Page 21 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 07:02 29. Jul 2011
by Hafen
Ma nekdo spojeni na pana pilota Theogila?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:09 29. Jul 2011
by Hafen
A kdy zacina kostymova povinost? Jedu nalehko tzn jen hadry ke kostymu, jedna maskacova bunda kdyby bylo moc chladno rano ve spacaku a jen jedny kalhoty a tricko tak snad nebudu v nevyhode

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:06 29. Jul 2011
by Hafen
Tak jsem se projel do brna a zase zpatky. Aspon jsem si po dobe vyzkousel svoji krouzkarnu, zjitil ze s 25kg na zadech a 5l limonady v rukach jsem jak ve sprse. No nic jdu hledat ranni spoj

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 09:34 31. Jul 2011
by Shaman88
Tak jsem opět zde... Sraz byl pěknej, akorát to počasí no, to hold zamrzí.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:04 31. Jul 2011
by Radim
Mám rozmlácený klouby na levé ruce takže ji skoro nesevřu,modřinu jak dlaň na levé ledvině od souboje s Redem,bolí mě v krku,záda a kolena.
Jinak jsem se srazem spokojenej,při takovém počasí prostě padá morálka i motivace skoro cokoliv dělat,takže snad příští rok bude lepší počasí a vše vyjde jak má.
Díky všem
edit: Shaman u stolu je záruka zábavy,tak dlouho jsem se nezasmál jako s ním

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:31 31. Jul 2011
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Tak jsem opět zde... Sraz byl pěknej, akorát to počasí no, to hold zamrzí.
Dobře Ty, takhle rychle doma jo?
Jinak my jsme dojeli v 03.45 domů.
Sraz, jsem rád, že jsem zas viděl ty lidi, kteří tu hrají. Příště se Rejty a vy ostatní plyšáci nesmíte tak moc stranit nám drowům

Jinak .. počasí to zkazilo a dost, ale jsem spokojenej.
Nemocnej jak Radim nejsem

Hold radim co nehraje drowa, tak nějak zeslábl
A budu se těšit na fotky ze srazu.
Ps. Když jste se vraceli od Krkovičky, ta lávka, byla pod vodou už co?

(nám celou cestu, jak do Rakovníka, tak do Prahy pak chcalo celkem dost, v Praze už ne)
Ps2. Sorrow, vyjels to nebo ne?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:48 31. Jul 2011
by Práček
zpátky doma....
sraz byl supr..hlavně konec...jak říka radim...shaman u stolu( *nevěřícně kouká na svojí klavesnici*)
jo lávka byla pod vodou, ale Bahnák se vytáhl a ráno ju opravil
škoda počasí, ale i tak to bylo gut. dík
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:09 31. Jul 2011
by Sobik
Tak jsem taky dorazil. Ta cesta od krkovičky bylo dobrodružství!

Jinak už teď očekávejte, že na turné vyrazí kapela
IRON NORDEN!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:34 31. Jul 2011
by Thuereg
Doma je doma.. Sraz byl fajn jen příště musíme vopatřit nějakýho jinýho šamana, poněvač tenhle to s počasim moc neuměl.
Všem se omlouvám za neučast na turnaji, ale měl jsem poněkud jiné starosti.
Slečnu taky mrzí že vás nepznala a snad to klapne jindy. Jinak sraz byl fajn.
Dík bahňákoj a dvoum dalším(pardon ale má paměť na jména je krajně mizivá) za prýma sobotní večer. Těšim se na další.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:47 31. Jul 2011
by Rejty
Jo, to má smysl jet na sraz a zašít se do stanu...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:56 31. Jul 2011
by -darkvision-
Btw Rejty co to byla za panáka, kterého jsem vyhrál? Mělo to hezké aroma, ale ochutnat jsem nemohl

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:56 31. Jul 2011
by Rejty
Ořechovka.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:05 31. Jul 2011
by Rejty
Radim wrote:Mám rozmlácený klouby na levé ruce takže ji skoro nesevřu,modřinu jak dlaň na levé ledvině od souboje s Redem,bolí mě v krku,záda a kolena.
To se nedivím, Redo byl dost surovej a mlátil jak kdyby mu šlo o život.

Fredymu málem zlomil prst i přes kovový rukavice...
-darkvision- wrote: Sraz, jsem rád, že jsem zas viděl ty lidi, kteří tu hrají. Příště se Rejty a vy ostatní plyšáci nesmíte tak moc stranit nám drowům

Jinak .. počasí to zkazilo a dost, ale jsem spokojenej.
No, to ohniště a stanový osídlení na druhý straně kuchyně než byl zbytek jsem moc nepochopil...
Jinak počasí stálo za prd, ale i tak se myslím sraz v rámci počasí celkem vydařil. Příští rok bude doufám slunečno a zase se bude nadávat na hrozný vedro.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:37 31. Jul 2011
by -darkvision-
Bylo to kvůli místo u ohně.
Není problém, příště zas nějak hromadně na dřevo. Měli jsme dvouručku, jedna tam i byla. Od skautu jsme zvyklí, prostě skočit do lesa, seřezat padlej strom, odnést, nasekat, otazka dvou hodin. Dřeva pak bude ..
Malý ohniště Rejty, si vem, když se tam nahrnou všici, tak se nevejdou, každej si chce udělat jídlo, čaj, několik ešusů, kotlíků etc. Klidně příště zas přijedeme dřív a to ohniště zvětším o kus.
To víš, ze skautských táborů, jsem zvyklej na větší, kvůli více lidem

Ale jinak i tak prostě povedený sraz. Jedinou výtkou bylo počasí a to si hold nevybereme. Příští rok, více darů Bohům

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:39 31. Jul 2011
by Rejty
Zřejmě byli drowové oslepení jasným slunečním svitem, který nás provázel celý sraz, jinak si nemohu vysvětlit, že si nevšimli velkého ohniště a spousty volného místa kolem něj.