Page 203 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:18 16. Jun 2012
by Amber
Děkuji všem, kteří dneska trpěli rozmary mojí postavě. :D :oops:
Speciální dík patří Desmondovi za statečnost. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 03:05 16. Jun 2012
by Koninho87
Díky pár jedincům ve hře ale někdo tu epickej fakt nebude.Je to fakt bajkař =)

Re: Poděkování

Posted: 23:08 24. Jun 2012
by Thurms
Tak díky za pohádkovej večer, příjemná změna, děcka reagovala jak živá a je mi jasné, že pro dm to nebylo asi úplně jednoduché, ovládat takovej houf.

Re: Poděkování

Posted: 00:59 25. Jun 2012
by Caehan
Děkuji za pěknou hru dneska.

Re: Poděkování

Posted: 01:02 25. Jun 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Děkuji za pěknou hru dneska.
Taky se přidávám a dík všem, co jsem potkal. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:06 25. Jun 2012
by Amber
Děkuju za pohádkový večer, přestože jsem z něj mohla vidět jen část. :wink:

A srdečný dík Dekovi za větší pomoc a ochotu poradit, než bych kdy čekala. :D :!:

Re: Poděkování

Posted: 01:06 25. Jun 2012
by J.F.Payne
Já děkuju světu za soukromou grálovou výpravu. I když jsem nakonec chcípl, jakmile odeznělo prvotní nasrání, tak to mělo super atmosféru. Hell yeah!

Re: Poděkování

Posted: 07:35 25. Jun 2012
by -RoF-
Thurms wrote:Tak díky za pohádkovej večer, příjemná změna, děcka reagovala jak živá a je mi jasné, že pro dm to nebylo asi úplně jednoduché, ovládat takovej houf.
Taky díkas všem, bylo to fajn a halvně sranda.
A jako vždy jsem zapoměl na screeny :roll: , no nevadí.

Mě pobavilo, jak Josífek začal tleskat a příběh ještě neskončil a pak když příběh skončil, tak do něj nějaká holčička drcla a řekla "Ted už můžeš" *tleská* :D

Re: Poděkování

Posted: 20:24 25. Jun 2012
by davidsoft
Děkuji RoFovi za organizaci pohádkového večera a za vyvěšení pohádek z něj na fórum. :var_5: Škoda, že je málo screenshotů.

Děkuji autorům všech vyvěšených pohádek za jejich pěkné zpracování. :mus_13:

Re: Poděkování

Posted: 21:49 25. Jun 2012
by Miell
Já se taky přidám s poděkováním... hlavně za trpělivost :biggrin:
Reakce dětí mám nasledovány z reálu z divadla, kam chodím pravidelně s holkama, ale hromadné vodění postav trochu pokulhává a ve finále už jsem ztrácela přehled ve který postavě zrovna jsem.. ale bavila jsem se, pohádky byly super.. díky :!: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:28 25. Jun 2012
by D_E_K_A
Díky hráčům za postavy Comdina a Riena. Gnóm, který sežene vše a má po ruce vše se mi moc líbil (samozřejmě jen za účelem výdělku :D ). Moc pěkné. A Nadutý elf, jak se patří s vytříbenými změnami chování... jo s Kir se umí pěkně porafat, to je fakt. Bavilo mě to. ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:59 28. Jun 2012
by Diemo
Díky za dnesni prihodu.......dika paulusovi, ze byl zrovna na tom miste :-D

Je tezky hrat trpaslika kterej je nadsenej z obchodu a zprace kdyz vim do ceho se zenu xD

Re: Poděkování

Posted: 12:57 02. Jul 2012
by Bahnak
Díky všem účastníkům zájezdu do Týnce za krásný víkend.

Re: Poděkování

Posted: 15:48 02. Jul 2012
by Molly23
Fakt mě mrzí, že jsem musel být jinde! Jel bych hnedka taky, jinak Bahnáčku, to jsi ty na té fotce?

Re: Poděkování

Posted: 17:39 02. Jul 2012
by Bahnak
Jop :-D