Page 201 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:31 25. May 2012
by klobouk
Díky smečkám za minisimulaci velké výpravy! Bylo to maso! (Ale šlo to. Ne, že ne.)
Re: Poděkování
Posted: 00:38 25. May 2012
by Amber
Chtěla bych poděkovat Mollymu za hraní Vilmy. Rozveselit ji je vždycky výzva!
Díky Gallimu za drobnou megasuprčupr výpomoc, hehe.
Kloboukovi za to, jak nikdy neztrácí hlavu (však ono se říká "nechte na hlavě", že?

).
Nakonec i všem členům dnešní výpravy, přestože pro mě osobně byla taková rozporuplná.
Re: Poděkování
Posted: 22:12 26. May 2012
by Fryn
Díky za včerejší stopování

.
Re: Poděkování
Posted: 22:14 26. May 2012
by Paulus
Děkuji DM za dnešní sehrání u překupníka.
Re: Poděkování
Posted: 00:22 28. May 2012
by Molly23
Velké díky Lareth za další strávenou noc na pokoji! Vážně jsem rád, že jsem s ní začal tuhletu hru

hrozně mě to baví a snad se to posune ještě někam dál!

Plány a nápady by byli hehehe... uvidíme

.
Říkal jsem si zda najít ještě někoho do trojky, ale zjistil jsem, že si Vil bohatě vystačí s Lar

. Ale kdo ví, tím zas nechci říct, že by třeba nikdo další šanci nedostal

.
Re: Poděkování
Posted: 00:35 28. May 2012
by Amber
Molly, díky za skvělou hru, která výrazně předčila první polovinu večera.

A taky za velmi netradiční výplatu!
Ještě bych chtěla poděkovat neznámému DJovi, který nám k tomu příjemně zahrál(a) na flétnu.

Re: Poděkování
Posted: 08:21 28. May 2012
by klobouk
Mě první polovina večera bavila moc. Jak jsou někde trpaslíci, tak je sranda (doufám, že někdo má screen s nastoupenou trpasličí hordou). Dík za super akci s parádně říznou hádkou nakonec! U té jsem se nejvíc nasmál.

Re: Poděkování
Posted: 10:01 28. May 2012
by -RoF-
klobouk wrote:Mě první polovina večera bavila moc. Jak jsou někde trpaslíci, tak je sranda (doufám, že někdo má screen s nastoupenou trpasličí hordou). Dík za super akci s parádně říznou hádkou nakonec! U té jsem se nejvíc nasmál.

Mě to taky pobavilo, já jsem něco takové aj očekával s tím množstvím trpošů.
Na druhou stranu to někteří moc hrotili a nechali se vyprovokovat.
Jinak holt jde jen o zábavu

, takže díkas všem co přišli a pobavili se.

Re: Poděkování
Posted: 23:37 29. May 2012
by Caehan
Chtěl jsem poděkovat Maye a Johanovi za hezkou hru!
Re: Poděkování
Posted: 23:50 29. May 2012
by J.F.Payne
Děkuji moc za poodhalení trošky příběhu, kterej stojí za jistou postavou

A díky Eriborovi za společnost.
Re: Poděkování
Posted: 12:24 30. May 2012
by Diemo
dekuju uctu taokan, ze vse zaridil a dmku, ktere si na nas udelalo cas
Re: Poděkování
Posted: 21:19 30. May 2012
by slencak
Diemo wrote:dekuju uctu taokan, ze vse zaridil a dmku, ktere si na nas udelalo cas

Taky tak, děkuju.
Re: Poděkování
Posted: 22:36 30. May 2012
by Amber
Ráda bych tak nějak všeobecně poděkovala všem hráčům, kteří mají tu trpělivost a nervy čekat, než někam dolezu.

Především Aulovi, který to chudák odnášel nejvíc, zato ale statečně.
Skutečně si toho cením.
Re: Poděkování
Posted: 02:06 01. Jun 2012
by Caehan
Dík Desmondovi za hru! Kéž by byla smrt vždycky tak napínavá a zajímavá.

Re: Poděkování
Posted: 09:19 01. Jun 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Dík Desmondovi za hru! Kéž by byla smrt vždycky tak napínavá a zajímavá.

Taky se přidávám, aspoň jsem si užil úprk hehe. Jen ten vodní elementál, kéž by nás nepronásledoval a neupozornil tak na nás hm
