Page 21 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:40 18. Oct 2011
by Braenn
Přidá se někdo další k čajovně a deskovkám zítra? Zatím co jsem si psala i bokem je to na 4 lidech, takřka klasická sestava - co Fryn, Missak?
Jo a Missaku, prosímtě, ještě ty se vyjádři k divadlu, zatím to vypadá že Praha vede, tak jestli nejsi vysloveně proti, zarezervuju to.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:46 18. Oct 2011
by Práček
do toho divadla bych šel taky...zatím tam mám volno a pratchett je užasnej a jsem fakt zvědavej

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:00 18. Oct 2011
by Bahnak
Bahňák dorazit na čajovna i divdlák!
Rezervovat pro něj místenka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:18 18. Oct 2011
by Molly23
14.11. na Práčeta samozdřejmost, mám celý den volno!!! čajovna ještě uvidím, zkontroluju kalendář.
EDIT: No snad bych mohl, to jako zítra??? Jinak můžu donést BANG!!!!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:43 18. Oct 2011
by Fryn
Docela bych zašel, ale ještě nevím jak to vyjde. Zítra mě čeká v práci přesčas, takže asi podle stupně únavy/nálady.
EDIT: To představení vypadá fakt lákavě, jak je to s volným místem ?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:30 18. Oct 2011
by Derken-
Od 4 odpoledne bych mohl. Zajdu rád na vodničku a stolní hry. A taky můžeme s Bahnáčkem pořešit, kde budeme v budoucnu na hraně a kde ne

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:41 19. Oct 2011
by Bahnak
Kde že je ta čajka?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:50 19. Oct 2011
by kucik
Shangri-la
Kolik nás teda bude?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:53 19. Oct 2011
by Bahnak
Myšák, Braenn, Derken, Bahnak, Mandos a ty Kuciku. Možná dojde i Fryn.
Zapoměl jsem na někoho?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:10 19. Oct 2011
by Braenn
Takže 14.11. zamlouvam divadlo pro: Kucik, Bahnak, Fryn, Myšák, Práček, Braenn, tedy 6 lidí s tím, že případní další zájemci si musí pospíšit. Vyzjistím jak je to s placením.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:17 19. Oct 2011
by Braenn
Jinak, doufám že nikomu nebude vadit, že nebudeme sedět všichni u sebe? Respektive rozdělení na dvě skupiny, protože všichni spolu by znamenalo hůř vidět vzadu na balkoně.
Zabrala jsem posledni místa na balkone v prvni rade, bohuzel na krajich, stred je zabran nekolik rad dozadu... ale treba se neco uvolni. A mimochodem, v prvni rade na kraji je jeste 1 misto, kdyby nekdo chtel
Vstupenky je nutne vyzvednout do 24.10.2011 19:30.
Proto poprosim ty, co budou v cajce a zároven chteji jit na divadlo, aby mi prinesli 250 kč!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:24 19. Oct 2011
by kucik
Prosimtě já jako obvykle +1! Jinak bych měl zas tichou domácnost.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:27 19. Oct 2011
by Braenn
ok, přidáno další místo, Thalie bezezbytku vyplnila první řadu:D
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:36 19. Oct 2011
by Braenn
P.S. Od kdy že je ta čajka rezervovaná?
A ještě k divadlu, na prosinec případně pozdější listopad můžu doporučit (taktéž shlédnutou hru hostujícího příbramského divadla) komedii
Každý den šťastný den.
Jo a hraje tam Hrzánová, ta co dostala ceu Thálie za Hrdý Budžes. Jak příznačné:)
http://www.zdjc.cz/hry/hoste/kazdy-den-stastny-den
Jen ji ty skety opět téměř vyprodaly

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:03 19. Oct 2011
by kucik
Ještě jsem nic nerezervoval. Já tam budu nejdřív v půl osmý. Co vy?