Page 204 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:35 02. Jul 2012
by Caehan
Díky všem zúčastěným za dnešní hru a za to, že Eriborovi neutrhli hlavu... pršelo by mu do krku, však to znáte...

Re: Poděkování

Posted: 23:25 04. Jul 2012
by slencak
Jen tak dál hlodavče :viking:

PS: příště vaříš ty :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:08 06. Jul 2012
by zachy
Díky DM a dvou hráčům za dnešní hru :)

Re: Poděkování

Posted: 23:11 06. Jul 2012
by Aulus
Velké poděkování Zachymu, Desmondovi, Mayi a Amber za dnešní hru. Hodně mě to bavilo a vtáhlo do děje.

Re: Poděkování

Posted: 23:15 06. Jul 2012
by Amber
Když se smolí, tak se smolí. :D Dneska byla ta hra vážně zakletá s tolika překážkami, ale díky moc všem! Tohle jsem nečekala. :!:

Edit:
"Dneska to dáme! Ni vitr ni déšť." :P

Re: Poděkování

Posted: 04:24 07. Jul 2012
by Prasokralik
Díky všem, kteří do modulu nacpali bardskou hudbu, obzvlášť díky za kytarovou skladbu jižní vítr. Jakákoliv lokace, kde se elf usadí a zahraje si tuhle skladbu, je náhle barevnější, hezčí, získá bonus +20 (cap) k atmosféře a začne vyprávět příběhy, které byly do té doby skryté.

Bez ironie.

díky

Re: Poděkování

Posted: 18:10 08. Jul 2012
by Aulus
Díky všem za dnešní hru.

P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 18:29 08. Jul 2012
by D_E_K_A
Aulus wrote:Díky všem za dnešní hru.

P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě. :twisted:

Lol :lol: , ano taky díky. Sic se to vyvinulo zcela tak, jak jsem vůbec nečekal a ani s tím na moment nepočítal. Protože jak se to jednou po..., tak se už vezeš jen dál většinou. :D

Každopádně pěkné..., ty věci si pak ale vezmu jednou zpět. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:03 08. Jul 2012
by zachy
Také děkuji :mrgreen:

:idea: To be continued... :idea:

Re: Poděkování

Posted: 20:46 08. Jul 2012
by Amber
Dneska je toho nějak moc... a to ještě není konec dne :!:
Díky Desmondovi za záchranu z nudy, nasmála jsem se, že se dožiju zas pár let navíc. :wink:
Pak díky Maye, Aulovi, Dekovi a Zachymu. I když po dnešku silně uvažuju o "doživotním" sezení a kecání v hostinci. :mrgreen:
Aulus wrote:P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě. :twisted:
Velmi pravdivé. :shock: :oops:
zachy wrote: :idea: To be continued... :idea:
Ne už ne, najdi si jiné hračky! :P

Re: Poděkování

Posted: 23:10 10. Jul 2012
by zachy
Díky všem za dnešjí hru
Aulus wrote:P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě. :twisted:

Ano... je to tak :mrgreen:
zachy wrote: :idea: To be continued... :idea:
Splnilo se :mrgreen: druhé rande na druhém místě se stejnými hráči :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:24 10. Jul 2012
by Molly23
Já děkuju DMs za práci co udělali, zajímavá hra :)

Re: Poděkování

Posted: 23:30 10. Jul 2012
by Maya
Řekla jsem si že je načase, aby blbé plány dopadaly blbě....Dopadly :-D ;)

Image

Re: Poděkování

Posted: 00:51 11. Jul 2012
by Aulus
Díky DM a všem zúčastněným. Už dlouho mi takhle nepřebíhal mráz po zádech, tohle byla vážně síla, i přes ten špatný plán. Celkově mám rozhodně pozitivní pocit. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:20 11. Jul 2012
by Amber
Díky hráčům i DM za včerejšek. Byla to zajímavá a poučná hra. :idea: