Page 203 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:48 22. Jun 2012
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 13:57 22. Jun 2012
by G-ladiator
Cool, to chci

Re: Vtípky
Posted: 14:00 22. Jun 2012
by Desmond
Vypadá self-made. Ale taky bych ji chtěl do šatníku

.
Panečku, na to by se balily holky

Re: Vtípky
Posted: 14:06 22. Jun 2012
by Amber
Objasnění je nasnadě. Buďto si počkáte, až to začne autor prodávat, nebo se chopte jehel a nití, hoši.
http://www.geekologie.com/2012/06/im-co ... r-hood.php
Edit:
plus
http://www.thisiswhyimbroke.com/armored ... f38c4ea7e8
Re: Vtípky
Posted: 14:13 22. Jun 2012
by Nalkanar
K tomu by se hodil
dračí baťůžek
Re: Vtípky
Posted: 20:10 22. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 17:36 23. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 20:12 23. Jun 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 22:51 23. Jun 2012
by XŠevyX
Sice trochu starší ale pokaždé mě pobaví
Televizní štáb přijede do hor. Ptají se bači na nějakou veselou historku.
Bača: "Tož to se jednó ztratila sósedovic ovca, tož sme ju šli hledat celá ves a až sme ji našli, tak sme ji samó radostí otrtkali."
Štáb: "Bačo, tohle ale nemůžeme dát do vysílání, zkuste jinou."
Bača: "Tož to sa jednó ztratila moja baba, tož sme ju šli hledat celá ves a až sme ju našli, tak sme ji samó radostí otrtkali."
Štáb: "Bačo, tohle taky nemůžeme dát do vysílání, zkuste radši nějakou smutnou."
Bača: "Tož to som sa jednó ztratil já..."
Re: Vtípky
Posted: 11:44 25. Jun 2012
by Aulus
Vilma
Po 2. minutě to skvěle vystihuje jednu výše nejmenovanou postavu z Thalie.

Re: Vtípky
Posted: 23:00 25. Jun 2012
by Shaman88
Re: Vtípky
Posted: 15:45 26. Jun 2012
by Molly23
Když jsem šel dělat ústní část zkoušky FCE tak jsme s kamarádem žertovali, že by byla prdel, kdyby s náma hovořil jako rodilej mluvčí někdo z Top Gearu, třeba Jeremy nebo Richard a představovali jsme si jaké to by to bylo. Jaké bylo naše překvapení když jsme našli na vývěsce učitelů té školy která ty zkoušky dělá tohle... Kdo kouká na Top Gear pochopí...
Re: Vtípky
Posted: 22:06 26. Jun 2012
by Molly23
1987
Mathias Rust - Západní Němec, který se vsadil s kamarády v hospodě, že doletí ve svém malém letadle až na Rudé náměstí.
Díky řadě náhod a obrovskému štěstí se mu to opravdu podařilo a po rozdání několika autogramů byl uvězněn. Po propuštění tento kousek prohlásil za "frajeřinu".
http://i.imgur.com/yeIFO.jpg
Re: Vtípky
Posted: 22:29 26. Jun 2012
by kucik
Cesnicka. Zrovna jsme se v ni kolibali po severnich cechach

Re: Vtípky
Posted: 22:36 26. Jun 2012
by Molly23
kucik wrote:Cesnicka. Zrovna jsme se v ni kolibali po severnich cechach

GRRRR!!!! Jen počkejte, já si ten piloták jednou udělám!