Page 204 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:35 02. Jul 2012
by Caehan
Díky všem zúčastěným za dnešní hru a za to, že Eriborovi neutrhli hlavu... pršelo by mu do krku, však to znáte...
Re: Poděkování
Posted: 23:25 04. Jul 2012
by slencak
Jen tak dál hlodavče
PS: příště vaříš ty

Re: Poděkování
Posted: 22:08 06. Jul 2012
by zachy
Díky DM a dvou hráčům za dnešní hru

Re: Poděkování
Posted: 23:11 06. Jul 2012
by Aulus
Velké poděkování Zachymu, Desmondovi, Mayi a Amber za dnešní hru. Hodně mě to bavilo a vtáhlo do děje.
Re: Poděkování
Posted: 23:15 06. Jul 2012
by Amber
Když se smolí, tak se smolí.

Dneska byla ta hra vážně zakletá s tolika překážkami, ale díky moc všem! Tohle jsem nečekala.
Edit:
"Dneska to dáme! Ni vitr ni déšť." 
Re: Poděkování
Posted: 04:24 07. Jul 2012
by Prasokralik
Díky všem, kteří do modulu nacpali bardskou hudbu, obzvlášť díky za kytarovou skladbu
jižní vítr. Jakákoliv lokace, kde se elf usadí a zahraje si tuhle skladbu, je náhle barevnější, hezčí, získá bonus +20 (cap) k atmosféře a začne vyprávět příběhy, které byly do té doby skryté.
Bez ironie.
díky
Re: Poděkování
Posted: 18:10 08. Jul 2012
by Aulus
Díky všem za dnešní hru.
P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě.

Re: Poděkování
Posted: 18:29 08. Jul 2012
by D_E_K_A
Aulus wrote:Díky všem za dnešní hru.
P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě.

Lol

, ano taky díky. Sic se to vyvinulo zcela tak, jak jsem vůbec nečekal a ani s tím na moment nepočítal. Protože jak se to jednou po..., tak se už vezeš jen dál většinou.
Každopádně pěkné..., ty věci si pak ale vezmu jednou zpět.

Re: Poděkování
Posted: 20:03 08. Jul 2012
by zachy
Také děkuji

To be continued...

Re: Poděkování
Posted: 20:46 08. Jul 2012
by Amber
Dneska je toho nějak moc... a to ještě není konec dne
Díky Desmondovi za záchranu z nudy, nasmála jsem se, že se dožiju zas pár let navíc.
Pak díky Maye, Aulovi, Dekovi a Zachymu. I když po dnešku silně uvažuju o "doživotním" sezení a kecání v hostinci.
Aulus wrote:P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě.

Velmi pravdivé.
zachy wrote: 
To be continued...

Ne už ne, najdi si jiné hračky!

Re: Poděkování
Posted: 23:10 10. Jul 2012
by zachy
Díky všem za dnešjí hru
Aulus wrote:P.S.: Dejte Mayi volnou ruku a najdete ji na své postavě.

Ano... je to tak
zachy wrote: 
To be continued...

Splnilo se

druhé rande na druhém místě se stejnými hráči

Re: Poděkování
Posted: 23:24 10. Jul 2012
by Molly23
Já děkuju DMs za práci co udělali, zajímavá hra

Re: Poděkování
Posted: 23:30 10. Jul 2012
by Maya
Re: Poděkování
Posted: 00:51 11. Jul 2012
by Aulus
Díky DM a všem zúčastněným. Už dlouho mi takhle nepřebíhal mráz po zádech, tohle byla vážně síla, i přes ten špatný plán. Celkově mám rozhodně pozitivní pocit.

Re: Poděkování
Posted: 08:20 11. Jul 2012
by Amber
Díky hráčům i DM za včerejšek. Byla to zajímavá a poučná hra.
