Page 21 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:15 03. Jun 2012
by J.F.Payne
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:52 04. Jun 2012
by Prasokralik
Mordib 1 snad ještě lepší

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:36 13. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:16 14. Jun 2012
by Absinthorix
Heroes of Might&Magic VI
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:36 15. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:36 26. Jun 2012
by G-ladiator
Tohle a
tohle by mohlo Mollyho i další fanoušky leteckých simulátorů a starých her zajímat (dnes je to navíc ve slevě)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:32 26. Jun 2012
by Molly23
Oba počiny znám, ale tu B-17 jsem nikdy nehrál. Hmmmm!!! Díky za připomenutí

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:57 26. Jun 2012
by Desmond
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:09 26. Jun 2012
by -darkvision-
Radim teď objevil úžasnou hru. Logickou ..
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:28 27. Jun 2012
by Shaman88
Ale našel jsem jen verze pro Xbox a PS2....
což je škoda
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:03 27. Jun 2012
by Maya
Vážně?! Dostaneš zaracha na internet...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:48 27. Jun 2012
by Prasokralik
checheche podpantoflák
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:56 27. Jun 2012
by Radim
JJ sice to není moc dlouhý,ale je to jako za starej časů kdy vyšla serie Goblins
http://machinarium.net/demo/
Celý se to dá sosnout jinde samo
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:51 27. Jun 2012
by Desmond
Prasokralik wrote:checheche podpantoflák
A to mi říká Epic Champion of Terbee?
Maya stejně jen blafuje a straší

. Ehem!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:26 27. Jun 2012
by Aulus