Page 201 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:47 12. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 09:55 13. Jun 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 01:34 14. Jun 2012
by J.F.Payne
Jestli máte něco času, diskuze pod tímhle přípravkem (všimněte si ceny) je plná perel. Chlámal jsem se u toho asi hodinu, až mě bolela bránice.
http://lx-kosmetika.cz/309,cz_creme-de- ... 250ml.html
Re: Vtípky
Posted: 02:57 14. Jun 2012
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 07:39 14. Jun 2012
by Krysak
J.F.Payne wrote:.....l
Děkuju moc nečkal jsem tak drsnou diskuzi a zabavnou. Občas opravdu perla doslova gigantických rozměrů.
Re: Vtípky
Posted: 13:38 14. Jun 2012
by -RoF-
Muž odejde do práce a žena si přivede domů milence. Její malý syn přijde neočekávaně domů, uvidí milence s matkou a tak se schová do skříně a sleduje. V tom přijde domů i manžel. Žena vyskočí a aniž by si všimla ve skříni svého syna ukryje svého milence do téže skříně. V tom se chlapeček ozve: -"Je tady tma, co?"
Muž odpoví: -"To teda je."
Chlapeček: -"Mám u sebe baseballový míček."
Muž: -"To je fakt bezva."
Chlapeček: -"Nechceš ho koupit?"
Muž: -"Ne dík!"
Chlapeček: -"Venku je můj otec."
Muž: -"Tak za kolik?"
Chlapeček: -"250 dolarů."
Za pár dní se situace opakuje.
Chlapeček: -"Je tady tma,co?"
Muž: -"To teda je."
Chlapeček: -"Mám tady baseballovou rukavici."
Muž který už ví oč jde se ptá: -"Tak za kolik?"
Chlapeček: -"750 dolarů."
Pár dní nato otec povídá svému synovi: -"Popadni svou baseballovou rukavici,pojď ven a zachytáme si."
Chlapeček na to: -"Nemůžu, prodal jsem míček i rukavici."
Otec udiveně: -"A za kolik jsi to prodal?"
Chlapeček: -"Za 1000 dolarů."
Otec: -"To je příšerné, jak můžeš brát své kamarády takhle
na hůl. To je mnohonásobně vic, než to stojí. Půjdeš do kostela a vyzpovídáš se!"
Když přijdou do kostela, vstrčí otec svého synka do zpovědnice
a zavře dveře.
Chlapeček: -"Je tady tma,co?"
Kněz: -"Kurva nezačínej s tím zase."
Re: Vtípky
Posted: 16:40 14. Jun 2012
by XŠevyX
J.F.Payne wrote:......
To nemá chybu (až na tu cenu)

Re: Vtípky
Posted: 18:02 14. Jun 2012
by Prasokralik
mě zaráží trochu jiná věc....
Co děláš na takovejch stránkách ty?!?!
btw: slyšel jsem že pomazání jednorožčím sp...teda creme de la mer z tebe udělá lepšího paladina
Re: Vtípky
Posted: 18:38 14. Jun 2012
by Thuereg
Prasokralik wrote:
mě zaráží trochu jiná věc....
Co děláš na takovejch stránkách ty?!?!
btw: slyšel jsem že pomazání jednorožčím sp...teda creme de la mer z tebe udělá lepšího paladina
Si to špatně pochopil... pomazáním se cremem delamerem se z tebe "stane" paladin....
Re: Vtípky
Posted: 10:52 15. Jun 2012
by -RoF-
V Sovietskom Zväze umiera babička.
Dedko navštívi každého lekára, o kom predpokladá, že dokáže babičku
vyliečiť.
Nakoniec sa dostane k alternatívnemu liečiteľovi, ktorý mu poradil, aby
babičku čím skôr uspokojil sexuálne. Dedko sa vyhovára:- Ale, veď som už
nato starý, dávno už to nerobím, v mojich rukách umrel aj súdruh Lenin,
už to nie je pre mňa...!
Liečiteľ bol neúprosný a trval na svojom.
Nakoniec dedko súhlasil... Išiel domov a umierajúcu babičku riadne
pretiahol, potom zaspal. Keď sa ráno zobudil, vidí, že babička nie je na
posteli, ale v kuchyni pečie palačinky, usmieva sa, veselo si spieva,
len - len, že netancuje.
Dedko znechutene bije hlavu do steny: Aký som ja len somár!
Mohol som zachrániť aj súdruha Lenina...!
Re: Vtípky
Posted: 18:25 15. Jun 2012
by D_E_K_A
Omg... bych tě střelil nejradši!

Došel jsem ke druhé stránce a konečně jsem potlačil smích a řehtání a kdo ví co všechno ještě a překlikl na forum...
Uff *oddechuje a snaží se uvolnit* Ted vyvstává otázka, jestli mám číst dál nebo ne... se bojím, aby mi huba neupadla.

Re: Vtípky
Posted: 18:28 15. Jun 2012
by D_E_K_A
Hehe.. s tím Leninem taky dobrý.

Re: Vtípky
Posted: 00:01 16. Jun 2012
by Molly23
Je to v němčině, je to náročné, ale epický závěrečný souboj s drakem za to stojí!
http://www.youtube.com/watch?v=CALPxVN-aps
Re: Vtípky
Posted: 21:43 16. Jun 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 22:59 16. Jun 2012
by XŠevyX
Chudák Jano
