Page 21 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:26 09. Apr 2012
by slencak
Sice už mě přeběhl Caehan ,ale vem to elf.

Vadí mi nemožnost rlvl (samozřejmě né za účelem PG).

Alespoň jednou za ,,život" postavičky by to mohlo být možné. Pořád je to jenom hra.

Myslím si ,že lehká úprava je míň drastická než po několika měsících , v mém případě letech hraní , založení nové. :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:33 10. Apr 2012
by tao kan
Takže co mi na Thálii vadí:

1) itemy, equip
- Nedotahují se změny tj.: zruší se platnost určitých itemů, ale pořád lze tak polovinu koupit.
- Když už se odstraní "nepohodlné věci", nepřidají se nové, tím pádem je v obchodech jen "odpad" který ruku na srdce, je jen na okrasu a
nikdo si ho nekoupí.
-chybí zajímavé hole pro kouzelníky
-chybí artefaktové CEP zbraně (pokud se něco nezměnilo)

2) někteří hráčí co:
- po přepadení odejdou ihned přes očistec a chtějí tak ztratit možnost oživení přes nůž, případně ihned odlogují aby je dotyčný nemohl okrást.

Jinak server stale super hratelný :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:28 10. Apr 2012
by zachy
Mě zas vadí lakomí DM, co mi nechtějí dát +7 výbavu i když je hezky poprosím :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:32 10. Apr 2012
by Braenn
tao kan wrote: 2) někteří hráčí co:
- po přepadení odejdou ihned přes očistec a chtějí tak ztratit možnost oživení přes nůž, případně ihned odlogují aby je dotyčný nemohl okrást.
Ha, možná by pomohlo prodloužit trasu Pentagram - Ďábel na jednu dlouhou, dlouhou chodbu, takže by to nakonec bylo takové druhé CVC - jeden hráč by se snažil projít, než ho ten nahoře stihne nožem rozkliknout a okrást. :D :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:50 10. Apr 2012
by Bahnak
Good idea, nejlíp lokaci typu tunel z podtemna a ducha řádně těžce zatížit ať to má alespoň na dvacet minut :-D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:02 10. Apr 2012
by Prasokralik
Až na to že oživení nožem si nikdo nemůže vynucovat, ostatně proto je v duši bytosti volba zakázat oživení.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:03 10. Apr 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Až na to že oživení nožem si nikdo nemůže vynucovat, ostatně proto je v duši bytosti volba zakázat oživení.
Protože ne vždy, má to oživení cenu, pro poraženého. Někdy ta hra za to nestojí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:09 10. Apr 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Až na to že oživení nožem si nikdo nemůže vynucovat, ostatně proto je v duši bytosti volba zakázat oživení.
jo! :idea: :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:33 10. Apr 2012
by J.F.Payne
Ale okrást by mrtvej měl jít vždycky, ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:27 11. Apr 2012
by Caehan
J.F.Payne wrote:Ale okrást by mrtvej měl jít vždycky, ne?
Od toho je tu nová volba - zakázat okradení ;)

...tedy vlastně není... :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:23 11. Apr 2012
by Absinthorix
Nalkanar wrote:
Prasokralik wrote:Až na to že oživení nožem si nikdo nemůže vynucovat, ostatně proto je v duši bytosti volba zakázat oživení.
Protože ne vždy, má to oživení cenu, pro poraženého. Někdy ta hra za to nestojí.
Svatá pravda... pak chybí jen "sebevražda"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:48 11. Apr 2012
by Radim
Ono je to někdy dost těžké,nikdy se nemůžete připravit na to,že někoho chytíte.Lovec i obět by si v tomhle měli pomoci a snažit se z toho něco vytěžit pro obě strany.Písnička typu co se děje v Ivory je už hodně ohraná a nepoužívaná,přesto si myslím,že zahrát přepad je lepší než projít a přijít o xp,peníze a náladu.
Poslední přepad co jsem zažil mě dost sklamal a na další tím postava ztrácí chuť.Když už žijete v Karathském království nebo kdekoliv jinde nebylo by od věci něco o něm vědět.Těžko si zasloužíte život prohlášením "já žiju někde v lesích nic mě nezajímá",tohle se mi stalo a od té doby sem se na lov vykašlal.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:59 11. Apr 2012
by mandos
Ono zase na druhou stranu když pak se dělají takhle neplánované přepady a ptáte se co se děje v kálovství není špatný vědět na co se chcete zeptat mě se tohle taky stalo a když na mě dvě postavy (už ani nevím kdo to byl) do zblbnutí řvou "pověz mi o situaci v království" aniž by věděli co chtějí vědět tak prostě mě nenapadne nic jiného než začít vykládat o počasí a úrodě no, což naprosto chápu že se drowům a spol. nelíbí :D

A abych jen nespamoval poslední dobou mě začíná trochu vadit jak je postavený systém spánku/jídla/pití/alkoholu:

-hrozná nevyváženost mezi únavou a hladem/žízní kdy zatímco únava je ovlivněna tím co postava dělá přijde mi, že hlad a žízeň ne (opravte mě kdyžtak), což pak ústí v to že zatímco chodím spát dvakrát denně třeba, tak jíst nebo pít bych musel jednou za několik IC dní. Asi by to chtělo aby teda všechno ovlivňovala aktivita postavy nebo trochu upravit naskakování procent u žízně a hladu, vím že je to prkotina, ale kdyby to nebyl problém mně by se třeba líbilo kdyby to mohl někdo poštelovat

-teď k tomu alkoholu, dalo by se nějak zařídit aby alkohol opadal i když je postava off (nejsem si jistý ale na EQ tuším nemoce postupovaly ikdyž postava byla off) a nebo aby se teda alkohol zresetoval s restartem, popřípadě dát hostinskému lektvar který by alkohol rušil za pár zlatek? Prostě tak, problém je že třeba se s postavou jeden den zpiju uplně do němoty a v tu chvíli je fajn že ten systém na to reaguje, míň fajn je když lognu druhý den po skoro IC týdnu a postava je pořád tak opilá že tancuje a zpívá a má třesavku a nevím jestli je nastavené i zvracení třeba...pak prostě nezbývá než čekat někde na zadku než alkohol sám opadne...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:15 11. Apr 2012
by -RoF-
mandos wrote: -teď k tomu alkoholu, dalo by se nějak zařídit aby alkohol opadal i když je postava off (nejsem si jistý ale na EQ tuším nemoce postupovaly ikdyž postava byla off) a nebo aby se teda alkohol zresetoval s restartem, popřípadě dát hostinskému lektvar který by alkohol rušil za pár zlatek? Prostě tak, problém je že třeba se s postavou jeden den zpiju uplně do němoty a v tu chvíli je fajn že ten systém na to reaguje, míň fajn je když lognu druhý den po skoro IC týdnu a postava je pořád tak opilá že tancuje a zpívá a má třesavku a nevím jestli je nastavené i zvracení třeba...pak prostě nezbývá než čekat někde na zadku než alkohol sám opadne...
Možná by stálo za to zkusit, jesli na to fungují lektvary léčení drogové závislosti, které se dají najít občas v lootu, ale myslím, že ne. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:52 11. Apr 2012
by KaTo
mandos wrote:A abych jen nespamoval poslední dobou mě začíná trochu vadit jak je postavený systém spánku/jídla/pití/alkoholu...
add jídlo a pití - opravdu... *hystericky se rozeřve* ...POTŘEBUJETE MÍT SYSTÉM NA VŠECHNO?! *chvilku vydýchává* :lol: :lol: :lol: :lol:
To nemůžete jíst a pít, když uznáte za vhodné z hlediska RP?

add únava - je to nastavené kvůli creeperům, aby si aspoň na pár "kol" museli někde rozdělat ohníček a vychrápat se :-D během toho kolečkování Prahvozdu.

add alkohol - souhlaím, že střízlivění "jen" v on-line stavu je pakárna, stálo by to za to předělat i do offline stavu nebo (pokud tu už není, aspoň já o něm nevím) naskriptovat nějaký "vyprošťovák", co by stav opilosti resetnul.