Page 201 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:31 25. May 2012
by klobouk
Díky smečkám za minisimulaci velké výpravy! Bylo to maso! (Ale šlo to. Ne, že ne.)

Re: Poděkování

Posted: 00:38 25. May 2012
by Amber
Chtěla bych poděkovat Mollymu za hraní Vilmy. Rozveselit ji je vždycky výzva! :wink:
Díky Gallimu za drobnou megasuprčupr výpomoc, hehe.
Kloboukovi za to, jak nikdy neztrácí hlavu (však ono se říká "nechte na hlavě", že? 8) ).
Nakonec i všem členům dnešní výpravy, přestože pro mě osobně byla taková rozporuplná.

Re: Poděkování

Posted: 22:12 26. May 2012
by Fryn
Díky za včerejší stopování :) .

Re: Poděkování

Posted: 22:14 26. May 2012
by Paulus
Děkuji DM za dnešní sehrání u překupníka.

Re: Poděkování

Posted: 00:22 28. May 2012
by Molly23
Velké díky Lareth za další strávenou noc na pokoji! Vážně jsem rád, že jsem s ní začal tuhletu hru :) hrozně mě to baví a snad se to posune ještě někam dál! :twisted: Plány a nápady by byli hehehe... uvidíme ;).
Říkal jsem si zda najít ještě někoho do trojky, ale zjistil jsem, že si Vil bohatě vystačí s Lar :). Ale kdo ví, tím zas nechci říct, že by třeba nikdo další šanci nedostal ;).

Re: Poděkování

Posted: 00:35 28. May 2012
by Amber
Molly, díky za skvělou hru, která výrazně předčila první polovinu večera. :wink: A taky za velmi netradiční výplatu! :twisted:
Ještě bych chtěla poděkovat neznámému DJovi, který nám k tomu příjemně zahrál(a) na flétnu. 8)

Re: Poděkování

Posted: 08:21 28. May 2012
by klobouk
Mě první polovina večera bavila moc. Jak jsou někde trpaslíci, tak je sranda (doufám, že někdo má screen s nastoupenou trpasličí hordou). Dík za super akci s parádně říznou hádkou nakonec! U té jsem se nejvíc nasmál. :)

Re: Poděkování

Posted: 10:01 28. May 2012
by -RoF-
klobouk wrote:Mě první polovina večera bavila moc. Jak jsou někde trpaslíci, tak je sranda (doufám, že někdo má screen s nastoupenou trpasličí hordou). Dík za super akci s parádně říznou hádkou nakonec! U té jsem se nejvíc nasmál. :)
Mě to taky pobavilo, já jsem něco takové aj očekával s tím množstvím trpošů.
Na druhou stranu to někteří moc hrotili a nechali se vyprovokovat.

Jinak holt jde jen o zábavu :) , takže díkas všem co přišli a pobavili se. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:37 29. May 2012
by Caehan
Chtěl jsem poděkovat Maye a Johanovi za hezkou hru!

Re: Poděkování

Posted: 23:50 29. May 2012
by J.F.Payne
Děkuji moc za poodhalení trošky příběhu, kterej stojí za jistou postavou :)
A díky Eriborovi za společnost.

Re: Poděkování

Posted: 12:24 30. May 2012
by Diemo
dekuju uctu taokan, ze vse zaridil a dmku, ktere si na nas udelalo cas

Re: Poděkování

Posted: 21:19 30. May 2012
by slencak
Diemo wrote:dekuju uctu taokan, ze vse zaridil a dmku, ktere si na nas udelalo cas
:viking: Taky tak, děkuju.

Re: Poděkování

Posted: 22:36 30. May 2012
by Amber
Ráda bych tak nějak všeobecně poděkovala všem hráčům, kteří mají tu trpělivost a nervy čekat, než někam dolezu. :D Především Aulovi, který to chudák odnášel nejvíc, zato ale statečně.
Skutečně si toho cením.

Re: Poděkování

Posted: 02:06 01. Jun 2012
by Caehan
Dík Desmondovi za hru! Kéž by byla smrt vždycky tak napínavá a zajímavá. :)

Re: Poděkování

Posted: 09:19 01. Jun 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Dík Desmondovi za hru! Kéž by byla smrt vždycky tak napínavá a zajímavá. :)
Taky se přidávám, aspoň jsem si užil úprk hehe. Jen ten vodní elementál, kéž by nás nepronásledoval a neupozornil tak na nás hm :!: