Page 202 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:51 17. Jun 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 09:41 18. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:44 18. Jun 2012
by G-ladiator
Re: Vtípky
Posted: 19:27 18. Jun 2012
by D_E_K_A
Hahahahahah... +1

Re: Vtípky
Posted: 09:43 19. Jun 2012
by Molly23
Jak se pozná pravý fanoušek...
Ten muž napravo zemřel při nehodě autobusu na turné kalepy. Hrozilo že po této ztrátě přestane kapela hrát. Podílel se na nejdůležitějších albech kapely (dle mého názoru aspon, ale věřím že spousta dalších vám řekne to samé).
Re: Vtípky
Posted: 09:56 19. Jun 2012
by Molly23
The man in black!

Zakladatel slavné organizace

Re: Vtípky
Posted: 14:04 19. Jun 2012
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 14:29 19. Jun 2012
by Lord_Berserk
Paladinové maj novýho boha

Re: Vtípky
Posted: 14:29 19. Jun 2012
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 17:14 19. Jun 2012
by johnny98-G
Braenn wrote:
Vazne na to chces odpoved?

Re: Vtípky
Posted: 17:19 19. Jun 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 09:28 21. Jun 2012
by Aulus
Že by Ryudern?

Re: Vtípky
Posted: 19:14 21. Jun 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 19:45 21. Jun 2012
by Aulus
Nalkanar wrote:...
Dostala mě podoba Ironmana s obrázkem o příspěvek výše.
Ironmanka...
Re: Vtípky
Posted: 21:11 21. Jun 2012
by Aulus