Kdo chce, hledá návody, kdo nechce (jako tyCaehan wrote:...
Co tam máš dál?
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A abychom uzavřeli začarovaný kruh, tak také opakuji:J.F.Payne wrote:
A znova opkuju (Barbare, třeba pro tebe): chcete li potkat DM, neběhejte... (jste v další lokaci dřív než se mně lokace kterou jste proběhli načte...).
Osobně se mi líp hraje RP (je pro mě větší motivací), abych něco udržel (a nemusí to nutně být postavení) než něco získal (několika měsíční odříkání všeho, abych měl teoretickou šanci, že se mnou někdy někdo něco sehraje).
- hraju RP pro diváky (RP pro prázdný server mi to přijde mimo mísu, je to jen hra - (a jak už mnozí poznamenali je to jen o lidech))
- pokud si někdo vymyslí, že si např. založí chovnou farmu kdesi v hlubokých tunelech, ale je nutné každý IC týden odsud vyhnat havěť a zkontrolovat, nemám problém tam s postavou chodit (tj. udržení úkolu - splnění), pokud to s ní bude nějak souviset.
- Bahňák mě kdysi naverboval do svého úkolu, sehrál jsem ho ochotně, měl jsem pak IC k jednání spousty záležitostí , diskutovalo se o tom IC několik večerů, rozvíjelo se to dál.
Osobně s tebou sehraju velmi rád klidně cokoliv, ale vzhledem k dříve zmíněnému je lepší, když o tom budu vědět
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Beginn. Já tam u tebe žádný návod nevidím, jen důvody, proč se ti něco líbí víc, než něco jiného, a to ještě z důvodů, které tady vždycky neplatí. Neduhy, co jsi zmínil, se tu hráči jakž takž učí limitovat a nejsou podle mě podstatou problému, i když je pravda, že když je zrovna server ve fázi, kdy není do čeho rýpnout, děje se to častěji.KaTo wrote:Kdo chce, hledá návody, kdo nechce (jako tyCaehan wrote:...
Co tam máš dál?) hledá důvody. Ende.
Nahoře by se ti nestalo, že se postava prochází v invisce nebo běhá v hastu městem, nebo nedejbože ti neviditelný illithid s předtuchou dýchá na záda u Démona v krámku, tohle je opravdu něco, co se děje převážně dole, a do jisté míry to tam lze snad i chápat, ale úplně ne. Je to jedna z mála věcí, které jsem se tam divil.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
TO C-ae-han:
Osobněvidím, že Kato popsuje navíc oproti tvým poznámkám absenci, hračů, příbehu a tak.... ono toho neni az tak málo.
Souhlasím však s tebou, že hrače máme základnu i kvalitních RP hráčů, kteří snesou přísná srovnání.
Měli jsme super RP onanisty, ale ti píší básně už ted jen:).
Osobněvidím, že Kato popsuje navíc oproti tvým poznámkám absenci, hračů, příbehu a tak.... ono toho neni az tak málo.
Souhlasím však s tebou, že hrače máme základnu i kvalitních RP hráčů, kteří snesou přísná srovnání.
Měli jsme super RP onanisty, ale ti píší básně už ted jen:).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kniha je, nebo by mela byt ke koupi u magu a fungovat by taky mela. Pokud neni, tak byla než se mi rozbil modul a nahraju ji znovu až přijedu z dovoleneXŠevyX wrote:Kniha na Vyvolávání bytostí:)
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
U mágů jsem to proběhl celé a nemohl jsem najít. Tak potom až se vrátíte, užívejte dovolenou.
=============
Seart
Seart
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mnichova rychlost.
Klidně bych zavedl opět omezení (zákaz kombinování s ostatním povoláním) ale určitě bych vrátil tento feat. Monk byl skrz rychlost zábavný jak po RP stránce tak i v creepu. Teď mi přijde nepoužitelný díky tomu jak je nudný.
Dále mi na NT chybí měňavec, ale to se opakuji pořád dokola:)
Klidně bych zavedl opět omezení (zákaz kombinování s ostatním povoláním) ale určitě bych vrátil tento feat. Monk byl skrz rychlost zábavný jak po RP stránce tak i v creepu. Teď mi přijde nepoužitelný díky tomu jak je nudný.
Dále mi na NT chybí měňavec, ale to se opakuji pořád dokola:)
=============
Seart
Seart
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
více plošných featů/abilit povolání pro válečníky a podobné mlátičky na blízko.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To nestačí že silové buildy pořád dominují TH?venomeq wrote:více plošných featů/abilit povolání pro válečníky a podobné mlátičky na blízko.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne! Nestaci!Nalkanar wrote:To nestačí že silové buildy pořád dominují TH?venomeq wrote:více plošných featů/abilit povolání pro válečníky a podobné mlátičky na blízko.
