Page 21 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:25 19. Jul 2012
by Absinthorix
Půlčík dobrodruh, pan Hubert "Kudlička" Zapětprstů
Bezjmenná koboldí zrůdička

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 06:03 19. Jul 2012
by -RoF-
Amber wrote:RDD (které není Aria

)

A co ten ocásek omotaný kolem nohy?
Takhle kdysi vypadala moje Lilya elfka lučišnice (zaklínač/RDD/AA) ale bez těch rohů

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:53 19. Jul 2012
by Molly23
Ojojojoj jak to ta létavka zas drží... takhle by nic netrefila... ale najdou se i horší, třeba tenhle autor asi neví jak funguje luk a taky má jakési divné držení...
Ale ta dolejc, ta to drží už celkem přijatelně

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:20 19. Jul 2012
by Amber
Okatá ohnivá čarodějka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:45 19. Jul 2012
by KaTo
Amber wrote:Okatá ohnivá čarodějka ...
Tak takhle nějak si představuji případnou dceru Ališáka a Layly. Něžná po mamince, talentovaná po tatínkovi (nebo obráceně?

)
P.S.
Ať nespamuju, přihodím obrázek "normální" fešné adolescentní asimámrýmky

:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:53 19. Jul 2012
by Amber
Holka na baterky:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:59 19. Jul 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:26 20. Jul 2012
by Absinthorix
Zákeřnej bard

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:26 20. Jul 2012
by Absinthorix
Nejmenované...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:08 20. Jul 2012
by -RoF-
Hehe taky bych měl jistý tip.
Obludka potvůrka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:30 20. Jul 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:Nejmenované...

Jak nejmenované? To je přece Lisa a Ally!!!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:57 20. Jul 2012
by klobouk
Poprvé a naposled zachraňuji Pajuli před banem na tento topic.
Zeirův žampjón v zácviku (nebo Absint a Pajule)
Edit: to musím vlastně dát dva.
Taky po návštěvě

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:31 20. Jul 2012
by Absinthorix
*odloží brousek a kosu*
a mám tu pěknou kněžka/zlodějka? ale asi to spíš bude SM (Snake Master
(ne sado maso(i když kdo ví)))
a jednu procházku Krynskejma horama

(nic moc oči... zato hezky propracovené)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:45 20. Jul 2012
by Absinthorix
-darkvision- wrote:Ta dolní je Verensova nastávající.
Kšá kšá, bez obrázku skončíš na řetězu

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:47 20. Jul 2012
by Absinthorix
Válečnice
