Page 21 of 21

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 19:06 09. Nov 2011
by Braenn
Obracím si ten sáhodlouhý příspěvek ze všech stran, a snažím se marně přijít na to, co jím chtěl autor říct, co bylo jeho cílem a hlavně co bylo výstupem - přece nemohlo takové zamyšlení vzniknout jen proto, aby na konci vypadlo zjištění nečekané "DM se pokaždé chovají jinak, v závislosti na situaci". :shock:

A opatrně na ty nepodložená tvrzení.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 23:47 09. Nov 2011
by Lord_Berserk
LOCK LOCK LOCK !!! :viking:
Odpadkovej kos uz se na tendle topic tesi . . .

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 00:04 10. Nov 2011
by Prasokralik
Jako že by to zaujalo čestné místo v odpadišti zapomenutí vedle tupé sekyry jo?

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 00:12 10. Nov 2011
by Lord_Berserk
Hrbitov je cestny misto ... to s kosem nemuzes vubec srovnavat... :var_74:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 16:17 10. Nov 2011
by Elverin
Derken- wrote: Kámo zmlkni už prosím tě

Nemusi to byt vzdy o tobe...kámo

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 17:11 10. Nov 2011
by Derken-
Nevím o nikom jiném v posledním roce, kdo by skončil po prohraném CvC v bání a utržil ránu jako my :wink:

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Posted: 17:28 10. Nov 2011
by Desmond
Téma vyčerpáno, zamykám :).