Page 21 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:32 10. Aug 2010
by Luelle
venomeq wrote:
Krata wrote:za prvé: u toho jezírka sem nebyl a ted mě to trochu mrzí :mrgreen:
za druhé: v těch videích je vidět jen jedno... tma.. tma.. tma.. pak se ozve
"ted"
"za Norda"
*buch*
"hahahahahaha"
"hahahahahaha"
"hahahahahahah"
"hahahahahaha"

proto to sem nechci dávat, neni tam nic :D
Nebud lama a postni ty videa:D
*podepisuje se*

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:43 10. Aug 2010
by KaTo
Luelle wrote:
venomeq wrote:
Krata wrote:za prvé: u toho jezírka sem nebyl a ted mě to trochu mrzí :mrgreen:
za druhé: v těch videích je vidět jen jedno... tma.. tma.. tma.. pak se ozve
"ted"
"za Norda"
*buch*
"hahahahahaha"
"hahahahahaha"
"hahahahahahah"
"hahahahahaha"

proto to sem nechci dávat, neni tam nic :D
Nebud lama a postni ty videa:D
*podepisuje se*
*taky si zaspamuje* :D :D :D :D