Page 21 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 08:52 22. Apr 2014
by Krysak
Tak ohledne nečitelnosti seriálu GOT, koukám na to se ženou. Scena u chcíplého krále, říkám hned jak tam přichází fotr krále. "Hele vohne sestru a vojede ji na stole, kde leží král a ona bude hekat synovi do xichtu...."
Netrefil jsem se na 100%, ale jsem hodně blízko:). Cilem je bořit tradice a uctu k hodnotám.
To samé u Moutaina, spletl jsem se jen v tom, že jsem si myslel, že toho chlapka zabije hned po jídle, aby se vyspal v posteli. A on mu prachy vzal a jen ho asi omráčil.... až druhý den.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 10:04 22. Apr 2014
by Mourisson1
Myslíš Hounda, že?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:03 22. Apr 2014
by kokosak
Sou ty samý. Nemáš fantazii

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:23 22. Apr 2014
by Absinthorix
Krysak wrote:Tak ohledne nečitelnosti seriálu GOT, koukám na to se ženou. Scena u chcíplého krále, říkám hned jak tam přichází fotr krále. "Hele vohne sestru a vojede ji na stole, kde leží král a ona bude hekat synovi do xichtu...."
Netrefil jsem se na 100%, ale jsem hodně blízko:). Cilem je bořit tradice a uctu k hodnotám.
To samé u Moutaina, spletl jsem se jen v tom, že jsem si myslel, že toho chlapka zabije hned po jídle, aby se vyspal v posteli. A on mu prachy vzal a jen ho asi omráčil.... až druhý den.
Ještě že tam nenaklusal i Oberyn s tou svou courou a nezapojil i toho krále, což? Ale na to byl autor moc měkkej

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 01:46 31. May 2014
by Molly23
Tak už vím čím si budu krátit čekání na další díly

. Drsný mod na Mount and Blade.
http://www.moddb.com/mods/a-clash-of-kings

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 20:28 03. Jun 2014
by sandoftime
Si tam odskočil na návštěvu Xin Zhao....
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:50 10. Oct 2016
by Barbar321
Nemá někdo nějaký odkaz na 5-tou serii? Nějak se mi jí asi povedlo smazat/založit/zapomenout.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 18:41 10. Oct 2016
by Aillen
Barbar321 wrote:Nemá někdo nějaký odkaz na 5-tou serii? Nějak se mi jí asi povedlo smazat/založit/zapomenout.
Já se dívala tady:
http://www.topserialy.sk/serialy/game-of-thrones-s06e09, snad je to ještě aktivní, neověřovala jsem.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:42 11. Oct 2016
by Barbar321
Děkuju za odkaz, ale přeci jen. Pokud by se našel někdo, kdo má stahovatelnou verzi, nepohrdnul bych a byl bych rád.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 19:57 11. Oct 2016
by Kathermara
Barbar321 wrote:Děkuju za odkaz, ale přeci jen. Pokud by se našel někdo, kdo má stahovatelnou verzi, nepohrdnul bych a byl bych rád.
A zkusil jsi ulož.to?

Mám takový dojem, že tam svého času byla celá série.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 21:08 11. Oct 2016
by Barbar321
Kathermara wrote:Barbar321 wrote:Děkuju za odkaz, ale přeci jen. Pokud by se našel někdo, kdo má stahovatelnou verzi, nepohrdnul bych a byl bych rád.
A zkusil jsi ulož.to?

Mám takový dojem, že tam svého času byla celá série.
jo, ale nějak se tam 5-té serie nemůžu dopátrat

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 10:34 15. Oct 2016
by Barbar321
Barbar321 wrote:Nemá někdo nějaký odkaz na 5-tou serii? Nějak se mi jí asi povedlo smazat/založit/zapomenout.
Tak záhada vyřešena. 5-tou sérii jsem neviděl, takže jsem jí neměl ani stáhlou
Kdyby někdo hledal, povedlo se mi nějaké díly najít zde:
https://sdilej.cz/folders/54L0Ed/Hra+o+Trůny/