Page 21 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:25 19. Jul 2012
by Absinthorix
Půlčík dobrodruh, pan Hubert "Kudlička" Zapětprstů
Image

Bezjmenná koboldí zrůdička
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 06:03 19. Jul 2012
by -RoF-
Amber wrote:RDD (které není Aria :P )

Image
A co ten ocásek omotaný kolem nohy? :twisted:


Takhle kdysi vypadala moje Lilya elfka lučišnice (zaklínač/RDD/AA) ale bez těch rohů :)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:53 19. Jul 2012
by Molly23
Ojojojoj jak to ta létavka zas drží... takhle by nic netrefila... ale najdou se i horší, třeba tenhle autor asi neví jak funguje luk a taky má jakési divné držení...
Ale ta dolejc, ta to drží už celkem přijatelně :twisted:

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:20 19. Jul 2012
by Amber
Okatá ohnivá čarodějka

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:45 19. Jul 2012
by KaTo
Amber wrote:Okatá ohnivá čarodějka ...
Tak takhle nějak si představuji případnou dceru Ališáka a Layly. Něžná po mamince, talentovaná po tatínkovi (nebo obráceně? :twisted: )
P.S.
Ať nespamuju, přihodím obrázek "normální" fešné adolescentní asimámrýmky :) :
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:53 19. Jul 2012
by Amber
Holka na baterky:
:D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:59 19. Jul 2012
by Amber
Bylo nebylo... jak to mohlo být a naštěstí nebylo :D :P

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:26 20. Jul 2012
by Absinthorix
Zákeřnej bard
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:26 20. Jul 2012
by Absinthorix
Nejmenované...
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:08 20. Jul 2012
by -RoF-
Hehe taky bych měl jistý tip. :)

Obludka potvůrka
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:30 20. Jul 2012
by Molly23
Absinthorix wrote:Nejmenované...
Image
Jak nejmenované? To je přece Lisa a Ally!!!

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:57 20. Jul 2012
by klobouk
Poprvé a naposled zachraňuji Pajuli před banem na tento topic.

Zeirův žampjón v zácviku (nebo Absint a Pajule)
Image

Edit: to musím vlastně dát dva.
Taky po návštěvě
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:31 20. Jul 2012
by Absinthorix
*odloží brousek a kosu*

a mám tu pěknou kněžka/zlodějka? ale asi to spíš bude SM (Snake Master (ne sado maso(i když kdo ví)))
Image

a jednu procházku Krynskejma horama :) (nic moc oči... zato hezky propracovené)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:45 20. Jul 2012
by Absinthorix
-darkvision- wrote:Ta dolní je Verensova nastávající.
Kšá kšá, bez obrázku skončíš na řetězu
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:47 20. Jul 2012
by Absinthorix
Válečnice
Image