Něco na způsob zasáhnutí více monster najednou okolo sebe (před sebou) s obouruční zbraní.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nechci zakládat nový topic, hodím to sem.
Motto: "I začal se nehodný věnovat kraftu Thalijskému..."
Proč do toho rýpu - stále dochází k disbalanci mezi tím, co lze vyrobit z craftu a tím co lze koupit u dobrodruha. Dle libosti si vyberte úhel pohledu - Dobrodruh kraft přebíjí nebo kraft je oproti Dobrodruhovi podhodnocen.
Mám v hlavě zafixováno, že původně zamýšlený stav věcí měl být:
1) základní věci (+1,+2) - sídla jednotlivých frakcí (platí)
2) lepší věci (+3) - pouštní město Kel (platí)
3) nadstandartní věcí (+4) - Dobrodruh (neplatí)
4) topové věci (+5) - kraft (neplatí)
5) elitní věci (+6) - artefakty (dosud není)
Nedávno proběhla úprava Dobrodruha, kdy byly "nerfnuty" věci (pod taktovkou Bahňáka, pokud se nepletu). Většina změn (mi přišla) v pořádku, malá část naopak zbytečně (např. regen prsten) a pár dalších itemů, které by si změnu taky zasloužily zůstaly (např. +5 zbraně).
Měl bych záludný dotaz na tým - existuje někde tabulka/seznam věcí, které má(smí) obsahovat kraft a věcí které má(smí) obsahovat dobrodruh a věcí které má(bude smět) obsahovat systém artefaktů? Případně - žije člověk, který nad tím drží dohled a rozhoduje o případných změnách?
Nebo je dobrodruh/kraft oddělený "black-box", který kdysi-kdosi udělal a který je nyní nepředělatelný? Dá se s někým z týmu (případně s kým) o tom pobavit?
Motto: "I začal se nehodný věnovat kraftu Thalijskému..."
Proč do toho rýpu - stále dochází k disbalanci mezi tím, co lze vyrobit z craftu a tím co lze koupit u dobrodruha. Dle libosti si vyberte úhel pohledu - Dobrodruh kraft přebíjí nebo kraft je oproti Dobrodruhovi podhodnocen.
Mám v hlavě zafixováno, že původně zamýšlený stav věcí měl být:
1) základní věci (+1,+2) - sídla jednotlivých frakcí (platí)
2) lepší věci (+3) - pouštní město Kel (platí)
3) nadstandartní věcí (+4) - Dobrodruh (neplatí)
4) topové věci (+5) - kraft (neplatí)
5) elitní věci (+6) - artefakty (dosud není)
Nedávno proběhla úprava Dobrodruha, kdy byly "nerfnuty" věci (pod taktovkou Bahňáka, pokud se nepletu). Většina změn (mi přišla) v pořádku, malá část naopak zbytečně (např. regen prsten) a pár dalších itemů, které by si změnu taky zasloužily zůstaly (např. +5 zbraně).
Měl bych záludný dotaz na tým - existuje někde tabulka/seznam věcí, které má(smí) obsahovat kraft a věcí které má(smí) obsahovat dobrodruh a věcí které má(bude smět) obsahovat systém artefaktů? Případně - žije člověk, který nad tím drží dohled a rozhoduje o případných změnách?
Nebo je dobrodruh/kraft oddělený "black-box", který kdysi-kdosi udělal a který je nyní nepředělatelný? Dá se s někým z týmu (případně s kým) o tom pobavit?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak Rejtyho nařízení bylo Dobrodruh +4 pokud něco víc tak malus, žádná seznam těch 670 předmětů není.. Craftová tabulka je na WB foru. Na artefaktech dělal Derken, ale ostatní to nějak nechalo vlažné, tak si myslím, že bude dost otrávený. A hlavně ono vymýšlet artefakty s tímhle nastavěním ILR je to asi fakt otrava... Budem rádi, když někdy unosímě věci z craftu co se zbraní a zbrojí týče.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ámen. Taky máme trezory plný meteoritický výbavy, kterou neoblečeme a nevezmeme do rukykarolina wrote:...nastavěním ILR je to asi fakt otrava... Budem rádi, když někdy unosímě věci z craftu co se zbraní a zbrojí týče.
Takže chápu, že dokud nebude překopán systém IRL, nemá cenu se jakkoli do změn "čehokoli" angažovat
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Námět ke zvážení.
Toulce z kraftu po vysypání posledního šípu mizí. Toulce z obchodu po vysypání posledního šípu zůstávají (a musí se vyhazovat). Nic fatálního, ale nešlo by oběma toulcům nastavit stejnou vlastnost (ideálně zmizení)?
Toulce z kraftu po vysypání posledního šípu mizí. Toulce z obchodu po vysypání posledního šípu zůstávají (a musí se vyhazovat). Nic fatálního, ale nešlo by oběma toulcům nastavit stejnou vlastnost (ideálně zmizení)?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín