Page 205 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:22 09. Jul 2012
by Desmond
Maya cestou do práce

Re: Vtípky
Posted: 12:25 09. Jul 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 15:06 09. Jul 2012
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 15:09 09. Jul 2012
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 15:20 09. Jul 2012
by Maya
Re: Vtípky
Posted: 15:37 09. Jul 2012
by Absinthorix
Tu diplomatku mu příště ještě navíc rozkopneš?
Re: Vtípky
Posted: 16:47 10. Jul 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 18:50 10. Jul 2012
by J.F.Payne
Realita souboje weaponmastera na kord a weaponmastera na obouručku:
http://www.lowbird.com/data/images/2011 ... tegyp1.gif
Re: Vtípky
Posted: 20:17 11. Jul 2012
by XŠevyX
Tahle scéna z filmu Králové Rocku mi přišla hodně vtipná, ten duel nemá chybu

Jinak ďábel si to jinak valí
http://www.youtube.com/watch?v=vR-aYAhoRuE
Re: Vtípky
Posted: 20:49 11. Jul 2012
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 09:44 12. Jul 2012
by -darkvision-
Z toho co tam vidím je už chudák ted

Re: Vtípky
Posted: 10:37 12. Jul 2012
by KaTo
Přestaňte spamovat v topicu, kde se nespamuje

!
P.S.
Máte rádi vláčky? A co takhle mechanické letiště? Nebo mechanický přístav? Nebo... pokud ano, tak
=> tady <= soudruzi z (bývalé) NDR šli ještě o level dál.
Re: Vtípky
Posted: 19:21 12. Jul 2012
by LDamian
Pro ty, jimž není cizí Big Band Theory ani Game of Thrones.

Re: Vtípky
Posted: 23:58 12. Jul 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:49 13. Jul 2012
by Absinthorix
beztak to vypadá na dexaře