Page 204 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:25 28. Jun 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:04 28. Jun 2012
by Aulus
Z paladinského kodexu:
1) Mažie je nástrojem zbabělců.
...
20) Žravidita je důsledkem chabé sebekázně.
...
20 167) Při výslechu nejtemnějších zločinců se nebojíme odříznout ženythálie.

Re: Vtípky

Posted: 00:49 29. Jun 2012
by Absinthorix
:lol: perfektní!

Re: Vtípky

Posted: 19:49 01. Jul 2012
by Prasokralik
Image

I´ll get ya yet!

Re: Vtípky

Posted: 20:15 02. Jul 2012
by Molly23
Image
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:56 04. Jul 2012
by Molly23
Nedávno v práci povídal Senior Project Leader...

"Potřebujeme zrekrutova 40 staropramenskejch vožralů!"

Re: Vtípky

Posted: 19:06 04. Jul 2012
by G-ladiator

Re: Vtípky

Posted: 08:31 05. Jul 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 12:30 07. Jul 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:07 08. Jul 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:05 08. Jul 2012
by Desmond
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:25 08. Jul 2012
by Aulus
Něco pro milovníky Game of Thrones. :mrgreen:

EDIT: A tohle je naprosto strašné a vlezlé, ale ten Charmander na konci mě fakt dostal. :wall: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:05 09. Jul 2012
by Prasokralik
Mě se líbí když tam paroduje Tyriona, má ten naprosto přesně znuděně-nasraný výraz který je pro našeho oblíbeného impa typický

edit: ale ať se na to koukám jak chci, nemůže se zbavit spíš názvu game of boobs

Re: Vtípky

Posted: 00:45 09. Jul 2012
by XŠevyX
Chudák zajíc :D (snad to nikoho nepohorší)

Re: Vtípky

Posted: 12:09 09. Jul 2012
by Lord_Berserk