Page 21 of 331
Re: Poděkování
Posted: 21:55 18. May 2008
by LDamian
Takze. Dekuji za turnaj vsem co se ucastnili a samozrejme hlavne poradatelum. Jsem rad, ze jsem zasel, i kdyz jsem tam byl spis jako otloukanek.

Mnoho z tech souboju bylo vazne zajimavych - treba Arto vs Mannaz - vazne napinave. Nektere naopak byly skoro az zbytecne - chtelo by to vymyslet, jak se poprat s tim rozdilem x levelu. I kdyz je fakt, ze Moidrin (necestne - diky pasti) skoro sejmul Mannaze... no proste bylo to moc zajimave a rad prijdu zase.
Joo a speciálně díky za následnou pitku a rvačku.

Re: Poděkování
Posted: 22:13 18. May 2008
by Kiri
Jo vybornej turnaj, bezva sem se bavil, paradni bitky, trochu ty necestnosti tam byla namiste, opravdu bomba a nasledne bourlive oslavi taky bomba, DIK

Re: Poděkování
Posted: 22:20 18. May 2008
by Neithan1
Pridavam sa k dakyvzdaniu,

najdolezitejsie ponaucenie som si odniesol ku koncu : pamatuj ze uzivanie drog nieje bez nasledkov.
joo a specielne reverendovi za jeho moralnu podporu mojich schopnosti v dobe ked som to najviac potreboval.

Re: Poděkování
Posted: 22:22 18. May 2008
by Daanri
Ja dakujem hracom za ucast na turnaji a ostatnym DM za pomoc pri organizacii turnaja.

Re: Poděkování
Posted: 22:31 18. May 2008
by Marvin
Podakovanie patri aj z mojej strany a to Damianovi ze tu myslienku turnajov opat ozivil, DMkam za sprostredkovanie a vsetko to okolo turnajovej sezony a samozrejme i hracom ktori sa dostavili, skvele som sa bavil, suboje to boli adrenalinove a vyborne , tesim sa na dalsi turnaj

Re: Poděkování
Posted: 23:56 18. May 2008
by Pivo
Děkuji všem za zajímavý turnaj,kde jsem zklamal své přátele.Příště to snad bude lepší

Re: Poděkování
Posted: 00:00 19. May 2008
by Darien
LOL, já se vždy PVP vyhýbal jako čert kříži, takže to byl snad můj první turnaj v životě, takže jsem vůbec netušil pár věcí, ale je fakt, že s těmi útočnými kouzly jste mne hodně zaskočili:) Já to dycky prožívám hrozně emotivně, takže moje prsty se naprosto klepaly a brněly:) Hlavně po tom prvním vítězství:)
Re: Poděkování
Posted: 22:08 19. May 2008
by Shifter
Diky matlafouskovi za dnesni hru a trpelivost, hlavne dky za skvele ztvarneni sislaveho a trochu senilniho paladina

Re: Poděkování
Posted: 22:30 19. May 2008
by Neithan1
vdaka RESovi za skvelu dnesnu prechadzku.. dufam ze pad serveru prezijeme.
Re: Poděkování
Posted: 01:43 24. May 2008
by LDamian
Dormalhirovi, Teheronovi a Moidrinovi za opravdu dlouhou a zajimavou vypravu, diky ktere jsem se snad konecne dostal pres ten zaklety 11. level, na kterem jsem trcel pres dva tydny.

Re: Poděkování
Posted: 01:54 24. May 2008
by danielfojt
LDamian wrote:Dormalhirovi, Teheronovi a Moidrinovi za opravdu dlouhou a zajimavou vypravu, diky ktere jsem se snad konecne dostal pres ten zaklety 11. level, na kterem jsem trcel pres dva tydny.

tez se pridavam bylo to super,hlavne koralka byla jedinecna,vice takovych vyprav

Re: Poděkování
Posted: 01:54 24. May 2008
by DenGrasse
LDamian wrote:...pres ten zaklety 11. level, na kterem jsem trcel pres dva tydny.

tomu říkám trčet... já jsem raketově prolétl čtvrtý za měsíc a půl
EDiT: sakra to jsem OT, takže: děkuji skriptíkům a superveverkám za to jak vylepšujou craft!
Re: Poděkování
Posted: 17:48 24. May 2008
by danielfojt
tak tedy s chladnou hlavou musim podekovat druzine a to Gragovi,Gabrielovi a Wallovi za to jaky je na nech spoleh kdyz nekdo zemre v dungeonu.jiste se da pocitat ze nekdo v tezkem dungeonu zemre,ale taky se da spolehnout na ostatni ze jej donesou k nejblizsimu knezi,bohuzel tito lide si asi myslim ze clovek u pocitace ji pije spi,kdyz jsem rekl ze me tlaci cas ze bych potreboval ozivit nejbliz kde to jde jsem si jen vyslech,teda to choavni co to je hruza a oziveni jsem se nedockal.holt asi nejsem jejich kamarad abych stal za oziveni.timto chci podekovat vsem ostatnim co se na me nikdy nevybodli...a nebojte semnou ve druzine se vam tohle stat nemuze,muzete se spolehnout ze ja vas ke knezi dopravim jak jen t pujde....diky a preji hezky den hlavne nekterym nafoukancum co zde hraji.......
Re: Poděkování
Posted: 18:04 24. May 2008
by Sokar
Nesli jsme te normalne do chramu a meli v planu te ozivit v Karathe.Nikomu si o tom,ze musis koncit nepsat,alespon mne ne. Navic se z toho nezblaznime,ozivit se muzeme klidne az se pripojit pozdeji.Tak sis mohl tvoji urazenou scenu do druziny odpustit.
Mas chovani maleho fakana,pravdepodobne jim i jsi.Ale neboj,z toho vyrostes,jestli uz si vyrostl,uz ti neni pomoci a lituju te....

Re: Poděkování
Posted: 19:53 27. May 2008
by igor
Dík Berserkovi za skvělej zápis

Málem sem se tu udusil chlebem jak sem se smál
