Page 21 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 11:41 19. Apr 2012
by Braenn
Je to tak. Nastřádat cca 100k na to, abych koupila vybavení a mohla jít o třídu výš, teď na sedmičku, po expech pohybujících se v průměru mezi 150-300, to je na mašli.

Re: World of Tanks

Posted: 12:26 19. Apr 2012
by johnny98-G
Braenn wrote:Peníze nejsou problém, ale expy.
Do pateho a sesteho tieru mas pravdu, sedmej je tak tak ale dal uz je penez (kreditu) nedostatek a to i s premiakem.

Re: World of Tanks

Posted: 17:52 19. Apr 2012
by Bahnak
Tak prachy právě vůbec neřešíme, kreditu je že není co s ním, Braenn právě jen tak vyhodila půl milionu kreditu za nějaké serepetičky na zvednutí naší II.třídy :-D

Ono je to dost tím, že vyšší tanky jsou daleko nákladnější na opravu. A taky to že s naší dvoječkou prostě dokážeme fragovat jako o život a kredit se jen hrne + oprava dvoječky stojí bakšiš.

Re: World of Tanks

Posted: 17:53 19. Apr 2012
by Molly23
Já bych právě potřeboval tak... milion, dva :D a ne a ne to získat.

Re: World of Tanks

Posted: 17:54 19. Apr 2012
by Bahnak
Pořiď dvoječku, fraguj a sleduj jak sosáš přes 10k kreditu za bitvu která trvá třeba 1-5 minut, to pak lítá samo :-D

Re: World of Tanks

Posted: 21:55 19. Apr 2012
by Molly23
Já jsem zjistil, že Grille, zničím tři tanky, 10k za výhru, 6500 za munici :D

Re: World of Tanks

Posted: 09:37 20. Apr 2012
by -RoF-
Jinak Johnny jak jste včera diskutovali kam bude patřit IS-4 a kam IS-8, tak jsme měli pravdu.


Zatím tam ale nebudou ty lehké a střední tanky a taky stíhači.
Osobně si myslím, že KV1 bude v paté třídě asi trošku trpět :)

A asi bude časem víc tanků aj u frantíků, ale jestli to budou tak ujeté tanky jak ted, tak to potěš teda :D

Re: World of Tanks

Posted: 09:48 20. Apr 2012
by Molly23
Jéé... další tanky, to bude chtít zas nějaký to volný stání :) áááááchjo

Re: World of Tanks

Posted: 09:54 20. Apr 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Jéé... další tanky, to bude chtít zas nějaký to volný stání :) áááááchjo
Tak ted v novém patchi bude jen pár nových, jsem to označil zeleně co se bude upravovat a měnit a přidávat. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 10:05 20. Apr 2012
by Molly23
Popravdě mě tyhlety ani moc nezajímaj :) možná později. Já se těším na ty frantíky a možná také zkusím pak ty ruské nové stíhače. Ale už aby konečně byly ty letadla! Hrozně se těším.

Re: World of Tanks

Posted: 17:26 20. Apr 2012
by Braenn
Já vím, já vím, JE to jen dvojka, no ale nepotěší?

Získaný titul spojenec, válečník a průzkumník zaráz:)

Re: World of Tanks

Posted: 19:30 20. Apr 2012
by -RoF-
Fíha pěkné, tohle potěší vždy teda, drsné. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 11:20 21. Apr 2012
by Fryn
Braenn wrote:Je to tak. Nastřádat cca 100k na to, abych koupila vybavení a mohla jít o třídu výš, teď na sedmičku, po expech pohybujících se v průměru mezi 150-300, to je na mašli.
Já si v tomhle velice vypomáhal různými akcemi (hlavně tou předchozí nabídkou s bonusovým kódem na premiák zdarma).
Molly23 wrote:Já bych právě potřeboval tak... milion, dva :D a ne a ne to získat.
Ty už nemáš toho Churchilla ? S ním se myslím vydělává dobře ne ?
Braenn wrote:Já vím, já vím, JE to jen dvojka, no ale nepotěší?

Získaný titul spojenec, válečník a průzkumník zaráz:)
Klobouk dolů :), zaplnit všechny tři sloupce, to není jen tak (dvojka nedvojka).

Btw. Měl jsem možnost si tu jejich "mašinku" prohlédnout v akci (i když jen tréninkově) a měním její označení na "malou bestii". Je to celkem svižný (stíhalo to docela v pohodě zaměřovat i M7), kadence střelby je taky víc než dobrá (poškození nic moc, ale ve své třídě to musí pěkně šrotovat), je vidět, že se do něj i posádky nemálo investovalo.

Ad Nový patch:
Co vidím jako velmi pozitivní, je informace, že většina majitelů těžkých ruských tanků, si díky změnám v jejich stromu přijde i na nové místo v garáži zdarma (a konečně si vrátím do výzbroje takový skvost jako je T1 Cunningham :) ).

Re: World of Tanks

Posted: 20:51 21. Apr 2012
by Molly23
Něco motivace pro Bahnáka a Braenn :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8vmMZqnfWg#!

Re: World of Tanks

Posted: 22:15 21. Apr 2012
by Shaman88
Molly23 wrote:Něco motivace pro Bahnáka a Braenn :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8vmMZqnfWg#!
To ty tanky tak jezdi normálně nebo je to zrychlené?