Page 21 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:37 25. Apr 2012
by Nalkanar
Pokud vím, tak jedině relog. Cokoliv ostatní to jen dočasně nějak naruší a akorát z toho jsou další trable.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:58 26. Apr 2012
by Nalkanar
Název - Trpasličí sekyra, Váha- 15, Dvouruční - N, Feat - exotické, Dmg - 1k10 Síla - 6

Opravdu platí tohle?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:19 26. Apr 2012
by Prasokralik
laický odhad - překlep, vynechala jednička před šestkou

je to sekerový ekvivalent bastardu, který má požadavaek taky 16

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:18 26. Apr 2012
by kucik
Prasokralik wrote:laický odhad - překlep, vynechala jednička před šestkou

je to sekerový ekvivalent bastardu, který má požadavaek taky 16
Ve scriptu je:
battleaxe 12
doubleaxe 18
dwarvenwaraxe 16
greataxe 18
handaxe 6
throwingaxe 4

BTW nechápu, že je na throwing axe síla 4. To ta postava ten balik ani neunese.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:53 28. Apr 2012
by Barbar321
Nejde mi přivolat přítelíček. Už jsem to zkoušel 4x a vždy to jen napíše že vyvolávám, ale přítelíček se neobjeví.

Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:13 28. Apr 2012
by davidsoft
Barbar321 wrote:Nejde mi přivolat přítelíček. Už jsem to zkoušel 4x a vždy to jen napíše že vyvolávám, ale přítelíček se neobjeví.

Nenapadá někoho, čím by to mohlo být?
Pokud si správně vzpomínám, kucik nedávno pročišťoval paletu. Možná se přitom ztratila odpovídající položka. Kromě toho "custom"-přítelíčci na Thalii už před tím existovali jen do nějakého levelu (tuším 28) a u vyššího levelu nešli vyvolat. Aktuální stav v této oblasti neznám, ale toto jsou nejpravděpodobnější důvody, proč by přítelíček nešel vyvolat.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:15 28. Apr 2012
by kucik
Smazany by byt nemel, ale custom pritelicci opravdu byli jen do urciteh levelu. Nejsem si jistej, jestli uz nekde pridal nove. Pomohlo by napsat jaky pritelicek.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:34 28. Apr 2012
by Rejty
Přítelíčci jsou vyhotoveni jen do 25. levelu, v době, kdy jsem dělal přítelíčky, se nepočítalo s levely 26+.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:50 28. Apr 2012
by Barbar321
Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:02 28. Apr 2012
by Amber
1) Mají tedy zaklínači, čarodějové, hraničáři a druidové po 25. levelu smůlu a přítelíček jim zcela zmizí? Nešlo by ho aspoň udržovat na dosavadním stavu nadále? Bylo by to rozhodně méně bolestivé než úplná ztráta pomocníčka. :wink:

2) Ohledně oblečení postav při jízdě na koni; některé modely mají prý problém se zobrazením. Platí i tady zákaz vodit koně do interiéru - k barvíři? Nebo má vždy kus oblečení přešít, vyběhnout ven k bráně, sednout na koně, zkontrolovat a běžet zpátky? :D

Díky předem za odpovědi.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:39 28. Apr 2012
by Miell
Já si vodila koně na roh k barvíři.. dovnitř ne.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:00 28. Apr 2012
by Amber
Miell wrote:Já si vodila koně na roh k barvíři.. dovnitř ne.
Díky, to zní jako kompromis. Zatím se mě to sice netýká, ale dobré vědět předem. :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:01 28. Apr 2012
by davidsoft
Amber wrote:2) Ohledně oblečení postav při jízdě na koni; některé modely mají prý problém se zobrazením. Platí i tady zákaz vodit koně do interiéru - k barvíři? Nebo má vždy kus oblečení přešít, vyběhnout ven k bráně, sednout na koně, zkontrolovat a běžet zpátky? :D
Za správné řešení považuji stáhnout si WB modul Thalie, navrhnout si šaty/zbroj tam (v toolsetu), otestovat, zda se korektně zobrazují na všech fenotypech, nechat si skriptem vypsat čísla jejich částí (čísla v toolsetu neodpovídají číslům u barvíře, čísla vrácená funkcí GetCreatureBodyPart() by měla) a ve hře je pak zadat barvíři (hrozí, že barvíř některé části u daného typu zbroje odmítne).

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:05 28. Apr 2012
by Amber
davidsoft wrote:
Amber wrote:2) Ohledně oblečení postav při jízdě na koni; některé modely mají prý problém se zobrazením. Platí i tady zákaz vodit koně do interiéru - k barvíři? Nebo má vždy kus oblečení přešít, vyběhnout ven k bráně, sednout na koně, zkontrolovat a běžet zpátky? :D
Za správné řešení považuji stáhnout si WB modul Thalie, navrhnout si šaty/zbroj tam (v toolsetu), otestovat, zda se korektně zobrazují na všech fenotypech, nechat si skriptem vypsat čísla jejich částí (čísla v toolsetu neodpovídají číslům u barvíře, čísla vrácená funkcí GetCreatureBodyPart() by měla) a ve hře je pak zadat barvíři (hrozí, že barvíř některé části u daného typu zbroje odmítne).
Taky možnost... když nad tím tak uvažuju, postavička bude ještě nějakou dobu asi chodit pěšky :D

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:09 28. Apr 2012
by Rejty
Barbar321 wrote:Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.
To je divné, hnědý medvěd je ze základního NWN a na přítelíčcích se teď nic neměnilo.
1) Mají tedy zaklínači, čarodějové, hraničáři a druidové po 25. levelu smůlu a přítelíček jim zcela zmizí? Nešlo by ho aspoň udržovat na dosavadním stavu nadále? Bylo by to rozhodně méně bolestivé než úplná ztráta pomocníčka. :wink:
Pokud je někdo dodělá pro vyšší levely, není problém je přidat.