroMaker

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:32 17. Jan 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:No, v jednom prográmku jsem uplácal Riena, sranda ten HeroMaker
Rien je ten hnědý dole s tím ocáskem pruhovaným? :D

Jo aháá to ten v rudém žejo? :D Ale ten ksichtík má trošku noo ženský :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:33 17. Jan 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote: Ale ten ksichtík má trošku noo ženský :roll:
Já tě zabiju!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:35 17. Jan 2011
by Pajule
hh ne náhodou směkam PANA černého pruhovaného s velkým PAN ..já bych to nesesmolila..mně ten xichtík příde v pohodě, až na barvu teda a OBOČÍ..nemá no

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:37 17. Jan 2011
by Prasokralik
V hero makeru to sesmolí každej. Teď vyrábim Ariji, aby neměl RoFa přešly ty řečy.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:41 17. Jan 2011
by Terbee
epileptici nekoukat, a bacha ať vám nevypadnou oči z důlku...nevím, je to prostě vtipný :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:43 17. Jan 2011
by de Aers
A udělals jí malý prsa na ženskou...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:08 17. Jan 2011
by Prasokralik
Odměna pro RoFa, létající obluda v plné kráse svého šaškovsko-pirátského oblečku

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:13 17. Jan 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:Odměna pro RoFa, létající obluda v plné kráse svého šaškovsko-pirátského oblečku
Checheche tak ted si mě dostal, já myslel, že umřu smíchy. :D :D :D
Dokonalá parodie Arie. :D :lol: :D :lol: :D :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:18 17. Jan 2011
by de Aers
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:Odměna pro RoFa, létající obluda v plné kráse svého šaškovsko-pirátského oblečku
Checheche tak ted si mě dostal, já myslel, že umřu smíchy. :D :D :D
Dokonalá parodie Arie. :D :lol: :D :lol: :D :roll:
Parodie ? :? :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:19 17. Jan 2011
by Radim
Proč parodie?

:mrgreen: :mrgreen: krutá realita a neříkej Rofe že kdyby ty botky byly v paletě že si je na nohy neprskneš :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:19 17. Jan 2011
by -RoF-
de Aers wrote:
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:Odměna pro RoFa, létající obluda v plné kráse svého šaškovsko-pirátského oblečku
Checheche tak ted si mě dostal, já myslel, že umřu smíchy. :D :D :D
Dokonalá parodie Arie. :D :lol: :D :lol: :D :roll:
Parodie ? :? :P

Hehe jooo, ale ty boty sou super, ty chcu :D :D :D ...sexy obleček a tyhle boty, to by bylo drsné :D

Nejlepší by bylo drowi s takovýma botama a nebo Bers :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:08 17. Jan 2011
by kucik
Drsny :D Tenhle dojem ve me vzdycky Arie budila :D