Page 203 of 329

Re: Vtípky

Posted: 12:48 22. Jun 2012
by Desmond
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:57 22. Jun 2012
by G-ladiator
Cool, to chci :D

Re: Vtípky

Posted: 14:00 22. Jun 2012
by Desmond
Vypadá self-made. Ale taky bych ji chtěl do šatníku :D.

Panečku, na to by se balily holky :P

Re: Vtípky

Posted: 14:06 22. Jun 2012
by Amber
Objasnění je nasnadě. Buďto si počkáte, až to začne autor prodávat, nebo se chopte jehel a nití, hoši. :wink:
http://www.geekologie.com/2012/06/im-co ... r-hood.php

Edit:
plus http://www.thisiswhyimbroke.com/armored ... f38c4ea7e8

Re: Vtípky

Posted: 14:13 22. Jun 2012
by Nalkanar
K tomu by se hodil dračí baťůžek

Re: Vtípky

Posted: 20:10 22. Jun 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 17:36 23. Jun 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 20:12 23. Jun 2012
by Amber
:mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:51 23. Jun 2012
by XŠevyX
Sice trochu starší ale pokaždé mě pobaví :D


Televizní štáb přijede do hor. Ptají se bači na nějakou veselou historku.
Bača: "Tož to se jednó ztratila sósedovic ovca, tož sme ju šli hledat celá ves a až sme ji našli, tak sme ji samó radostí otrtkali."
Štáb: "Bačo, tohle ale nemůžeme dát do vysílání, zkuste jinou."
Bača: "Tož to sa jednó ztratila moja baba, tož sme ju šli hledat celá ves a až sme ju našli, tak sme ji samó radostí otrtkali."
Štáb: "Bačo, tohle taky nemůžeme dát do vysílání, zkuste radši nějakou smutnou."
Bača: "Tož to som sa jednó ztratil já..."

Re: Vtípky

Posted: 11:44 25. Jun 2012
by Aulus
Vilma

Po 2. minutě to skvěle vystihuje jednu výše nejmenovanou postavu z Thalie. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 23:00 25. Jun 2012
by Shaman88
Nalkanar wrote:K tomu by se hodil dračí baťůžek
Dá se to někde koupit?

Re: Vtípky

Posted: 15:45 26. Jun 2012
by Molly23
Když jsem šel dělat ústní část zkoušky FCE tak jsme s kamarádem žertovali, že by byla prdel, kdyby s náma hovořil jako rodilej mluvčí někdo z Top Gearu, třeba Jeremy nebo Richard a představovali jsme si jaké to by to bylo. Jaké bylo naše překvapení když jsme našli na vývěsce učitelů té školy která ty zkoušky dělá tohle... Kdo kouká na Top Gear pochopí...

Re: Vtípky

Posted: 22:06 26. Jun 2012
by Molly23
1987

Mathias Rust - Západní Němec, který se vsadil s kamarády v hospodě, že doletí ve svém malém letadle až na Rudé náměstí.
Díky řadě náhod a obrovskému štěstí se mu to opravdu podařilo a po rozdání několika autogramů byl uvězněn. Po propuštění tento kousek prohlásil za "frajeřinu".

http://i.imgur.com/yeIFO.jpg

Re: Vtípky

Posted: 22:29 26. Jun 2012
by kucik
Cesnicka. Zrovna jsme se v ni kolibali po severnich cechach :)

Re: Vtípky

Posted: 22:36 26. Jun 2012
by Molly23
kucik wrote:Cesnicka. Zrovna jsme se v ni kolibali po severnich cechach :)
GRRRR!!!! Jen počkejte, já si ten piloták jednou udělám!