Page 203 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:18 16. Jun 2012
by Amber
Děkuji všem, kteří dneska trpěli rozmary mojí postavě.
Speciální dík patří Desmondovi za statečnost.

Re: Poděkování
Posted: 03:05 16. Jun 2012
by Koninho87
Díky pár jedincům ve hře ale někdo tu epickej fakt nebude.Je to fakt bajkař =)
Re: Poděkování
Posted: 23:08 24. Jun 2012
by Thurms
Tak díky za pohádkovej večer, příjemná změna, děcka reagovala jak živá a je mi jasné, že pro dm to nebylo asi úplně jednoduché, ovládat takovej houf.
Re: Poděkování
Posted: 00:59 25. Jun 2012
by Caehan
Děkuji za pěknou hru dneska.
Re: Poděkování
Posted: 01:02 25. Jun 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Děkuji za pěknou hru dneska.
Taky se přidávám a dík všem, co jsem potkal.

Re: Poděkování
Posted: 01:06 25. Jun 2012
by Amber
Děkuju za pohádkový večer, přestože jsem z něj mohla vidět jen část.
A srdečný dík Dekovi za větší pomoc a ochotu poradit, než bych kdy čekala.

Re: Poděkování
Posted: 01:06 25. Jun 2012
by J.F.Payne
Já děkuju světu za soukromou grálovou výpravu. I když jsem nakonec chcípl, jakmile odeznělo prvotní nasrání, tak to mělo super atmosféru. Hell yeah!
Re: Poděkování
Posted: 07:35 25. Jun 2012
by -RoF-
Thurms wrote:Tak díky za pohádkovej večer, příjemná změna, děcka reagovala jak živá a je mi jasné, že pro dm to nebylo asi úplně jednoduché, ovládat takovej houf.
Taky díkas všem, bylo to fajn a halvně sranda.
A jako vždy jsem zapoměl na screeny

, no nevadí.
Mě pobavilo, jak Josífek začal tleskat a příběh ještě neskončil a pak když příběh skončil, tak do něj nějaká holčička drcla a řekla "Ted už můžeš" *tleská*

Re: Poděkování
Posted: 20:24 25. Jun 2012
by davidsoft
Děkuji RoFovi za organizaci pohádkového večera a za vyvěšení pohádek z něj na fórum.

Škoda, že je málo screenshotů.
Děkuji autorům všech vyvěšených pohádek za jejich pěkné zpracování.

Re: Poděkování
Posted: 21:49 25. Jun 2012
by Miell
Já se taky přidám s poděkováním... hlavně za trpělivost
Reakce dětí mám nasledovány z reálu z divadla, kam chodím pravidelně s holkama, ale hromadné vodění postav trochu pokulhává a ve finále už jsem ztrácela přehled ve který postavě zrovna jsem.. ale bavila jsem se, pohádky byly super.. díky

Re: Poděkování
Posted: 22:28 25. Jun 2012
by D_E_K_A
Díky hráčům za postavy Comdina a Riena. Gnóm, který sežene vše a má po ruce vše se mi moc líbil (samozřejmě jen za účelem výdělku

). Moc pěkné. A Nadutý elf, jak se patří s vytříbenými změnami chování... jo s Kir se umí pěkně porafat, to je fakt. Bavilo mě to.

Re: Poděkování
Posted: 22:59 28. Jun 2012
by Diemo
Díky za dnesni prihodu.......dika paulusovi, ze byl zrovna na tom miste
Je tezky hrat trpaslika kterej je nadsenej z obchodu a zprace kdyz vim do ceho se zenu xD
Re: Poděkování
Posted: 12:57 02. Jul 2012
by Bahnak
Díky všem účastníkům zájezdu do Týnce za krásný víkend.
Re: Poděkování
Posted: 15:48 02. Jul 2012
by Molly23
Fakt mě mrzí, že jsem musel být jinde! Jel bych hnedka taky, jinak Bahnáčku, to jsi ty na té fotce?
Re: Poděkování
Posted: 17:39 02. Jul 2012
by Bahnak
Jop
