Page 21 of 28
Re: World of Planes
Posted: 13:15 30. Sep 2013
by Molly23
Nová pseudohistorická mapa pro historický mod! USA a GB vs. Německo a Rusko. Vývojáři asi chtěli ukrátit časy čekání na historické bitvy a funguje to dobře. Vyřádí se tam jak bombardéři tak i stíhači! Vracas už se těším až na ně vlítneme třeba s Weloušema!
Re: World of Planes
Posted: 13:36 30. Sep 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Nová pseudohistorická mapa pro historický mod! USA a GB vs. Německo a Rusko. Vývojáři asi chtěli ukrátit časy čekání na historické bitvy a funguje to dobře. Vyřádí se tam jak bombardéři tak i stíhači! Vracas už se těším až na ně vlítneme třeba s Weloušema!
Jestli to je ten (EVENT) v levo nahoře tak bacha, pro dané třídy to je jen na 24 hod. a pak se změní mapa a nominovatelné letadla ... v sobotu jsem si fajn zařádil s "Mezkem" - cupoval jsem ty srabíky na "Spitech a Hurikánech" až z ni kousky lítali .... csss 8 kulometů, mě stačí 4

.
Re: World of Planes
Posted: 14:08 30. Sep 2013
by Molly23
Kdepak o event nejde. Bude to s největší pravděpodobností nová mapa, která dle mě funguje výtečně.
Re: World of Planes
Posted: 23:29 30. Sep 2013
by Molly23
Tak tady je výsledek našeho trénování pánové! To jsou formace což? Ted jen to dávat ve čtyrech

.
Re: World of Planes
Posted: 07:48 01. Oct 2013
by Theogil I
Co to má Vracas na křídlech za skvrnitý tifus?

Re: World of Planes
Posted: 08:37 01. Oct 2013
by Molly23
Polský znak. Nevím proč... podle mě je to hnus

Re: World of Planes
Posted: 09:35 01. Oct 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Polský znak. Nevím proč... podle mě je to hnus

Psst ..... já vím, jen jsem měl neodbytnou potřebu si do Vracase_PL drobátko rýpnou.

Re: World of Planes
Posted: 10:55 01. Oct 2013
by KaTo
Re: World of Planes
Posted: 11:38 01. Oct 2013
by Puxina
Re: World of Planes
Posted: 12:13 01. Oct 2013
by Molly23
Puxina wrote:http://praha.idnes.cz/letoun-ktery-lezel-50-let-v-jezere-je-v-praze-fku-/praha-zpravy.aspx?c=A131001_085420_praha-zpravy_bur
Tak to se hodně těším až se tam na něj zajdu podívat!
Re: World of Planes
Posted: 23:33 01. Oct 2013
by Molly23
Tak dneska přidám takové dvě momenkty

. Pobřežní hlídku a nejkratší (úspěšné) přistání na letadlové lodi co se mi kdy povedlo.
"Dobré přistání je to, od kterého můžete odejít po svých." neznámí autor
Re: World of Planes
Posted: 10:37 03. Oct 2013
by Molly23
Tak pánové... na tohle se sakra těším!
"Battles combining not only aircraft but also player-controlled ground forces will be released until the end of 2013."
Zdroj:
http://warthunder.com/en/news/285-War-T ... ir-2013-en
Re: World of Planes
Posted: 10:49 03. Oct 2013
by Diemo
Konec WoT

Re: World of Planes
Posted: 11:37 03. Oct 2013
by Puxina
Hehe uvidíme jak to promakají. Určitě to zkusím, až tam budou tanky.

Ty mě baví víc jak letadla.
Re: World of Planes
Posted: 11:42 03. Oct 2013
by radekdnb
Tak pánové takhle jsem dneska dopadl když jsem se potkal v 3ma Migama

dva jsem sejmul a toho třetího jsem vykličkoval a musel ho sejmout někdo jinej
P.s. ta díra na tom boku je libová
