Page 205 of 329

Re: Vtípky

Posted: 12:22 09. Jul 2012
by Desmond
Maya cestou do práce :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:25 09. Jul 2012
by Absinthorix
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:06 09. Jul 2012
by XŠevyX
:D

Re: Vtípky

Posted: 15:09 09. Jul 2012
by KaTo
Remake na Prometheus v barvách EU! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 15:20 09. Jul 2012
by Maya
Desmond wrote:Maya cestou do práce :)
Image
Za tohle, budeš mít peklo :!: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 15:37 09. Jul 2012
by Absinthorix
Tu diplomatku mu příště ještě navíc rozkopneš?

Re: Vtípky

Posted: 16:47 10. Jul 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 18:50 10. Jul 2012
by J.F.Payne
Realita souboje weaponmastera na kord a weaponmastera na obouručku:

http://www.lowbird.com/data/images/2011 ... tegyp1.gif

Re: Vtípky

Posted: 20:17 11. Jul 2012
by XŠevyX
Tahle scéna z filmu Králové Rocku mi přišla hodně vtipná, ten duel nemá chybu :D Jinak ďábel si to jinak valí :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=vR-aYAhoRuE

Re: Vtípky

Posted: 20:49 11. Jul 2012
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 09:44 12. Jul 2012
by -darkvision-
Maya wrote:
Desmond wrote:Maya cestou do práce :)
Image
Za tohle, budeš mít peklo :!: :twisted:
Z toho co tam vidím je už chudák ted :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 10:37 12. Jul 2012
by KaTo
Přestaňte spamovat v topicu, kde se nespamuje :twisted: !
P.S.
Máte rádi vláčky? A co takhle mechanické letiště? Nebo mechanický přístav? Nebo... pokud ano, tak => tady <= soudruzi z (bývalé) NDR šli ještě o level dál.

Re: Vtípky

Posted: 19:21 12. Jul 2012
by LDamian
Pro ty, jimž není cizí Big Band Theory ani Game of Thrones.

Image

Re: Vtípky

Posted: 23:58 12. Jul 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:49 13. Jul 2012
by Absinthorix
Image

beztak to vypadá na dexaře