Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:34 08. Jan 2015
Ano, systém opilosti stále funguje. Možná tedy už nestřílí ty hlášky, ale postava si stále stoupá.
ale střílí a jsou dost otravný!Infra wrote:Ano, systém opilosti stále funguje. Možná tedy už nestřílí ty hlášky, ale postava si stále stoupá.
+1G-ladiator wrote:Jestli se to má njěka upravovat, tak jsem pro to, aby se to odstranilo, spolu se systémem opilosti (pokud tedy ještě funguje)
Jachym wrote:Zdravím , co mi chybí na Thalii . Předem bych chtěl říci že celkově se mi
Thálie velmi líbí např Lesík u Ivory je velmi povedená lokace a takových je víc.
Chybí mi Ivory ,
ta stará dobrá Ivory která byla perlou a chloubou Thalie . Kam se bez nucení a rádi vraceli
postavy všech hráčů. A to si myslím že je toto nejhorší Ivory ze všech třech co jsem viděl. Klidně udělejte anketu.
Co je na ní té stavající nevyhovující. Je nepřirozená - takovou vesnici by Češi a Moraváci nikdy nepostavili.
Ačkoli je možno z lokace jít třemi směry , je vesnice mimo a cesta jí jen prochází - v reálu by postavili vesnici tak aby
rozcestník byl uvnitř vesnice a z ní se vycházelo třemi směry . Ve vesnici není žádné hezké venkovní posezení
jak bylo u těch starších verzí . Vesnice působí neuvěřitelně smutně , žádné kočičky ani pejsci,(byli jste někdy na pořádném venkově)
Hospoda nad srázem noje nepříjemná , opilci mohou padat přímo z utesů . Kovář Theogil sedí v hospodě než aby
okovaval koně , opravoval srpy a motyky. Chybí tam náves a dobytek. Prostě stará Ivory byla bezkonkurenční.
- Vodopád u mravenců - viděl jsem film Avatar a nejvíc mne štvalo že ten režiser se nezamyslel nad tím odkud teče z
těch létajících skal ta voda. No a zde je to samé skalní věž na rovině a z ní to teče a teče.
- Co mi hoodně chybí je ta lyrická Thálie kdy jste si stoupli na pole mezi zemědělce slunce svítilo a vy jste
sekali oves , sbírali česnek a jiné plodiny - chybí mi sběr ( néé alchymie) a prostory jsou na to krásné pole a louky
prostě posbírám plodiny a něco mohu sníst jiné upravit nad ohněm a jiné prodat v hospodě. Dobré bylo i to sbírání medu
a vosí uhly s medem. Bylo to romantické a velmi dobře to oživovalo Thálii. Nevím jak funguje rybolov to jsem ještě nezkoušel
ale prut je hodně drahý tak snad se budou tahat poklady.
- Co mne trochu trápí jsou přechody , ano na staré Thálii (fuj škaredé slovo staré) byli přechody celkem dobré ba suprové
. Měl jsi v dungu malér stačilo vběhnout do východu z jeskyně a byl jsi skoro spasen (skoro někdy šli za tebou)
, ted to ale tak nefunguje , přechod musíš hledat a klikat až zjistíš že klikáš v podsvětí. No už jsem si zvykl a
dávám si bacha.
- Dílny - prosím vás proč je v dílnách méně časových expů? Vždyt tam nikdo není !!
kde se ty postavičky mají scházet? Nevím. Vím že lidi se lognou a nakuknou do dílen ale nikde nikdo tak jdou pryč.
- Lagy , prý proběhla uprava a já jsem z toho neštasten - nevidim svého přítelíčka a lagy jsou veelmi nepříjemné.
nešlo by to vrátit?
- Na závěr se velmi omlouvám všem tvůrcům a těm co se na tvorbě podíleli - nebylo mým cílem někoho urazit . Velmi si vážím WB a celého týmu Thálie. Toto je jen můj názor a nemusí být správný ale tak to vidím.
Většina starých není.. a do tohohle fakt nejdu, je to nevděčná práce navíc někomu se to líbí takhle. Už jsem slyšela, že jsou moje lokace odporný, a to dodá odvahu a chuť.Radim wrote:Tak tilesety snad nejsou vymazané ne? Udělat lokaci jako byla dřív není takovej problém jen tomu věnovat ten čas, tohle všechno může udělat i méně zkušený tvůrce v toolu.
Nevim jakový byli předtím, holt se zase nahraje stará vezrebez všech oprav a úprav když to jinak nejde.A abych nebyl od věci tak ty lagy jsou strašný, pochopil bych je při plném serveru, ale při 4 lidech ve hře mít lagy třeba i 10 sekund je fak dost velkej problém.
Radim wrote:Tak tilesety snad nejsou vymazané ne? Udělat lokaci jako byla dřív není takovej problém jen tomu věnovat ten čas, tohle všechno může udělat i méně zkušený tvůrce v toolu.
A abych nebyl od věci tak ty lagy jsou strašný, pochopil bych je při plném serveru, ale při 4 lidech ve hře mít lagy třeba i 10 sekund je fak dost velkej problém.
Tak že je možné hledat nějaký objekt přímo v tielsetové dlaždici mě vůbec nenapadlo zkusit.karolina wrote:Ivory by možná stačilo trochu poupravit, vyměnit baráky se slaměnou střechou za normální kamenné.. Ale při těch státnicích předemnou an to nemám čas.. možná v létě když všechno zvládnu, možná taky ne.
Aillen: když něco nenajdeš, je možné že to není umístitelný objekt , ale přímo něco v tilsetové dlaždici.. Nebo postele z nebesi, nevím jestli takový s tou stříškou nebo se závěsama?
Ta postel je kombinace dlaždice - to poznáš že se na ní dá vylézt a pak jsem tam dala ty závěsy, což je umístitelný objekt.Aillen wrote:.......