Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:37 25. Apr 2012
Pokud vím, tak jedině relog. Cokoliv ostatní to jen dočasně nějak naruší a akorát z toho jsou další trable.
Ve scriptu je:Prasokralik wrote:laický odhad - překlep, vynechala jednička před šestkou
je to sekerový ekvivalent bastardu, který má požadavaek taky 16
Pokud si správně vzpomínám, kucik nedávno pročišťoval paletu. Možná se přitom ztratila odpovídající položka. Kromě toho "custom"-přítelíčci na Thalii už před tím existovali jen do nějakého levelu (tuším 28) a u vyššího levelu nešli vyvolat. Aktuální stav v této oblasti neznám, ale toto jsou nejpravděpodobnější důvody, proč by přítelíček nešel vyvolat.Barbar321 wrote:Nejde mi přivolat přítelíček. Už jsem to zkoušel 4x a vždy to jen napíše že vyvolávám, ale přítelíček se neobjeví.
Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?
Díky, to zní jako kompromis. Zatím se mě to sice netýká, ale dobré vědět předem.Miell wrote:Já si vodila koně na roh k barvíři.. dovnitř ne.
Za správné řešení považuji stáhnout si WB modul Thalie, navrhnout si šaty/zbroj tam (v toolsetu), otestovat, zda se korektně zobrazují na všech fenotypech, nechat si skriptem vypsat čísla jejich částí (čísla v toolsetu neodpovídají číslům u barvíře, čísla vrácená funkcí GetCreatureBodyPart() by měla) a ve hře je pak zadat barvíři (hrozí, že barvíř některé části u daného typu zbroje odmítne).Amber wrote:2) Ohledně oblečení postav při jízdě na koni; některé modely mají prý problém se zobrazením. Platí i tady zákaz vodit koně do interiéru - k barvíři? Nebo má vždy kus oblečení přešít, vyběhnout ven k bráně, sednout na koně, zkontrolovat a běžet zpátky?
Taky možnost... když nad tím tak uvažuju, postavička bude ještě nějakou dobu asi chodit pěškydavidsoft wrote:Za správné řešení považuji stáhnout si WB modul Thalie, navrhnout si šaty/zbroj tam (v toolsetu), otestovat, zda se korektně zobrazují na všech fenotypech, nechat si skriptem vypsat čísla jejich částí (čísla v toolsetu neodpovídají číslům u barvíře, čísla vrácená funkcí GetCreatureBodyPart() by měla) a ve hře je pak zadat barvíři (hrozí, že barvíř některé části u daného typu zbroje odmítne).Amber wrote:2) Ohledně oblečení postav při jízdě na koni; některé modely mají prý problém se zobrazením. Platí i tady zákaz vodit koně do interiéru - k barvíři? Nebo má vždy kus oblečení přešít, vyběhnout ven k bráně, sednout na koně, zkontrolovat a běžet zpátky?
To je divné, hnědý medvěd je ze základního NWN a na přítelíčcích se teď nic neměnilo.Barbar321 wrote:Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.
Pokud je někdo dodělá pro vyšší levely, není problém je přidat.1) Mají tedy zaklínači, čarodějové, hraničáři a druidové po 25. levelu smůlu a přítelíček jim zcela zmizí? Nešlo by ho aspoň udržovat na dosavadním stavu nadále? Bylo by to rozhodně méně bolestivé než úplná ztráta pomocníčka.![]()