Page 202 of 331
Re: Poděkování
Posted: 02:01 02. Jun 2012
by D_E_K_A
Díky všem za dnešní den, co se motali kolem Lyriel a i těm, kam se zase Lyriel připletla.

(viz. Azhael, atp.)
Díky i za ostatní postavy, sic to už nebylo tak veselé *brousí si zuby na Gordhunka*
Bylo to fajn.

Re: Poděkování
Posted: 23:27 03. Jun 2012
by XŠevyX
Děkuji VŠEM za dnešní výpravu.... Bylo to dost napínavé!

Re: Poděkování
Posted: 01:52 04. Jun 2012
by klobouk
XŠevyX wrote:Děkuji VŠEM za dnešní výpravu.... Bylo to dost napínavé!

Přidávám se! Děkuju všem. I když úplně jiným, ale všem. Bavil jsem se celej večer.
Re: Poděkování
Posted: 01:16 10. Jun 2012
by Amber
Děkuji za dnešní hru. Milá, matoucí, motivační.
Každý si v tom jistě najde to své.

Re: Poděkování
Posted: 23:53 10. Jun 2012
by harlequin_ichtyosis
chci podekovat Desmondovi a svym spoluhracum za fajn hru, bavi me namahat mozkove zavity v casovem presu, kdyz kazde spatne rozhodnuti je okamzite potrestano

Re: Poděkování
Posted: 00:39 12. Jun 2012
by J.F.Payne
Díky za poslední dny všem svým spoluhráčům za zatraceně zajímavé herní situace, do kterých se ta moje postava dostává.
Re: Poděkování
Posted: 08:26 12. Jun 2012
by D_E_K_A
Já také děkuji všem, kteří měli tu možnost ted spíše v poslední době Kir a Redryka.
A že těch kiksů nebylo málo. ( prokletý amulet, řešení hádanek a dalších ujetých několik ujetých komplikací - v hidu projít skrze portál, a pak ani sám hidař nevidí sám sebe, protože má taky výtečný hide

Pokusy o jeho odhalení v rámci možností byly bezvadný, atd... atd...).
Prostě kopa legrace a skvělé hry, bavil jsem se.

Re: Poděkování
Posted: 01:14 14. Jun 2012
by Aulus
Díky všem za dnešní noční hru. Bylo to víc epické než jakákoli výprava.

Re: Poděkování
Posted: 01:14 14. Jun 2012
by Amber
Děkuju všem za dnešní veselou rozpravu

už nějakou dobu jsem se tak nenasmála! A některé ty hlody mi tedy prodloužily život... dožiju se minimálně 100 let.

Re: Poděkování
Posted: 01:23 14. Jun 2012
by klobouk
Mi to spadlo, takže díky a dobrou.
Re: Poděkování
Posted: 01:25 14. Jun 2012
by Nalkanar
Díky... srandy kopec...
Nien zabodovala

stylově
Vilma nezklamala

Rodal vs Pavučinka - aneb zavřeme se sami!

Re: Poděkování
Posted: 01:45 15. Jun 2012
by J.F.Payne
Díky za dnešní epickej den ve hře.
Nejenom že družinka perlila hláškama, nejenom že jsme si epicky zabojovali a nikdo nechcípl... ale zpestření v Orčích tesácích při cestě zpět bylo super (jsme blbci s těma vajíčkama!), a dohra v Karathě taky (kecy strážných - k nezaplacení).
Celkově super, dneska.
Re: Poděkování
Posted: 01:53 15. Jun 2012
by G-ladiator
Souhlasím

Sice se mi chtělo už od té chvíle, co jsem lognul, spát, ale stálo za to vydržet

Dík moc
Re: Poděkování
Posted: 01:54 15. Jun 2012
by Aulus
Bylo to vážně skvělé. Za celou dobu jsem se snad ani chvilku nenudil a úplně mě to vtáhlo do děje. Díky všem.

Re: Poděkování
Posted: 12:40 15. Jun 2012
by Caehan
Díky hráči Comdina za včerejší/dnešní výpravu. Bohužel mi to už tou dobou moc nemyslelo.